توجه داشته باشید کهکشان 20+ ممکن است حل سامسونگ 108MP دوربین تمرکز بر مسائل جدید 50MP سنسور

توجه داشته باشید 20+ است که به احتمال زیاد گرفتن کهکشان S20 فوق العاده دوربین که باید به عنوان جای شگفتی نیست به هر کسی حتی از راه دور آشنا با گل سرسبد سامسونگ تلفن استراتژی. نسل دوم 108MP سنسور مورد استفاده در فوق العاده منحصر به فرد است که در آن ادغام نور اطلاعات از هیچ کمتر از 9 پیکسل به یکی از بزرگ مجازی برای مقدار بی سابقه ای از کیفیت و جزئیات.

اعطا سنسورهای دیگر از جمله سامسونگ را به خود 64MP و 48MP واحد انجام اصطلاح pixel-binning ترفند نیز هست اما با چهار پیکسل مجاور در یک Tetracell نه Nonacell فرمت. قسمت بد این است که سامسونگ را تحسین دوگانه پیکسل, فوکوس اتوماتیک, سیستم است که دو دسته مخالف photodiodes به هر پیکسل در سنسور به صورت بسیار سریع و دقیق تمرکز شده است با استفاده از pixel-binning تا کنون.
نه با 64Mp ISOCELL روشن GW1 و نه با آن 48MP ISOCELL روشن GM2 سنسور و حتی با بزرگ و گران قیمت 108MP سنسور کهکشان S20 فوق العاده. سامسونگ اولین سنسور به ترکیب هر دو تیم پیکسل فوکوس اتوماتیک و Tetracell pixel-binning فناوری خواهد شد با نام تجاری جدید 50MP واحد است که این شرکت فقط اعلام کرد ISOCELL GN1.

در بالای برجسته با تمرکز بر توانایی های تازه 50MP سنسور همراه با 1.2 میکرون پیکسل (2.4 میکرون در Tetracell حالت) در مقایسه با 0.8 (1.6 مجازی) میکرون آنهایی که در زمان صفحه-binners. بنابراین سامسونگ قطره چند پرنده با یک سنگ و ترکیبی از بهترین نور کم عملکرد و تمرکز بر فن آوری های در حال حاضر در دسترس بر روی یک تلفن به این حسگر جدید.

خواهد شد, سامسونگ با استفاده از 50MP سنسور دوربین در Galaxy Note 20 به علاوه?

در واقع سامسونگ با حسگر جدید اعلام صداهای مشکوکی شبیه به آنچه در آن در حال حاضر در Huawei P40 Pro یعنی زیادی 50MP سنسور با 2.4 میکرون پیکسل مجازی و “چندوجهی” فوکوس اتوماتیک است که نام دیگری برای این دو پیکسل, فوکوس اتوماتیک, تکنولوژی است. در صورتی که در واقع چنین پس ما می توانیم انتظار می رود برخی از ستارگان شب عکاسی از گوشی های سامسونگ رفتن به جلو با قضاوت بر اساس آنچه Huawei قادر است با حسگر در P40 سری. با توجه به Yongin پارک, معاون اجرایی رئیس جمهور از سنسور کسب و کار در سامسونگ الکترونیک:

سامسونگ می گوید که این سنسور در حال حاضر وارد مرحله تولید انبوه این ماه و ما نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که گوشی تسمه نقاله تان شدیدا برای. آن می تواند Huawei P40 Pro البته اگر نسخه مناسب بزرگ 50MP سنسور در واقع آنچه که مورد استفاده برای این یا آن می تواند چیزی است که در آینده در تاریخ بعد. با توجه به سنسور مشخصات ما انتظار می رود که سامسونگ آن را در یک گل سرسبد کلاس گوشی برای اولین بار.

در حال حاضر آنچه در پایان می توان به آینده از سامسونگ در چند ماه آینده? درست است که توجه داشته باشید کهکشان 20 سری. می تواند 50MP واحد توان در توجه داشته باشید 20 یا توجه داشته باشید 20+ و نمی شود آن را overkill به همراه مدل در حال حاضر تایید کرد به زمین با 108MP اصلی سنسور?

در کهکشان S20 فوق العاده سامسونگ در حال حاضر با استفاده از یک 48MP ثانویه سنسور برای ultrawide زاویه عکس های, بنابراین تعویض این برای اولین 50MP Dual Pixel کیت با Tetracell binning نخواهد بود که بسیاری از جهش به تصور کنید. تمرکز اطلاعات از این سنسور می توان به بهبود نتایج حاصل از اصلی 108MP نیروی عظیم منهدم کننده, جلوگیری از شکایات در مورد کهکشان S20 فوق العاده فوکوس خودکار در یک سقوط کرد از بین بردن. ما دچار به فکر می کنم در مورد قیمت توجه داشته باشید 20+ اگر همه که دوربین جاز در واقع به آن می رود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de