توجه داشته باشید کهکشان 20 و Galaxy Z برابر 2 باید یک تاریخ راه اندازی رسمی

  • توجه داشته باشید کهکشان 20 تاریخ انتشار آشکار شده است تایید کرد که سامسونگ اعلام کرد که بعد بستهای کنفرانس مطبوعاتی برای August 5th.
  • توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20 فوق العاده خواهد بود نه تنها جدید گوشی های هوشمند سامسونگ در نشان می دهد. کهکشان Z برابر 2 و Galaxy Z تلنگر 5G نیز اعلام خواهد شد در طول این رویداد.
  • گوشی های جدید باید در دسترس برای پیشسفارش در اوایل ماه اوت و کشتی به مصرف کنندگان در هفته های پس از راه اندازی.

این ممکن است یک سال به طور منظم در حساب های عظیم بهداشت و درمان فاجعه است که هنوز هم اتفاق می افتند اما سامسونگ نمی خواهد اجازه دهید این رمان coronavirus خراب کردن آن کهکشان راه اندازی برنامه. این غول کره ای است که انتظار می رود نسل جدید موبایل محصولات این تابستان از جمله یادداشت جدید سری جدید Galaxy برابر نسخه و سامسونگ ارائه خواهد شد. شایعات گفت سامسونگ خواهد میزبان این رویداد راه اندازی برای توجه داشته باشید کهکشان 20, Galaxy Z برابر 2 و Galaxy Z تلنگر 5G در آگوست 5th, و, سامسونگ تایید کرد که کنفرانس مطبوعاتی. مانند بسیاری از رویدادهای دیگر در جهان فن آوری به عنوان از اواخر تابستان سال 2020 بستهای رویداد خواهد بود فقط آنلاین, رویداد, و از آن خواهد شد به صورت آنلاین به عنوان هر نوع دیگر سامسونگ در کنفرانس مطبوعاتی.

سامسونگ هیچ اشاره ای به شایعه کهکشان محصولات در آن رویداد دعوت, اما آن را به عنوان اگر سامسونگ می توانید نگه داشتن اسرار است. بعضی چیزها هرگز تغییر و تمام دستگاه های کهکشان است که سامسونگ ماه آینده معرفی خواهد شد برجسته شده است به طور گسترده در گزارش جدید.

تیزر تصویری است که همراه با اعلام teases توجه داشته باشید کهکشان سری است که سنتی ستاره از نیمه دوم سال. S Pen stylus نشان داده شده است در یک رنگ که شبیه به Galaxy Note 20 بالا که سامسونگ به بیرون درز چند روز پیش نشانه ای روشن است که یک یادداشت جدید در حال آمدن است.

توجه داشته باشید کهکشان 20 خواهد آمد در دو نسخه به جای سه به عنوان مورد برای Galaxy S20 سری. ما به دنبال در یک توجه داشته باشید به طور منظم 20 و در تبصره 20 فوق العاده, عکس از آن به بیرون درز اوایل این هفته. این گوشی خواهد بود شبیه به کهکشان S20 وقتی که می آید به طراحی کلی اما وجود دارد مقدار زیادی از تغییرات کوچک است که کمک خواهد کرد که شما به آنها بگویید از هم جدا. یکی از مهم ترین نگرانی های حضور یک قلم ساخته شده است که به سادگی مرده است که شما دنبال آن هستید در یک توجه داشته باشید. S Pen ممکن است یک تغییر قابل توجه به عنوان آن خواهد بود ظاهرا قرار دارد در سمت چپ گوشی.

وحشتناکی به نام Galaxy Z برابر 2 است که جانشین اصلی بریزید. آن خواهید بود یک مقدار بهتر تاشو تلفن از آن بدنام سلف های حتی بزرگتر بریدگی کمتر صفحه نمایش و همچنین به عنوان فوق العاده نازک شیشه ای در بالای foldable پنل OLED. انتظار برابر 2 به توان به عنوان گران قیمت به عنوان نسل اول مدل ، و در حالی که ما در آن هستیم توجه داشته باشید کهکشان 20 سری است که انتظار می رود برای شروع در $999.

کهکشان Z تلنگر 5G خواهد بود 5G نسخه Z تلنگر بود که راه اندازی در کنار کهکشان S20 در اواسط فوریه. تاشو تاشو بوده و بسیار خوبی دریافت, تحت تاثیر قرار دادن کاربران و داوران. آن را هنوز هم کامل foldable اما قطعا بزرگتر برنده سامسونگ از Galaxy برابر شده است. الف تلنگر 5G خواهد شد به احتمال زیاد هزینه بیش از این توجه داشته باشید 20 فوق العاده و 4G نسخه Z, تلنگر, اما باید آن را ارزان تر از Z برابر 2.

گوشی های جدید باید در دسترس برای پیشسفارش به زودی پس از اطلاعیه ها با حمل و نقل به احتمال زیاد برای شروع در هفته پس از این رویداد.

سامسونگ همچنین انتظار می رود به اولین یک کهکشان جدید در نشان می دهد و می تواند در انتشار محصولات اضافی در بالای دستگاه تلفن همراه. این شرکت همچنین می تواند پرده یک بعدی UI ارتقاء در نشان می دهد.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de