Garmin Forerunner 35 بسیار مناسب و معقول پوشیدنی و این نه فقط به دلیل آن را بسیار ارزان است. به طور معمول فروش برای $110, Garmin Forerunner 35 GPS ساعت هوشمند می تواند انجام بسیاری از چیزهای که 300+ smartwatches می توانید انجام دهید.

به عنوان مثال آن را می توانید آینه های هوشمند اعلان ها و اجازه می دهد تا شما را به کنترل پخش موسیقی از ویژگی های بسیار مهم برای دونده. همچنین می آید با یک ساخته شده در نوری ضربان قلب و حسگر بسیار دقیق GPS.

اما Garmin Forerunner 35 است که عمدتا با هدف دونده. آن را نشانی از یک کار بزرگ از پیگیری اجرای خود را از جمله فاصله و سرعت آن را ندارد که بدون نیاز به حمل یک تلفن. مچ مبتنی بر قلب مانیتور یک راهنمای کلی برای اکثر بنابراین نمی تکیه بر آن به شما بگویم دقیق ضربان قلب.

همانطور که برای باتری Garmin ادعا می کند که شما می توانید تا 9 روز زمان آماده به کار و فقط 13 ساعت در یک شارژ کامل تا شما احتمالا باید هزینه آن را هر روز.

در حال حاضر بهترین بخش این است که این ساعت هوشمند در حال حاضر در فروش در بهترین فروش فقط برای $90 اگر چه شما محدود به نسخه های سیاه و سفید. رنگ های دیگر (فراست آبی موردتوجه و سفید) فروش بیش از حد, اما شما کمتر از $20 تخفیف.

اتمام معامله در بهترین خرید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im