• مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت ارائه شده عمده محرک بررسی به روز رسانی بیش از آخر هفته امیدوار کننده در میان چیزهای دیگر به پرده جدید کروناویروس امداد روز دوشنبه لایحه که شامل بودجه برای یک دور جدید از $1,200 محرک چک.
  • وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: محرک جدید چک ارسال می شود به بسیاری از افراد در ماه اوت است.
  • کامل سنا هنوز هم نیاز به رای در یک coronavirus امداد لایحه که پس از آن خواهد بود آشتی با یک نسخه از مجلس نمایندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به خبرنگاران گفت یک سر تا آخر این هفته که جمهوری خواهان مجلس سنا خواهد بود به طور رسمی رونمایی خود را مدتها در انتظار جدید کروناویروس بسته امداد در دوشنبه یکی که پشتیبانی کامل از رئیس جمهور تهمت — و که شامل کمک های مالی برای حمایت از دور جدید 1200 $محرک چک که مردم شروع خواهد شد دریافت در ماه اوت است.

که با توجه به خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin که به خبرنگاران گفت: “ما در حال آماده به سرعت حرکت می کند” در حالی که ارائه به روز رسانی در برخی از عمده اساس بسته کمک, که هنوز هم نیاز به رای گیری در سنا کامل و به نوعی آشتی با حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان. که ممکن است آسان تر از انجام گفت با توجه به Mnuchin نیز در این آخر هفته لعنتی به عنوان “مسخره” $600/هفته اضافی کمک بیکاری که به تازگی بیکار شده اند دریافت تاسف است که پول disincentivizes مردم را به بازگشت به کار.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow پر در برخی از دیگر فضاهای خالی تا آنجا که آنچه در مصاحبه روز شنبه با سی ان انتأکید کرد که $1,200 محرک چک قطعا بخشی از مخلوط همراه با پسوند موقت از گسترش مزایای بیکاری (هر چند نه در اضافی $600/هفته سطح مردم پرداخته شده است). این لایحه همچنین شامل کمک های مالی برای کمک به بازگشایی مدارس و همچنین 16 میلیارد دلار برای حمایت از coronavirus تست همراه با مشوق های مالیاتی برای تشویق شرکت ها به rehire کارگران است.

“بررسی وجود دارد reemployment جایزه وجود دارد که حفظ و نگهداری پاداش وجود دارد” Kudlow گفت: در مورد قانونی جدید بسته است. “وجود خواهد داشت معافیت اعتبار مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک و رستوران ها. آن را بسیار به خوبی گرد بسته است. آن را بسیار خوب و هدفمند بسته است.”

این لایحه که سهامداران در روز دوشنبه خواهد بود این محصول از کمی تقلا پس از تلاش های سنا توافق رهبران را به یک لایحه به ثمر فرو ریخت و در پایان هفته گذشته در بحبوحه مذاکرات بین سناتورها و کاخ سفید است.

در مورد محرک بررسی های خود:

Mnuchin گفت: آنها اساسا دوباره انجام دهید و از چه کارهایی انجام شد با آخرین لایحه محرک. همان مقدار برای چک های خود را و درآمد همان معیار برای دریافت آنها. بنابراین اگر شما $75,000 از یک سال و یا کمتر شما تضمین شده است برای دریافت کامل $1,200 در حالی که مقدار خود را بررسی کاهش خواهد یافت دورتر تا مقیاس درآمد شما بروید. افرادی که بیش از $100,000 نمی خواهد واجد شرایط برای یک محرک را بررسی کنید.

یک چیز مهم تر است توجه داشته باشید این است که Mnuchin گفت: دولت متعهد است به بسیاری از محرک های جدید چک فرستاده شده در ماه اوت است. که خواهد بود بسیار سریعتر هم از ما دیدم آخرین بار محرک چک فرستاده شد به عنوان آنها در نهایت در زمان یک زن و شوهر از ماه راه خود را به همه.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im