• سامسونگ گزارش شده که میزبان آنلاین Galaxy Unpacked event در آگوست 5th, 2020 اعلام Galaxy Note 20 و کهکشان برابر 2.
  • برای هفته ها شایعه شده است نشان می دهد که سامسونگ خود را آشکار رویداد آنلاین و این گزارش از کره فقط آخرین تایید.
  • توجه داشته باشید کهکشان 20, Galaxy Note 20 Ultra و گلکسی برابر 2 باید با تمام توان نشان داد.

سامسونگ هنوز راحت سرب در بازار گوشی های هوشمند بیش از هواوی, اپل و Xiaomi اما گلکسی S20 به نظر نمی رسد به شده است این شرکت بزرگترین داستان موفقیت. با توجه به هزینه بالای مطلب (ارزان ترین مدل شروع می شود در $999) و تاسف زمان (به S20 راه اندازی شد تنها چند روز قبل از رمان coronavirus شیوع تبدیل به یک تمام عیار همه گیر) فروش شده اند و نه ناامید کننده. به همین دلیل آینده راه اندازی توجه داشته باشید کهکشان 20 و کهکشان برابر 2 است و در حال حاضر ما ممکن است می دانم زمانی که آنها برگزار خواهد شد.

با توجه به کره ای روزنامه دونگ-A Ilboسامسونگ در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک Galaxy Unpacked event در آگوست 5 سال 2020 است. این رویداد به احتمال زیاد مجازی به عنوان آن خواهد بود دشوار است برای دعوت از مطبوعات از درون کشور و خارج از کشور را در فرد و جمع با توجه به خطرات حال انجام رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در اینجا چیزی است که سامسونگ الکترونیک کارمند بنا به گزارش ها تا به حال به می گویند در مورد این رویداد: “Internal بحث در حال وقوع است اما برنامه ریزی برای برگزاری Galaxy Unpacked event در اوت 5 در حال بررسی مطلوب.”

یک صنعت الکترونیک منبع همچنین chimed در با برخی از اطلاعات: “به عنوان COVID-19 هنوز در حال گسترش و ضد نژادپرستی تظاهرات در حال بدتر شدن در آمریکا این رویداد را سال است که به احتمال زیاد برگزار می شود آنلاین.”

به طور سنتی, سامسونگ میزبان یک رویداد Unpacked در شهر نیویورک به فاش کردن آن آخرین گل سرسبد گوشی های هوشمند اما به عنوان یک زودتر گزارش پیشنهاد حرکت به صورت آنلاین اجازه خواهد داد که سامسونگ برای جلوگیری از هر گونه بهداشت و مسائل ایمنی است که در فرد و جمع ممکن است ایجاد و به شرکت انعطاف پذیری بیشتر با زمان رویداد.

در آنلاین بستهای در ماه اوت سامسونگ است که انتظار می رود به اعلام دو کهکشان توجه داشته باشید از 20 مدل و عاقبت به کهکشان برابر شده است. یکی از تبصره 20 مدل گفته شده است که یک 6.7 اینچ صفحه نمایش در حالی که دیگر “فوق العاده” (یا “به علاوه”) مدل را ظاهرا از ویژگی های یک 6.9 اینچ صفحه نمایش. اخیر نشت داده اند ما را دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در طرح Galaxy Note 20 و توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده و جای تعجب نیست که آنها مقدار زیادی از نشانه ها از S20 خط. بزرگترین تغییر طراحی به نظر می رسد از نگاه دوربین عقب ماژول به عنوان مورد با S20.

در همین حال گزارش ها ادعا کرده اند که در طراحی Galaxy برابر 2 خواهد بود قابل توجه خروج از آن از اول بریزید. ناخوشایند شکاف ممکن است حذف دوربین ممکن است به روز رسانی مقابل صفحه نمایش ممکن است بزرگتر و برچسب قیمت در واقع ممکن است ارزان تر است. یکی از گزارش های اخیر نشان می دهد که کهکشان برابر 2 خواهد شروع بین $1,880 و $1,895 — حدود 100 دلار ارزان تر از گلکسی برابر در راه اندازی.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de