در حال حاضر شما احتمالا در مورد اپل و گوگل در طرح جامع به سراسر جهان را از شر این سیاره از COVID-19. هر دو سیستم عامل iOS و دستگاه های آندروید را ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی از افرادی که در نزدیکی شما است. این کار انجام خواهد شد با استفاده از بلوتوث LE و شناسههای ناشناس تغییر خواهد کرد که اغلب برای جلوگیری از هر کسی از تطبیق شماره و کد با نام. پایگاه داده را جمع آوری این اطلاعات بیش از یک نورد دوره دو هفته ای و حفظ این اطلاعات در کاربران گوشی های.

آلمان تصمیم گرفت به دنبال اپل و گوگل سیستم پس از اپل حاضر به تغییر تنظیمات خود گوشی

اگر خدای ناکرده شما تست مثبت برای COVID-19 شما خواهد رله این اطلاعات به برنامه از بهداشت عمومی سازمان است. تلفن خود را و سپس ارسال اعلامیه (دوباره همه به صورت ناشناس) گفتن مردم در پایگاه داده خود را که آنها در مجاورت کسی که تست مثبت برای ویروس. مردم دریافت اخطار خواهد بود گفت: برای دریافت تست شده و اگر مثبت خود قرنطینه برای دو هفته. با گذشت زمان این می تواند یک هشدار دهنده به مردم به اندازه کافی اجازه می دهد گسترش coronavirus به کم کردن سرعت.

در آوریل 28th, اپل و گوگل را داشته باشد آماده API برای توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های لازم مورد نیاز برای ساخت این پروژه کار می کنند. این بدان معناست که سیستم عامل iOS و آندروید کاربران را مجبور به نصب یک برنامه را در بخش تماس با ردیابی. بعد از این سال به روز رسانی به سیستم عامل iOS و اندروید اضافه خواهد شد بخش هایی از این سیستم به طور مستقیم به هر یک از سیستم عامل. کاربران مجاز به انتخاب خود را از دستگاه های تلفن همراه.

پس از گوگل و اپل اعلام کرد طرح خود را در مارس 10th برخی از کشورها در اروپا مانند آلمان رد این طرح است. در حالی که بسیاری از کشورها در اروپا از ذهن نیست که بلوتوث LE در حال استفاده است که اجازه می دهد تا دستگاه های تلفن همراه برای تبادل اطلاعات به صورت ناشناس آنها در توافق در مورد که در آن این اطلاعات باید ذخیره شود. اپل و گوگل سیستم فروشگاه ها جمع آوری داده ها بر روی آی فون و دستگاه های آندروید و بسیاری از کشورهای اروپایی ترجیح می دهند که اطلاعات ذخیره شده در یک سرور مرکزی. این اجازه می دهد تیم های تخصصی برای برقراری تماس و دست کشیدن بر روی درب برای هشدار دادن به مردم که در مجاورت کسی که آزمایش مثبت برای ویروس.

فقط این جمعه گذشته, آلمان, مورد علاقه متمرکز استاندارد به نام پان اروپایی Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی (PEPP-PT); این امر نیاز اپل به تنظیم برخی از تنظیمات آیفون که از آن حاضر به انجام. متمرکز برنامه نمی خواهد اجازه می دهد تا آی فون به استفاده از Bluetooth LE به عنوان یک راه برای تبادل اطلاعات مگر اینکه گوشی قفل شده است با برنامه های در حال اجرا در پیش زمینه. این خواهد بود یک تخلیه باتری. رویترز گزارش می دهد که با اپل ایستاده خود زمین آلمان انجام داده است 180 درجه به نوبه خود خواهد شد و در حال حاضر اجازه می دهد تا تماس با ردیابی داده های ذخیره شده در گوشی های فردی. یک مقام ارشد دولت منبع گفت که دولت آلمان تا به حال هیچ چاره ای اما برای تغییر ذهن خود از اپل نمی موافقت خود را با تنظیمات مورد نیاز تغییرات.

آلمانی صدارت وزیر Helge براون و وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: در یک بیانیه مشترک که در برلین خواهد در حال حاضر اتخاذ یک “غیر متمرکز” با نزدیک شدن به تماس با ردیابی. در بیانیه خود براون و Spahn گفت: “این برنامه باید داوطلبانه دیدار با حفاظت از داده ها و استانداردهای تضمین سطح بالایی از آن امنیت است. اصلی اپیدمیولوژیک هدف این است که به رسمیت شناختن و شکستن زنجیره ای از عفونت در اسرع وقت.” در یک مصاحبه جداگانه براون افزود:ما یک معماری غیر متمرکز است که تنها فروشگاه تماس بر روی دستگاه های. که خوب است برای اعتماد است.” در حالی که سیاستمداران در ابتدا ترجیح متمرکز رویکرد دوشنبه گذشته صدها نفر از دانشمندان نوشت: در نامه ای سرگشاده که اگر تماس ردیابی داده ها به طور متمرکز و آن را در نتیجه “بی سابقه نظارت در جامعه بزرگ است.”

همه کشورهای اروپایی در حال دادن به اپل و گوگل است. فرانسه و بریتانیا هنوز هم ترجیح می دهند متمرکز رویکرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im