کهکشان M51 به کم در سامسونگ-ساخته شده در صفحه نمایش برای یک قیمت پایین تر

سامسونگ ممکن است یکی از بهترین صفحه نمایش سازندگان وجود دارد اما محصولات خود نیستند مقرون به صرفه ترین و به همین دلیل این شرکت ظاهرا تصمیم گرفت در مقابل با استفاده از یک خانه روی صفحه نمایش برای بودجه کهکشان M51.
در دوران اخیر این شرکت افزایش یافته است و تمرکز آن بر midtier یک سری و انبوه Galaxy M صف. هر دو ظاهرا به کمک این شرکت افزایش فروش آن در زمانی که خود شاخص هستند ظاهرا در حال سقوط کوتاه از انتظارات است.

کهکشان M51 انتظار می رود که قدرتمند ترین سری M دستگاه به تاریخ و به احتمال زیاد حمل Snapdragon 730 تراشه خواهد شد که زوج با 8GB حافظه RAM و 128GB بومی حافظه است. تلفن مخفیگاه آنان را با پنل Super AMOLED با تعبیه اسکنر اثر انگشت و یک 64MP اصلی عقب تیرانداز.

کهکشان M51 به سرمایه گذاری در کهکشان A51 محبوبیت

با توجه به یک گزارش کهکشان M51 خواهد بود مقرون به صرفه نسخه از Galaxy A51 است که در حال حاضر ثابت شده باشد بسیار محبوب است.

شایعه مشخصات کاملا موثر هستند برای بودجه تلفن و به نظر می رسد سامسونگ مشتاق است به تضعیف قیمت مزیت های استفاده از قطعات گرانتر مانند روی صفحه نمایش خود را

زنجیره تامین خودی راس جوان ادعا می کند که صفحه نمایش را به جای تهیه می شود از ستاره چین OLED. این خواهد بود که اولین کهکشان گوشی های هوشمند با یک صفحه نمایش OLED نیست که سامسونگ را نمایش می دهد.

قبلا ستاره چین OLED بود و به ظاهر در مواجهه با برخی مسائل فنی از آنجا که کهکشان M41 شد اوراق در دسترس نباشد.

نمایش محموله میله میله برای شروع در ماه جولای و تلفن, به احتمال زیاد خواهد شد در ماه سپتامبر در هند. هیچ کلمه ای در اروپا راه اندازی نشده است, اما ما به احتمال زیاد در مورد آن بشنوند بعد. این گوشی ظاهرا آن را به دیگر کشورهای آسیایی نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>