Galaxy برابر 2 نمایش مشخصات نشان داد در عظیم جدید نشت

  • جدید Galaxy برابر 2 نشت نشان می دهد جزئیات جدید در مورد foldable گوشی صفحه نمایش از جمله تعجب آور ارتقا دهید.
  • با توجه به نشت کهکشان برابر 2 خواهد شد از ویژگی های یک 7.7 اینچ 120 هرتز اولیه صفحه نمایش ساخته شده از فوق العاده نازک شیشه ای و یک 6.23-اینچ پوشش صفحه نمایش در جلوی گوشی است.
  • سامسونگ انتظار می رود که اعلام Galaxy برابر 2 در آگوست 5 در یک رویداد Unpacked.

سامسونگ یکی از اولین و مهمترین سازندگان تلفن به انتشار یک دستگاه با یک foldable نمایش به عنوان انتظار می رود وجود دارد چند برجستگی در جاده ها در طول راه. کهکشان برابر یک مفهوم جذاب اما در عمل آن را حجیم شکننده و مسلما غیرجذاب آنچه با آن شکاف عظیم و قابل توجه می باشد.

این شرکت دومین گوشی تاشو نبود کاملا به عنوان بلند پروازانه و به عنوان یک نتیجه به مراتب کمتر از مسائل.

کهکشان Z تلنگر به فروش می رسد به خوبی به خصوص برای تو رفتگی در دیوار محصول و پیش بینی برای پیگیری به ریختن (فولد) شروع به افزایش است. شایعات در مورد مشخصات و ویژگی های Galaxy 2 برابر شده اند جذاب نشان می دهد که دوم برابر خواهد شد که یک طراحی به روز شده به طور قابل توجهی بزرگتر نمایش می دهد. ما شنیده ام در مورد به روز رسانی صفحه نمایش در موارد متعدد اما جدید نشت به نظر می رسد به ارائه جامع ترین شکست تاریخ است.

با توجه به یک گزارش جدید از کره جنوبی کهکشان برابر 2 خواهد شد از ویژگی های یک 7.7 اینچی صفحه نمایش در برابر یک 6.23-اینچ صفحه نمایش در طرف مقابل از دستگاه. اصلی برابر یک 7.3 اینچ صفحه نمایش در داخل و 4.6 اینچ صفحه نمایش در خارج, بنابراین در حالی که هر دو در حال به روز رسانی صفحه نمایش است که شما خواهید بود با استفاده از زمانی که دستگاه را بسته است این است که عمده رشد ناگهانی. اما این فقط آغاز از آنچه در این گزارش نشان می دهد.

به 7.7 اینچ صفحه نمایش اصلی از کهکشان برابر 2 خواهد شد بنا به گزارش یک 120Hz نرخ تجدید صفحه نمایش ساخته شده از سامسونگ فوق العاده نازک شیشه ای. این همان فن آوری صفحه نمایش است که دریافت بررسی بزرگ بر روی Galaxy Z تلنگر. بر روی صفحه نمایش 7.7 اینچی نیز 2213 x 1689 وضوح 11.8:9 نسبت ابعاد و سوراخ پانچ دوربین و سنسور به جای ناخوشایند شکاف که صورت گرفت تا فضای زیادی بر روی صفحه نمایش اصلی Galaxy برابر شده است.

6.23-اینچ پوشش نمایش از سوی دیگر چوب با 60 هرتز سرعت رفرش. آن را باید یک قطعنامه از 2267 x 819 یک 24.9:9 نسبت ابعاد ساخته شده از شیشه و نیز یک سوراخ پانچ دوربین. شایان ذکر است که در 6.23 اینچ پوشش صفحه نمایش از 2 برابر بزرگتر از اولیه نمایش از آی فون 11.

این گزارش در ادامه به توجه داشته باشید که سامسونگ است که انتظار می رود به ساخت 300,000 Galaxy برابر 2 واحد از یک ماه به فروش 3 میلیون دستگاه در سال است. در تمام احتمال, کهکشان برابر 2 خواهد شد که اولین آن در کنار Galaxy Note 20 و Galaxy Z تلنگر 5G در یک آنلاین-تنها رویداد Unpacked در آگوست 5th, با توجه به آخرین شایعات.


یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>