آماده برای یک foldable آی فون به عنوان فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه ادعا می کند اپل در حال توسعه یک

با آی فون, اپل انقلابی در تلفن های همراه و تبدیل آنها از صرف pocketable تلفنی دستگاه به مینی کامپیوتر. Foldable های همراه به نظر می رسد چیزی که بعد از بزرگ و حتی اگر اپل نشده منتشر شده تا کنون متعدد ثبت اختراع براده حاکی از آن است که شرکت به طور فعال با توجه به یکی. و در حال حاضر مرموز توییت توسط فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جان Prosser نشان می دهد که آن را نمی خواهد طولانی قبل از ما ببینید و همینطور آی فون.
Prosser ادعا می کند که اپل در حال کار بر روی یک foldable آی فون که بدان معنی است که آن را بیشتر یک سوال از زمانی که از اگر.
گوشی های تاشو به دور از کامل در حال حاضر. سامسونگ اولین تلاش در bendable گوشی هیچوقت بیش از حد هست اما این شرکت ساخته شده است که قابل توجه روند پس از آن. اپل معمولا یکی نیست که به عجله محصولات و با توجه به اختراعات ثبت شده توسط آن را می خواهد به اطمینان حاصل شود که فرایند خم نمی یکپارچگی از صفحه نمایش.
در اوایل سال جاری ویلیام LaCourse که استاد از شیشه علوم در Alfred دانشگاه ادعا کرده است که یک foldable آیفون می رسند می تواند در آینده 12 تا 18 ماه. این ادعا بر اساس کورنینگ بیانیه آمده است که این ساخت شیشه ای مبتنی بر ارائه و همینطور دستگاه های. در آن زمان گوریل شیشه ای ساز کرده بود گفت: کار طراحی و آماده خواهد بود تا پایان سال 2020 است.
سامسونگ ظاهرا کار با کورنینگ برای تسریع در روند توسعه تاشو شیشه ای و دو می خواهید برای ایجاد یک زنجیره تامین در ایالات متحده است.
اگر همه به خوبی می رود به طور مشترک توسعه یافته راه حل باید آماده سال آینده و این اجازه را می دهد که اپل و دیگر شرکت ها را foldable گوشی های هوشمند خود را. کهکشان Z تلنگر به گزارش ثابت به یک ضربه و سامسونگ در آوردن یک 5G نسخه در ماه آینده. شرکت های دیگر نیز در حال حرکت سریع است که تنها به این معنی است که foldable گوشی در بازار است که انتظار می رود به رشد است. مطمئن شوید که آن ممکن است سالها قبل از bendable دستگاه را خاموش کنند اما آنها نگاه مانند آنها در اینجا به ماندن بگیرید.

یکی از سامسونگ و کورنینگ هدف این است که برای آوردن هزینه تاشو صفحه نمایش را به عنوان قیمت و همینطور گوشی های در نظر گرفته شده است یک عامل بازدارنده بزرگ در حال حاضر. به عنوان بازیکن وارد بریزید و پیشرفت های فن آوری هزینه های پایین خواهد رفت و جدید, فاکتور فرم های قابل دسترس بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>