هواوی بزرگترین عرضه کننده تجهیزات شبکه, اگر چه برخی از کشورها مانند ایالات متحده نگران هستند که چگونه نزدیک این شرکت به کمونیست و دولت چین. فقط روز دیگر ما به شما گفت که انگلستان در حال حاضر به دنبال برای جلوگیری از نصب و راه اندازی Huawei دنده در آن 5G شبکه و همچنین برنامه ای برای بیرون کشیدن شرکت تجهیزات است که در حال حاضر نصب شده است. این نیویورک پست امروز منتشر شده یک داستان در مورد چگونه فرانسه که مسئولیت رسیدگی به استفاده از چادر صنعت پیشرو تکنولوژی در کشور 5G خطوط لوله.
گیوم Poupard اجرا می شود که فرانسوی, امنیت, آژانس ANNSI می گوید که این کشور نمی خواهد “کاملا” بان کی مون Huawei از شبکه های 5G در فرانسه اگر چه در آن سعی خواهد کرد برای دریافت فرانسوی حامل به استفاده از تولید کننده چینی دنده. Poupard گفت: برای یک روزنامه فرانسوی “آنچه می توانم بگویم این است که وجود خواهد داشت نه ممنوعیت. (اما) برای اپراتورها است که در حال حاضر با استفاده از Huawei ما آنها را تحریک به رفتن نیست برای آن است.” او همچنین گفت: “برای کسانی که در حال حاضر با استفاده از Huawei ما ارائه مجوز برای مدت زمان متفاوت است که بین سه تا هشت سال است.”

این منابع به رویترز گفت که در حالی که فرانسه نمی ممنوعیت Huawei آن خواهد سعی کنید به نگه داشتن آن دنده خارج از کشور هسته شبکه های تلفن همراه. این شبکه حمل اطلاعات شخصی متعلق به مشتریان این کشور بی سیم شرکت است که بدان معنی است که نگه داشتن Huawei تجهیزات از این شبکه ها از اهمیت پارامونت است. چرا که هواوی متهم شده است که با استفاده از آن شبکه های دنده برای جاسوسی بر روی مصرف کنندگان و شرکت ها و ارسال داده ها به پکن. هیچ مدرکی دال بر این است که تا کنون کشف شده است و هواوی است بارها و بارها با رد اتهامات.

آنچه در فرانسه تصمیم به انجام خواهد حیاتی برای نیمی از کشور را چهار عمده بی سیم ارائه دهندگان; حدود 50 درصد از شبکه های به کار گرفته شده توسط حامل Bouygues Telecom و SFR استفاده Huawei فن آوری است. نارنجی است که کنترل شده توسط دولت فرانسه تصمیم گرفته است به استفاده از تجهیزات ارائه شده توسط Huawei رقبای نوکیا و اریکسون.

رئیس ANNSI گفت که با شروع هفته آینده اپراتورهای بی سیم که هنوز برای دریافت مجوز به استفاده از Huawei تجهیزات خود را برای 5G شبکه باید در نظر غیر واکنش به رد درخواست خود را. Poupard اظهار داشت: “این است که Huawei ضربه یا ضد چینی نژادپرستی. همه ما در حال گفت که خطر همان است که با تامین کنندگان اروپایی به غیر اروپایی ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de