رایگان NES و SNES بازی آینده به نینتندو سوئیچ آنلاین در جولای سال 2020

  • نینتندو اعلام کرد سه رایگان و NES و SNES بازی برای نینتندو سوئیچ آنلاین مشترکین.
  • خر کنگ کشور, ناتسومی مسابقات قهرمانی کشتیو جاویدان خواهد بود رایگان در ژوئیه 15.
  • شما نیاز به فعال سوئیچ اشتراک آنلاین بازی رایگان بازی های کلاسیک.

وجود دارد به ظاهر بدون قافیه یا دلیل به زمان نینتندو اضافه شده به کتابخانه خود را از بازی های کلاسیک برای سوئیچ آنلاین مشترکین اما سه بازی های جدید اضافه شده در این هفته پس از دو ماه وقفه. برجسته از ماه جولای شده است که بدون شک خر کنگ کشور, که یکی از بهترین platformers تا کنون منتشر شده برای سوپر نینتندو و کمک به قرار دادن توسعه دهنده نادر در نقشه قبل از آنها اوج از N64.

این چیز خوبی است که نینتندو برداشت چنین دیدنی headliner به این دلیل که بازی های دیگر اضافه شده به مجموعه ای از بازی های رایگان این ماه در حال عمیق ترین اعماق کاهش است. در SNES, ناتسومی مسابقات قهرمانی کشتی است که بدون مجوز بازی کشتی بر اساس یک تبدیل مجوز بازی کشتی منتشر شده در ژاپن است. همانطور که برای NES مشترکین در حال گرفتن جاویدانکه یک بازی ماجراجویی فانتزی است که ساخته شده برای نسل پنجم اپل II. چرا که ما در حال گرفتن این به جای دنباله به خر کنگ کشور, رمز و راز است.

پس از انتشار Animal Crossing: New Horizons در مارس نینتندو اجازه سونی و مایکروسافت تسلط بر سرفصل با اخبار در مورد نسل بعدی کنسول اما در مورد هر کسی در نینتندو در حال خواندن این, یک راه برای گرفتن توجه ما خواهد بود به N64 بازی های نینتندو سوئیچ آنلاین. فقط یک فکر است.

در اینجا کامل صف رایگان NES و SNES بازی آینده به نینتندو سوئیچ آنلاین در جولای 15:

SNES بازی

  • خر کنگ کشور – مجهز به قفسه سینه-تپش بدنساز, توانا رول بشکه و عالی تاک-مهارت های نوسانی خر کنگ و Diddy Kong مجموعه به صورت دشمنان خود K. Rool و خزندگان خدمه Kremlings. بازی انفرادی رقابت با یک دوست و یا بازی همکاری در بیش از 100 سطح با جمع آوری و سطح پاداش مخفی.
  • ناتسومی مسابقات قهرمانی کشتی– را انتخاب کنید از 12 ظالمانه کشتی گیران و درد آورد! با قوی دست و پنجه نرم کردن سیستم و بیش از 50 حرکت به استاد تجربه واقعی ترین کشتی عمل 16-bit عصر. آزمون ممکن است خود را در برابر AI و یا به دو بازیکن می تواند به رقابت در نمایشگاه تگ تیم و رابین دور مسابقات.

بازی های NES

  • جاویدان – خود را با شتاب جادوگر را بسته و اجازه دهید تلاش خود را آشکار به عنوان اکتشاف به شما در دخمه پرپیچ و خم از ابدیت است. سوراخ کردن را به سیاه چال را از اعماق به کشف رمز و راز از ویرانه های باستانی است. معلم خود را Mordamir در انتظار زیر!

وجود انواع طرح های پرداخت برای نینتندو سوئیچ آنلاین: $3.99 برای یک ماه $7.99 برای سه ماه و یا $19.99 برای یک سال. نیز وجود دارد یک طرح خانواده است که هزینه $34.99 اما می تواند پشتیبانی تا 8 نینتندو حساب. اگر شما می خواهید به آن را امتحان کنید قبل از اینکه شما متعهد به پرداخت وجود دارد 7-day free trial به عنوان به خوبی.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>