دریافت رایگان سیب زمینی سرخ کرده با مک دونالد برنامه ملی فرانسه سرخ روز 2020

امروز ملی فرانسه سرخ روز 2020, که بدان معنی است که شما می توانید خط تا و ادعا کاملا رایگان بخشی از قطعه قطعه

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 تیر 1399
امروز ملی فرانسه سرخ روز 2020, که بدان معنی است که شما می توانید خط تا و ادعا کاملا رایگان بخشی از قطعه قطعه سیب زمینی آغشته به روغن داغ از مک دونالد امروز تنها. وجود دارد بدون خرید مورد نیاز است که لازم است به ادعای freebie و در عین حال محدود است فقط یک پیشنهاد در هر مشتری.
شما می توانید دسترسی به مقابله با دانلود مک دونالد نرم افزار و رفتن به "تلفن همراه سفارش و پرداخت" از ویژگی های. متناوبا شما می توانید به سادگی اسکن مقابله کد QR به طور مستقیم از برنامه در حالی که نشسته در یک جامعه دور خط در استقرار خود را در درایو-از طریق و یا کیوسک.

علاوه بر مک دونالد وجود دارد مقدار زیادی از دیگر مواد غذایی سریع مدافعان که در ارائه مباحث و یا تخفیف. KFC, مثلا, جشن ملی فرانسه سرخ روز 2020 با شارژ کردن فقط 30 سنت برای یک فرد منظور از سیب زمینی سرخ کرده. بعلاوه, KFC را مخفی جدید دستور غذا سیب زمینی سرخ کرده به عنوان یک دائم اصلی به منو در تمام موسسات.

Hardee است از سوی دیگر باید به شما فرستاده شده ام یک کوپن برای بازیابی به صورت رایگان بزرگ سیب زمینی سرخ کرده با خرید یک Thickburger در حالی که وندی طول می کشد $1 خاموش خود را بزرگ سیب زمینی سرخ کرده اگر سفارش شما با نرم افزار تلفن همراه, بنابراین سر را به بازی و یا برنامه فروشگاه و دریافت downloadin'.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن