یکی از این پرفروش اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده جعبه های قبل از آنها از فروش دوباره

 • آمازون به نحوی است Clorox دستمال مرطوب در حال حاضر در انبار اما قیمت های متورم بنابراین شما قطعا باید فقط آنها را سفارش اگر شما از جان گذشته نیاز است.
 • اگر شما به دنبال برای کشتن باکتری ها و البته ویروس ها در گوشی های هوشمند خود و دیگر اشیاء کوچک, UV sanitizer جعبه جایگزین بسیار خوبی برای Clorox دستمال مرطوب از آنجا که شما می توانید آنها را دوباره و دوباره.
 • وجود دارد چندین مدل که در حال حاضر در انبار, در, آمازون, اما آنها در حال حاضر به فروش به سرعت و خواهد رفت قبل از اینکه شما آن را می دانم.

هر کس می داند که تلفن های هوشمند در حال پرورش زمینه را برای تمام انواع باکتری ها و بله ویروس ها به عنوان به خوبی. در سن coronavirus شما واقعا نمی تواند بیش از حد امن است. Clorox دستمال مرطوب و Lysol دستمال مرطوب هنوز هیچ جا یافت می شود و در سوپر مارکت ها در سراسر کشور اما آمازون در نهایت به سه نوع UV-C تلفن عفونی در سهام است که شما می توانید به زودی اگر شما عجله بسر می رسانید.

گذشته از ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست این ممکن است مهم ترین خرید شما را از نظر حفاظت از خود را از رمان coronavirus.

اولین مدل در حال حاضر در دسترس است Ottolives اشعه تلفن هوشمند ضد عفونی کننده, که در دسترس است برای $56.99. این یک بزرگ محفظه داخلی مناسب حتی بزرگترین گوشی های هوشمند وجود دارد و این یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه در آمازون است.

 • اشعه ماوراء بنفش تلفن همراه پاک کننده: مایع بدون گرما یا مواد شیمیایی مورد استفاده در OTTOLIVES گوشی پاک کننده پس از آن امن برای تمیز کردن هر چیزی که داخل!
 • عملکرد تمیز و آروماتراپی تابع 2-در-1: نگه داشتن تلفن همراه خود و یا اشیاء کوچک تمیز و سالم ماندن در عرض 18 و 30 دقیقه فقط محل گوشی خود را روشن کنید و آن را در جعبه انجام خواهد شد بقیه چیز. قبل از تمیز کردن بریزید اسانس به آروماتراپی ورودی را فشار دهید سوئیچ عطر دستگاه بخور را تمیز کردن.

یکی دیگر از گزینه عالی است که متناسب با مقدار زیادی بیشتر در داخل در یک زمان توسط مرجان اشعه ماوراء بنفش 3 در 1 اشعه ماوراء بنفش استريلايزر و خشک کن است که 30 دلار حق در حال حاضر در آمازون. این کار حتی بهتر از مدل فوق به لطف دو قدرتمند UV-C, چراغ, و آن را در انبار برای اولین بار در در حالی که کاملا.

 • 𝗗𝗢𝗨𝗕𝗟𝗘 𝗦𝗧𝗘𝗥𝗜𝗟𝗜𝗭𝗔𝗧𝗜𝗢𝗡 𝗦𝗧𝗥𝗘𝗡𝗚𝗧𝗛 – به زحمت از بین بردن 𝟵𝟵.𝟵% از میکروب های مضر در 10 دقیقه. دو UV-C چراغ ارائه دو عقیم سازی قدرت به طور منظم از اشعه ماوراء بنفش استريلايزر. مرجان اشعه ماوراء بنفش دستخوش 𝙧𝙞𝙜𝙤𝙧𝙤𝙪𝙨 آزمایشگاه تست برای از بین بردن E. Coli سالمونلا Staph و 𝗠𝗨𝗖𝗛 بیشتر !
 • 𝗕𝗨𝗜𝗟𝗧-𝗜𝗡 𝗗𝗥𝗬𝗘𝗥 𝗮𝗻𝗱 𝗟𝗔𝗕 𝗧𝗘𝗦𝗧𝗘𝗗 – خشک اقلام خود را با درجه حرارت گرم فقط در 𝟰𝟬 – 𝟳𝟬 دقیقه امن برای پلاستیک و شیشه و یا سیلیکون. آزمایشگاه مستقل تست موید آن است که عاری از سرب و فتالات. تنها برای استفاده خانگی.

HoMedics اشعه ماوراء بنفش-تمیز کردن تلفن بزرگ ضد عفونی کننده با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان مدل در بالا اشاره شد اما از آن بزرگتر و فضای داخلی و پس از آن می تواند پاک کردن موارد بزرگتر. این $99.99 و آن را در انبار در حال حاضر, اما احتمالا فروش به زودی.

 • PORTABLE حفاظت: هدیه ای مناسب برای germaphobe از خانواده! نگه داشتن خود را در اغلب موارد استفاده می شود پاک و مقادیر در حالی که در خانه و یا بر روی بروید با قدرتمند UV-C تکنولوژی LED. نگه داشتن آن را در کیف پول, کوله پشتی چمدان, بدنسازی, کیسه, کیسه پوشک و بیشتر برای کشتن تا 99.9% از باکتری ها و ویروس ها تا 10x سریعتر از سایر ضد عفونی کننده.

و در نهایت اگر شما می خواهید برای رفتن همه-شما می توانید ذخیره کنید $16 در حال حاضر در نهایی UV-C استريلايزر است که با استفاده از اشعه uv-C و نور و ازن. فقط کلیپ در سایت کوپن.

 • دامنه کاربرد: محصولات الکترونیکی ابزار های مختلف لباس کودکان (تقریبا همه کوچک و متوسط مورد)
 • اشعه ماورای بنفش با طول موج: معمولا 220-250nm (کمترین:185nm حداکثر 270nm)
 • روش ضد عفونی: اشعه ماورای بنفش + ازن (UVC)

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>