• نینتندو اعلام کرد چهار جدید رایگان و NES و SNES بازی برای نینتندو سوئیچ آنلاین مشترکین.
  • اسلحه وحشی, پنل Pon de, عملیات منطق بمبو Rygar در دسترس خواهد بود شروع May 20th.
  • شما نیاز به فعال سوئیچ اشتراک آنلاین بازی رایگان بازی های کلاسیک.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سه ماه پس از آخرین علاوه نینتندو به ارمغان آورده است چهار بازی بیشتر به آن مجموعه رایگان از NES و SNES بازی برای نینتندو سوئیچ آنلاین مشترکین. اگر چه هیچ یک از این بازی ها واقعا شناخته شده و ورود آنها به ارمغان می آورد تعداد کل بازی های کلاسیک در خدمات به بیش از 80. به طوری که چیزی است.

در اینجا کامل صف رایگان NES و SNES بازی آینده به نینتندو سوئیچ آنلاین در آوریل 20:

SNES بازی

  • اسلحه وحشی – بچه باند و ارتش خود را از روبات ها گرفته اند! انفجار راه خود را از طریق شرور شکنان روبات های شیطانی و قوی صفحه نمایش-پر کردن کارفرمایان است. خوشبختانه, شما باید مقدار زیادی از حرکت برای کمک به شما برای زنده ماندن از شلیک به رهبری راه خود را. شما نیاز به یک چشم تیز و سریع-on-the-قرعه کشی رفلکس برای زنده ماندن خود را. یا تیم با دوستان و بیرون رفتن فروزان در دو-player co-op.
  • پنل Pon de – به عنوان پشته از قطعات پازل را افزایش سریع فکر کنید برای مطابقت با پانل های و مجموعه ای خاموش آبشاری واکنش های زنجیره ای و combos. شما باید به گزینه های استراتژیک را به سرعت به مقابله بی امان رقیب حمله از بالا. یک انتخاب تک بازیکن و دو بازیکن در حالت ها و گزینه های را فراهم می کند افزایش اکشن و سرگرم کننده پر از وزوز. این عنوان در اصل راه اندازی شد برای Super Famicom در سال 1995 اما این اولین بار است که این نسخه از بازی در دسترس خواهد بود در ایالات متحده هر چند این عنوان هرگز به زبان انگلیسی ترجمه ممکن است به نظر می رسد آشنا!
  • عملیات منطق بمب عامل لوگان نصب شده است با bioelectronic ایمپلنت که عطا کند او را برتر از قدرت رفلکس خود را و توانایی های تحلیلی. او متهم شده است با یک ماموریت برای نجات فرعی ذرات انتقال پروژه. در حال حاضر آن را تا به او برای نفوذ به خنثی کردن مزاحمان و نجات دانشمندان در یک تیرانداز از بالا به پایین با کارفرمایان غول پیکر و دیوانه وار عمل می کند که اجازه نمی دهد تا.

بازی های NES

  • Rygar – یک افسانه اعلام کرد: “هنگامی که زمین صلح آمیز است و تحت پوشش با ارواح شیطانی, یک سرباز شجاع خواهد بود به زندگی به ارمغان آورد از مرده است.” خوشبختانه Rygar این قهرمان افسانه ای از آرگوس وارد کرده است به منظور شکست شاه شیطانی Ligar و ارتش خود را از جانوران خطرناک. پیوستن به نیروهای با Rygar به صورت ترکیبی عمل ماجراجویی بازی با ترکیب متمایز از platforming و عناصر نقش بازی کردن!

وجود انواع طرح های پرداخت برای نینتندو سوئیچ آنلاین: $3.99 برای یک ماه $7.99 برای سه ماه و یا $19.99 برای یک سال. نیز وجود دارد یک طرح خانواده است که هزینه $34.99 اما می تواند پشتیبانی تا 8 نینتندو حساب. اگر شما می خواهید به آن را امتحان کنید قبل از اینکه شما متعهد به پرداخت وجود دارد 7-day free trial به عنوان به خوبی.

منبع تصویر: نینتندو

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im