این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است بسیاری از شرکت های فن آوری برای به تاخیر انداختن و یا در دسترس نباشد لغو تعدادی از رویدادهای مهم در ماه های اخیر اما اگر چه بعید به نظر می رسد که سامسونگ قادر خواهد بود برای نگه داشتن آن در آینده اعلام محصول در مقابل مخاطبان زنده کره مبتنی بر غول پیکر شده اند هر قصد به چوب به اصل خود توجه داشته باشید کهکشان 20 راه اندازی برنامه.

منشاء این اطلاعات به طور کامل مشخص نیست اما قضاوت از نام جوان مذکور شرکت ما در حال حدس زدن این “نشت” در حال جمع آوری شده از زنجیره تامین منابع اگر چه احتمالا عاقلانه به همه چیز را با یک دانه نمک ،

بزرگتر بهتر است و به طور قابل توجهی سریع تر صفحه نمایش اصلی برای Galaxy برابر 2

در حالی که همه ما قدردانی از نوآوری و تنوع در سال گذشته برای اولین بار Galaxy برابر نوع ما نمی توانیم بگوییم که صفحه نمایش بهترین گوشی سامسونگ تا کنون ارائه شده است. صفحه نمایش اصلی با مناسب و معقول اما به دور از قابل توجه وضوح 2152 x 1536 پیکسل خواهد شد که گفته می شود پیشرفته به 2213 x 1689 تعداد پیکسل در سرعت نزدیک شدن عاقبت.

در ترکیب با یک کمی بیشتر روی صفحه نمایش املاک و مستغلات (7.59 اینچ در مقایسه با 7.3 اینچ) است که عملکرد متوسطی ارتقا در dpi (نقطه در اینچ) تراکم از 362 به 372 که هنوز گریه به دور از ذهن دمیدن 511 dpi از کهکشان S20 فوق العاده, برای مثال.
اما مهم ترین بهبود است و انتظار می رود در نرخ refresh بخش که در آن کهکشان برابر 2 می تواند پرش از سلف خود را معمولی 60 هرتز با سرعت تمام راه را تا به 120Hz صافی کل S20 خانواده است. آن باقی مانده است دیده می شود اگر سامسونگ را نیز محدود کردن Galaxy برابر 2 کاربران از فعال شدن 120 هرتز در حالت بالاتر از وضوح HD کامل. که ممکن است بستگی به اندازه باتری که باقی می ماند بسیار بالا در هوا در حال حاضر.

پانچ سوراخ فوق العاده نازک شیشه و S Pen input

آن را به دنبال کمتر و کمتر احتمال دارد که سامسونگ قادر خواهد بود برای پنهان کردن جلوی تیرانداز در چشم ساده در توجه داشته باشید کهکشان 20 تا دستیابی کامل به تمام صفحه طراحی به عنوان شرکت بنا به گزارش “می خواستم برای رفتن با یک پنل تحت دوربین” در کهکشان برابر 2 اما این شاهکار مهندسی “هنوز آماده نیست.” هر دو صفحه اصلی و به اصطلاح پوشش صفحه نمایش در برابر 2 در حال مخفیگاه آنان را در آغوش سوراخ پانچ طراحی اگر چه جزئیات در موقعیت گفت: چاله ها و چیزهایی مانند واقعی دوربین مشخصات نه هنوز.

متاسفانه سامسونگ هنوز هم نیاز به اعمال یک پوشش محافظ فیلم در بالای UTG که به احتمال زیاد از پلاستیک ساخته شده اگر چه یک “جدید سخت با لباسی بسیار عالی و مقاومت در برابر خراش” می تواند در خط لوله برای بهبود دوام و حق بیمه از جنبه های تاشو دستگاه.

به طور کامل نونما مقابل صفحه نمایش

اگر روی صفحه نمایش اصلی در کهکشان بریزید تا حدودی underwhelming توسط ultra-high-end استانداردهای پوشش صفحه نمایش آشکار است ناامید کننده اندازه 4.7 اینچ در قطر, ورزشی متوسط رزولوشن 1680 x 720 پیکسل و با بالا و پایین و سمت ناهنجاری.

باور کنید یا نه کهکشان برابر 2 می تواند پرش تمام راه را تا به یک 6.23-مقابل اینچ صفحه نمایش با بیش از رزولوشن مناسب از 2267 x 819 پیکسل معمولی 60 هرتز سرعت رفرش و مدرن سوراخ پانچ طراحی شده است.

تنها مشکل ؟ این LTPS (low temperature polysilicon) backplane تکنولوژی نشان می دهد این در واقع ممکن است کاهش داد و از Super AMOLED به LCD پنل بر خلاف صفحه نمایش اصلی است که با استفاده از چیزی به نام LTPO (دمای پایین چندبلوری) backplane تکنولوژی که همه اما تضمین می کند که ما در حال برخورد با یک کیفیت AMOLED هنگامی که کهکشان برابر 2 است آشکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im