توجه داشته باشید کهکشان 20 به احتمال زیاد خواهد شد و در ماه اوت 21

قبل از اینکه ما حرکت به این ادعا توجه داشته باشید کهکشان 20, تاریخ انتشار, ما همچنین می خواهم برای جلب توجه خود را به یک صدای جیر جیر از اشاره tipster حداکثر Weinbach که گفت امروز که سامسونگ ممکن است چیزی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 27. اگر چه Weinbach هشدار در برابر خواندن بیش از حد به نشت ما تعجب می کنم اگر سامسونگ راه اندازی خواهد شد آن دستگاه های جدید زودتر از انتظار می رود.

توجه داشته باشید کهکشان 20 را ظاهرا رفتن قبل از سفارش در همان روز پس از آن اعلام و در هر خارجی خروجی ET News (از طریق SamMobile) آن منتشر خواهد شد در تاریخ 21 اوت.

پس در هر صورت به نظر نمی رسد مانند Galaxy برابر 2 خواهد بود در اینجا قبل از سپتامبر. در واقع در دسترس بودن هر دو آینده تاشو دستگاه احتمالا محدود باقی می ماند از طریق پایان سال است.

شایعه Galaxy Note 20 قیمت

اعتماد سامسونگ خودی یخ جهان اشاره کرده است که توجه داشته باشید 20 خواهد بود در قیمت 999 دلار و تبصره 20 فوق العاده هزینه خواهد شد $1,299. کهکشان برابر 2 بود که زودتر مخفیگاه آنان را 100 دلار ارزان تر از $1,980 Galaxy برابر شده است و در حال حاضر انتظار می رود به هزینه بیش از $2,266 فتح کرد گرفته شد.

اگر این قیمت گزاف به نظر می رسد به شما یکی دیگر از گزارش تخمین می زند و آنها را به بسیار بالاتر است.

به عنوان یخ جهان گفت: 999 دلار خواهد بود تلقی بیش از حد برای تبصره 20 را که به احتمال زیاد با چوب 60Hz صفحه و با کمی بهتر دوربین مشخصات از توجه داشته باشید 10.

به طور مشابه, توجه داشته باشید 20 Ultra و گلکسی برابر 2 ممکن است سقوط از نفع با مصرف کنندگان به عنوان گزارش نشان می دهد بسیاری از مردم در حال برش بودجه خود را در پی شیوع کروناویروس. ما در حال حاضر شنیده می شود که کهکشان S20 سری حال انجام است به عنوان به خوبی به عنوان انتظار می رود و قیمت آن است که تصور می شود یک دلیل عمده آن است.
شاید آن زمان که سامسونگ اصلاح آن استراتژی قیمت گذاری و یا خطرات آن از دست دادن سهم بازار به رقبا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>