کهکشان S20 فوق العاده دوربین صفوف ‘meh در بالا به این معنا نیست که هر چیزی

  • نقد و بررسی دوربین گوشی های هوشمند DxOMark می گوید Galaxy S20 فوق العاده نیست در تاریخ همتراز با دیگر دستگاه ها راه اندازی شد در این سال از جمله Huawei P40 نرم افزار و Oppo Find X2.
  • کهکشان S20 فوق العاده نمره این بی معنی است که تمام جنبه های عکاسی عینی می توان اندازه گیری. نه به ذکر است که نمره به خودی خود معنا ندارد به هر کسی که در تلاش برای درک آن است.
  • چه نمره و بهنگام نقد و بررسی به نظر می رسد نشان می دهد که DxOMark حکم نیست مربوط به سامسونگ اهداف بازاریابی برای پرچمدار جدید سری.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سامسونگ بهترین دوربین جدید گوشی گلکسی S20 فوق العاده است که راه اندازی شد و تنها چند ماه پیش. بهترین Galaxy S20 نسخه ای که شما می توانید منحصر به فرد رو به عقب دوربین سیستم که شامل 108 مگاپیکسلی با سنسور اصلی و همچنین به عنوان یک periscope لنز که قرار است به قدرت عظیم که 100x زوم. ما در حال حاضر دیده می شود مقدار زیادی از نمونه ها از S20 فوق العاده کاربران که نشان داد دومی است که عمدتا فقط یک ترفند بازاریابی. بله 100x زوم امکان پذیر است اما نتایج اغلب غیر قابل استفاده. آن را به پایین تر سطح زوم که واقعا بیشتر چشمگیر است. همچنین بررسی های مختلف مشخص شده چندین دوربین مسائل مربوط به عملکرد با کهکشان S20 که سامسونگ تا به حال تعمیر بود و مشکل قابلیت فوکوس اتوماتیک.

این ما به ارمغان می آورد آخرین کهکشان S20 نقد و بررسی است که برخی از مردم ممکن است شده اند در انتظار برای قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به خرید های گران قیمت تلفن یا نه. این بررسی از حرفه ای ها از DxOMark که به S20 فوق العاده بی معنی و نمره که شما نباید اعتماد به خصوص در ارتباط با دیگر گوشی های جدید وجود دارد.

با 122 امتیاز از there-is-no-حداکثر کهکشان S20 نمرات پایین تر از یک دسته از دیگر گوشی های 2020 از جمله Huawei P40 نرم افزار های Oppo Find X2 و Xiaomi Mi 10. آن را حتی بدتر از هواوی Mate Pro 30 و به سختی outscores Xiaomi Mi CC9 طرفدار است که همان هیولا 108 مگاپیکسلی با سنسور. اما دوباره این نمرات نباید اعتماد کرد چرا که همه جنبه های عکاسی می تواند اندازه گیری با نمرات و رتبه بندی. هنر عکاسی نیست ذهنی نیست همه چیز را می تواند اندازه گیری. و راه DxOMark اقدامات چیزهایی باعث می شود هیچ حس.

آنچه را قطعا ارزش برجسته نمی مصنوعی نمره S20 فوق العاده اما راه بررسی انجام شده در مقایسه با سال گذشته Galaxy S10+.

بازگشت در اواسط ماه فوریه 2019, DxOMark بررسی Galaxy S10+ چنان سریع است که آن را حتی نمی زمان به ها همه لازم است نمونه. اگر هر چیزی DxOMark را فراهم می کند مقدار زیادی از تصاویر و ویدئو در آن بررسی و کسانی که مفید به قاضی دوربین توانایی های یک تلفن خود را در حالی که نادیده گرفتن نمره نهایی. در اینجا چیزی است که DxOMark در آن زمان گفت:

ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن نتایج حاصل از آزمایشات ما با خوانندگان ما به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و بنابراین تولید شده و ارسال شده به این نسخه از سامسونگ کهکشان S10+ بررسی دوربین. ما را در گسترش این برای تمام فرمت نقد و بررسی در روزهای آینده پس لطفا به زودی به صورت جامع تر نتایج و نمونه تصویر مجموعه ها.

همچنین کهکشان S10+ نقد و بررسی شده بود انجام در آنچه به نظر می رسد یک پیش تولید واحد. در زمان بررسی تا به حال منتشر شده است این کهکشان S10 نبود موجود در فروشگاه.
حتی پس از, کهکشان S10+ بالاترین نمره در فوق بی معنی DxOmark دوربین اعتبار و سامسونگ بود سریع به لاف زدن در مورد نمرات در وب سایت خود را.

سریع به جلو به 2020 و چیزی کاملا متفاوت اتفاق افتاده است. نه تنها نمی DxOMark نقد و بررسی بهترین Galaxy S20 تلفن قبل از اینکه گوشی ضربه فروشگاه اما این گوشی حتی نمی توانید نمرات بالا است که سازندگان گوشی های هوشمند معمولا نقل قول در مواد بازاریابی, گاهی اوقات حتی قبل از تلفن راه اندازی شده است.

چه گیج کننده در همه این است که دو گل سرسبد گوشی از همان تولید کننده رو کاملا درمان های مختلف از DxOMark. کهکشان S10+ دوربین نقد و بررسی به نظر می رسید که با عجله به دلایل بازاریابی است. و تلفن در صدر DxOMark را بی معنی رتبه بندی. کهکشان S20 فوق العاده نقد و بررسی در آمد بیش از دو ماه بعد پس از تلفن را راه اندازی. ما باید فرض کنیم وجود نداشت بازاریابی فوریت به آن انجام می شود زودتر از آن و آن را در طول زمان هنگامی که آن را باید اهمیت بیشتری برای سامسونگ فروش ؟ و اگر وجود دارد هیچ مشوق ما باید فرض کنیم هر گونه تعصب? و یا آن است که سامسونگ می دانستند که کهکشان S20 را دوربین بود مسائل است که خواهد آمد تا در چنین بررسی ؟

خط پایین این است که همانطور که با هر گوشی که می شود یک DxOMark رتبه بندی شما باید کاملا نادیده گرفتن نمرات. بررسی کامل در دسترس است در این لینک و شما باید آن را چک کنید. آن را تا مقدار زیادی از نمونه ها که توضیح خوب و بد در مورد کهکشان S20 فوق العاده دوربین های دیجیتال. فقط چشم پوشی از نمرات که لازم نیست که هر گونه احساس.

منبع تصویر: Framesira/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر