آینده AirPods به ترکیب سنسورهای جدید است که ممکن است در فعال کردن کلید سلامت امکانات

اپل در حال برنامه ریزی برای به روز رسانی و گسترش آن محبوب AirPods صف بیش از 18 ماه آینده و با توجه به گزارش DigiTimes (از طریق MacRumors), نسخه های آینده را بی سیم می تواند از earbuds ادغام سنسور های اضافی.

آینده AirPods ترکیب نور محیط سنسور

تایوانی انتشار گزارش می دهد که اپل در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن “نور محیط سنسور” به نسخه های آینده از earbuds در عرض 1-2 سال آینده. شایعه 2021 AirPods و AirPods نرم افزار می تواند برای بهره مندی از ارتقاء.

صنعت منابع ادعا می کنند ASE, تکنولوژی, جزء تامین کننده مستقر در تایوان که مسئولیت رسیدگی به فرایند تولید. این شرکت نیز خریداری شده بیشتر ماشین آلات بسته بندی در ماه های اخیر به آماده شدن برای تقاضا.
ASE تکنولوژی در حال حاضر قرارداد شده است به دسته high-end mmWave تکنولوژی برای آینده 5G اپل و iPads به گفته منابع صنعت. این آخرین تلاش خواهد تحکیم ارتباط آن را با اپل.

این گزارش در سوال است که paywalled باعث می شود هیچ اشاره ای به آنچه سنسورهای جدید استفاده خواهد شد. جداگانه گزارش DigiTimes نشان می دهد, آن می تواند فعال کردن یک سری از ویژگی های بهداشتی ،

ضربان قلب و اکسیژن خون نظارت ممکن است برنامه ریزی شده برای AirPods

بلومبرگ گزارش داد دو سال پیش که اپل به دنبال امکان راه اندازی یک جفت AirPods است که شامل یک ساخته شده در مانیتور ضربان قلب. این محصول هنوز به تحقق اما ویژگی های بهداشتی هنوز هم به نظر می رسد بسیار در کار می کند.

نور محیط سنسور می تواند نقش مهمی در فعال کردن هر دو ضربان قلب و اکسیژن خون مانیتورینگ بی سیم از earbuds. سابق است که در حال حاضر ارائه شده در سازمان دیده بان اپل و دومی است که انتظار می رود برای اولین بار در اپل دیده بان سری 6.

با اضافه کردن هر دو به AirPods اپل به طور بالقوه می تواند باز کردن آن را به خوبی دریافت بهداشتی امکانات بسیار گسترده تر مخاطبان است. آیا تیم کوک-led شرکت می تواند هر دو ویژگی کار بدون به شدت تغییر AirPods طرح باقی مانده است دیده می شود ،

گوش مبتنی بر کلیپ صترلزرس که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اندازه گیری ضربان قلب کار با نور درخشان از طریق لاله گوش و تشخیص چقدر عبور از آن را قادر می سازد اندازه گیری سطح اکسیژن. موجود طراحی AirPods ممکن است که دشوار است برای رسیدن به.

دیگر ممکن است ویژگی های بهداشتی برای AirPods شامل توانایی برای تشخیص معتدل و عرق سطوح از طریق تماس با پوست. اپل اختراع یک راه حل است که قادر می سازد این است اما در عین حال برای پیاده سازی آن.

ارتقاء دیگر نیز انتظار می رود

جدا از بهداشت و درمان, ویژگی های نسل بعدی AirPods و AirPods Pro انتظار می رود به ارائه طیف وسیعی از ارتقاء. این باید شامل جدید تراشه صوتی – سیب H2 – است که باعث بهبود کیفیت صدا و محدوده که در آن wearables می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

اپل است که گفته می شود کار بر روی بهبود سیری را به عنوان به خوبی. این باید در اولین HomePod 2 و HomePod مینی بعد از این سال, اما به احتمال زیاد به انجام بیش به آینده AirPods و دیگر محصولات از جمله آی فون 12 و آیفون Pro 12.

نسل سوم AirPods را گزارش معرفی می شود در سه ماهه اول سال 2021 احتمالا سالانه اپل در رویداد. دوم-نسل AirPods Pro از سوی دیگر انتظار نمی رود تا سه ماهه چهارم سال 2021 که بدان معنی است که آنها می رسند می تواند در یک رویداد اکتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de