Galaxy برابر 2 نمی خواهد که یکی از ویژگی های جدید شما واقعا می خواستم

  • با Galaxy برابر 2 تاریخ انتشار آمدن گزارش های بیشتر پدید آمده اند با شرح برخی از جدید تاشو مشخصات.
  • یک گزارش از کره جنوبی می گوید: برابر 2 خواهد شد از ویژگی های همان UTG نمایش تکنولوژی به عنوان Galaxy Z تلنگر نشان می دهد این گوشی خواهد بود و با دوام تر از سلف خود.
  • یک گزارش جداگانه پشتیبانی از این ادعا اضافه کرد که UTG صفحه نمایش نیست و به اندازه کافی ضخیم برای حمایت از یک قلم. سامسونگ در نتیجه کاهش یافته و برابر 2 است شایعه S Pen پشتیبانی می کند.

سامسونگ در حال برنامه ریزی برای معرفی یک زن و شوهر از flagships در اوایل ماه اوت. توجه داشته باشید کهکشان 20 و کهکشان برابر 2 خواهد بود که ستاره آینده آنلاین-تنها بستهای کنفرانس مطبوعاتی فقط به عنوان انتظار می رود. یادداشت جدید خواهد ساخت بر طراحی Galaxy S20 اما شامل یک قلم ساخته شده است.

کهکشان برابر 2 است که هیجان انگیز تر از این دو هر چند حداقل بر روی کاغذ. سامسونگ دوم-gen برابر قرار است به ارائه هیچ درجه یک, طراحی, پایان, مشخصات و قیمت مقرون به صرفه تر tag تر از سلف خود. این گوشی نیز به کشتی با یک S Pen از خود بود که یکی از جالب ترین برابر 2 شایعات شنیده ایم. اما یک گزارش جدید از کره جنوبی می گوید: Galaxy برابر 2 خواهد شد نه با قلم ،

اول برابر بود گرفتار دوام مسائل که مجبور سامسونگ به تعویق انداختن گوشی راه اندازی در سال گذشته و حتی تنظیم طراحی شده است. هنوز برابر با یک هشدار است که گفت: کاربران برای رسیدگی به آن را با مراقبت. پلاستیک روی صفحه نمایش بود و مستعد خراش و باقی مانده هنوز هم می تواند به تلفن از طریق لولا.

این شایعه که گفته Galaxy برابر 2 خواهد آمد با قلم پشتیبانی هیجان انگیز بود چون ضمنی صفحه نمایش بادوام تر خواهد بود به احتمال زیاد ساخته شده از شیشه به جای برابر پلاستیکی. کهکشان Z تلنگر تاشو تاشو دارای یک صفحه نمایش ساخته شده از شیشه به طور خاص “فوق العاده نازک شیشه ای” (UTG).

یک گزارش در اوایل این هفته گفت که Galaxy برابر 2 خواهد شد و در واقع از ویژگی های یک UTG پنل. دوباره که خبر خوبی برای یک گوشی تاشو. UTG است به دور از اینکه به عنوان با دوام به عنوان شیشه ای به طور منظم, اما آن را قطعا یک گام در مسیر درست به عنوان Z تلنگر بررسی نشان داده اند. همان گزارش اشاره کرد که سامسونگ با همکاری کورنینگ برای دستگاه های آینده با foldable نمایش اگر چه کورنینگ را bendable شیشه ای فن آوری نمی تواند آماده برای استفاده در این سال است.

اما گزارش دوم از چین تحویل داده خبر بد. کهکشان برابر 2 نمی خواهد از ویژگی های ساخته شده است در قلم به این دلیل که صفحه نمایش بیش از حد شکننده برای S Pen. این Elec توضیح می دهد که UTG صفحه نمایش Z تلنگر اقدامات فقط 30 میکرومتر (0.03 mm) در حالی که Galaxy Note 10 صفحه نمایش است که در هر نقطه بین 0.4 تا 1.2 میلی متر ضخامت.

این گزارش اشاره می کند که سامسونگ در تلاش برای آوردن S Pen به 2 برابر افزایش ضخامت ورقه های نازک شیشه ای برای مناطقی که پوشش دو نیمه از روی صفحه نمایش. صفحه نمایش جزء است که در واقع خم خواهد بود نازک تر از بقیه است. پی پلاستیکی نیز در نظر گرفته شد. در نهایت سامسونگ تصمیم گرفت به قراضه قلم.

به عبارت دیگر کهکشان برابر 2 باید نگاه و احساس حتی بهتر از نسل اول foldable. اما صفحه نمایش هنوز هم در معرض ابتلا به آسیب تصادفی به عنوان UTG شیشه ای شکننده است.

به طور جداگانه شناخته شده leaker جان Prosser گفت که سامسونگ نیز آشکار Z تلنگر 5G در طول آن August 5th, Unpacked event با گوشی های مجموعه برای انتشار عمومی در 20 آگوست.


نسل اول سامسونگ Galaxy برابر تاشو گوشی های هوشمند در دست است. منبع تصویر: Lee Jin-مرد/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>