کهکشان جوانه زنده طعنه سامسونگ

ما شده اند به شنیدن در مورد سامسونگ کلیه باقلا به شکل بی سیم از earbuds برای مدتی و در حال حاضر این شرکت رسما شروع به اذیت کردن آنها را. این hearables به احتمال زیاد خواهد شد به نام Galaxy جوانه های زنده و اعلام خواهد شد در کنار توجه داشته باشید کهکشان 20 اواز یا موسیقی دو نفری و یک میزبان از دیگر محصولات در آینده رویداد Unpacked که برگزار خواهد شد در ماه اوت 5.

صرفه جویی برای همخوانی شایعاتی که گفت: جوانه ها در دسترس خواهد بود در رنگ عارف برنز در علاوه بر این به سیاه و سفید و کوتاه و تیزر کلیپ واقعا به دور از هر چیزی. مطمئن, سامسونگ دعوت ما به “تجربه جدید قدرت صدا” اما آنچه که واقعا بدان معنی است که برای تفسیر.
بر اساس گزارش های قبلی کهکشان جوانه های زندگی را نیز ارائه برخی از مرتب کردن بر اساس از لغو سر و صدا اما از آنجایی که آنها لازم نیست که یک گوش سیلیکونی نکته برای جلوگیری از سر و صدای خارجی ما تعجب که چگونه سر و صدا لغو فعال خواهد شد. است که می گویند سامسونگ را ترک خواهد کرد و این بخشی از آن را به عنوان اعتقاد بر این است که با وجود ناتوانی خود را به نزدیک کانال گوش در گوش جوانه آنها هنوز هم قابلیت فعال لغو سر و صدا.
از earbuds را به ظاهر دارای سه میکروفن و دو بلندگو و صدای با کیفیت است که به انتظار برای دریافت بهتر از Galaxy جوانه پلاس’ که در حال حاضر دارای جامد کیفیت تماس.
هر یک علامت تجاری تشکیل پرونده آنها حتی ممکن است ادغام یک ردیاب تناسب اندام و ضربان قلب سنسور.

جوانه احتمالا IPX2 مقاوم در برابر آب و مخفیگاه آنان را به ارائه زمان پخش شش ساعت است که بسیار کمتر از آنچه کهکشان جوانه به علاوه فراهم می کند. همراه شارژ مورد را ظاهرا کمک به شما از طریق تمام روز یا 24 ساعت به طور دقیق.

کهکشان جوانه های زندگی را با هزینه کمتر از $150 احتمالا حدود 140 دلار. آن باقی مانده است دیده می شود اگر فرد طراحی خواهد اعتصاب وتر با مصرف کنندگان و راحت می پوشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de