سامسونگ را به بهترین از هر دو صفحه نمایش جهان و توسعه یک نام تجاری جدید صفحه نمایش OLED با فناوری توجه داشته باشید 20 سری به نام هاپ که هم بریزد پایین به آیفون 13 سال آینده, ادعای کره ای, رسانه ها.

هاپ است که ظاهرا مخفف ترکیبی اکسید و چندبلوری نشان می دهد که آن را به ترکیب تا 20% کاهش در مصرف برق است که در دمای پایین چندبلوری اکسید (LTPO) نمایش مانند آنهایی که در سازمان دیده بان اپل استخدام با وضوح بالاتر و هزینه های پایین تر از چندبلوری (LTPS)-تنها پانل های مانند کسانی که در کهکشان S20 فوق العاده.
اپل شروع به استفاده از LTPO پانل در آن سازمان دیده بان سری a در حالی که پیش و حتی دارای برخی از اختراع ثبت شده بیش از این تکنولوژی طوری که سامسونگ تا به حال به آمده تا با یک راه حل برای توجه داشته باشید از 20 مدل و این که چگونه هاپ مارس متولد شده اند.

در زمان LTPO (کم-متوسط چندبلوری اکسید) تکنولوژی در سازمان دیده بان اپل در ترکیب هر دو IPS TFTs و اکسید TFTs (IGZO ایندیم گالیم اکسید روی). در حالی که backplanes مدارات سوئیچینگ با استفاده از IPS مثلا رانندگی TFTs استفاده از IGZO مواد و در نتیجه قدرت در قرعه کشی به یک پنجم پایین تر از IPS-تنها. در صورتی که برای تلفن های موبایل به طرز مشکوکی مانند هاپ تکنولوژی سامسونگ که دلیل آن احتمالا این است که چیزی مشابه.

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 نمایش مشخصات refresh

سامسونگ کهکشان دیده بان فعال 2 بود اول آن LTPO دستگاه و در حال حاضر این فن آوری خواهد بود ظاهرا بلوغ به دستگاه های گل سرسبد مانند توجه داشته باشید از 20 مدل. در حالی که هاپ معرفی خواهد شد کاهش مصرف برق با اختلاف قابل توجهی واقعی 120 هرتز سرعت رفرش در پر p 1440 قطعنامه به عنوان دیده می شود در گوشی های مانند وان پلاس 8 Pro و یا پیدا کردن X2 Pro, هنوز هم ممکن است از سوال برای برخی از دلیل.
چرا ؟ خوب این چیزی است که کسانی درخشان وان پلاس 8 Pro و یا Oppo Find X2 Pro نمایش نیاز به سخت افزار اضافی و اجزای به کار خود پویا تجدید رای سحر و جادو در رزولوشن کامل و سامسونگ ممکن است مردد به ریخت و پاش بیشتر.
برای Galaxy S20 سری سامسونگ گزارش با استفاده از نرم افزار پشته که منابع مختلف نرخ تجدید سطوح – از 48Hz به 120Hz – اما یک خودکار نرخ تجدید حل نشده است اجرا شود به طوری که S20 فوق العاده باقی می ماند یا در 60 هرتز یا در 120Hz در تمام زمانها.

وان پلاس 8 Pro, اما, است خودکار که به صورت پیش فرض به گفتن 120Hz هنگامی که شما در حال دیدن سایت قطره و به 60Hz هنگامی که شما در حال تماشای یک قاب-upscaled تصویری. نتیجه آن است که مهربان بر باتری آن در 120Hz به حالت از S20 فوق العاده به لطف خودکار نرخ تجدید انتخاب کنید که این نرم افزار انجام خواهد شد, در حالی که S20 اجرا می شود صفحه نمایش گوشی را در 120Hz در تمام زمانها.

علاوه بر این و بر خلاف کهکشان S20 فوق العاده, وان پلاس 8 Pro صفحه نمایش را می توان محور با 120 هرتز سرعت رفرش در پر p 1440 صفحه نمایش با وضوح. آن 6.78″ پنل, اما می آید با آخرین اختصاصی Iris 5 بصری پردازنده از Pixelworks که نشسته بین صفحه نمایش کنترل و سیستم تراشه های گرافیکی, مدیریت پویا refresh و MEMC توانایی در حالی که تماشای ویدئو در حالی که سامسونگ نرم افزار-تنها راه حل این است که ظاهرا نور در تنظیم خوب و بزرگ در مصرف برق.

ما با سنجش زمان ناپسند تفاوت بین 120Hz نمایش حالت S20 سری در مقایسه با استاندارد 60Hz ما در تست باتری و سامسونگ تصمیم گرفته اند ممکن به آدرس درست است که با به کارگیری هاپ تکنولوژی در تبصره 20 به جای خرج اضافی قطعات سخت افزاری مانند فوق Iris 5 تراشه است که اجازه می دهد 120Hz p 1440 در قطعنامه.

از سوی دیگر توجه داشته باشید 20+ مدل که به احتمال زیاد به استخدام هاپ پنل شایع است می رسند با 4500mAh ظرفیت باتری از S20+ به جای 5000mAh واحد فوق العاده, بنابراین شما ممکن است هر یک باتری شگفت انگیز زندگی سود در مقایسه با S20 سری. حداقل وجود دارد نمی تواند عمر باتری را کوتاه وجود دارد که.

سامسونگ نیز در حال حاضر اختصاص داده شده 75,000 نمایش لایه ورق ماهانه به تولید LTPO پانل های صفحه نمایش و غیر از اپل به عنوان یک مشتری خاص خود را توجه داشته باشید از 20 مدل ممکن است مسح با قدرت های جدید-جرعه جرعه صفحه نمایش OLED تکنولوژی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im