فرانسه می گوید که اپل نمی خواهد اجازه می دهد تا آی فون به کار با آن “StopCovid” برنامه

کشورهای اروپایی شده اند ناراحت اپل برای ساخت آن را سخت تر برای آنها را به خود تماس ردیابی سیستم عامل و در حال اجرا بر روی آی فون. این کشورها می خواهند به استفاده از بلوتوث برای پیگیری تلفن های همراه است که تصویب شده توسط مجاورت دستگاه های دیگر. به این ترتیب کاربران گوشی های هوشمند را می دانم که اگر آنها شده اند در تماس نزدیک با کسی که تست مثبت برای COVID-19.

مشکل با استفاده از بلوتوث است که این امر نیاز به اپل برای تغییر تنظیمات بر روی آی فون. در حال حاضر اپل بلوک های برنامه با استفاده از بلوتوث و اگر دومی است که در حال اجرا در پس زمینه و داده ها از خاص که برنامه در حال رفتن به حذف شده از دستگاه. از آنجا که اروپایی ها می خواهید داده های جمع آوری شده توسط تماس با ردیابی از طریق بلوتوث ارسال می شود به یک سرور متمرکز که نقض قوانین اپل. فرانسه به عنوان مثال می خواهد بلوتوث به نگه داشتن در حال اجرا در پس زمینه حتی اگر داده های جمع آوری شده می توان به یک سرور متمرکز. که به جای اپل را مجبور به تغییر برخی از تنظیمات آیفون که از آن بیزار است به انجام. اجازه می دهد بلوتوث به اجرا در پس زمینه برای تماس با ردیابی باتری تخلیه خواهد شد بر روی یک کاربر آی فون.

اپل نمی خواهد به پایین و تغییر تنظیمات آیفون اجازه می دهد تا داده ها را به یک سرور متمرکز

فرانسه وزیر دیجیتال, تکنولوژی, Cedric O گفت: در تلویزیون ظاهر “اپل می تواند به ما کمک نرم افزار کار حتی بهتر بر روی آی فون. آنها نمی خواست به انجام این کار. من متاسفم از این که ما در یک دوره که در آن هر کس است که بسیج برای مبارزه با این بیماری همه گیر و با توجه به این که یک شرکت بزرگ است که در حال انجام است تا به خوبی از لحاظ اقتصادی است نه کمک به دولت در این بحران است. ما را به یاد داشته باشید که هنگامی که زمان می آید.” در حالی که O نمی تواند سرمایه گذاری یک حدس در مورد آنچه که می تواند در پشت اپل تصمیم به ایجاد تغییرات لازم وزیر افزود: “ما در نظر است که نظارت از سیستم بهداشت و درمان مبارزه با کروناویروس یک موضوع برای دولت و نه لزوما برای شرکت های آمریکایی.”

وزیر همچنین اظهار داشت که فرانسه را “StopCovid” تماس با ردیابی برنامه آماده برای رفتن خواهد بود در ژوئن 2, صرف نظر از آنچه که اپل می کند. تست آغاز خواهد شد شنبه, آوریل 11th. که اتفاق می افتد به تاریخ زمانی که این کشور را رسما شروع به بازگشایی از آن مستند. در کشور آندروید, پیشرو سیستم عامل تلفن همراه با 78.8% به اشتراک بگذارید. اپل در iOS بعدی با 21.1%. پس از گوشی های اندروید ندارند همان محدودیت فرانسه احساس می کند با اعتماد به نفس برو جلو با برنامه های خود را به هر حال.

هنوز هم در آلمان به در به اپل و تصمیم به استفاده از یک روش ذخیره سازی متمرکز به نام پان اروپایی Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی (PEPP-PT) برای آن COVID-19 تماس با ردیابی. بریتانیا شروع تست تماس خود را ردیابی برنامه امروز و این تصمیم به رفتن متمرکز مسیر مانند فرانسه است.

در ماه گذشته بیش از 300 اساتید از سراسر جهان امضا نامه ای سرگشاده که گفت: در حالی که بلوتوث تماس مبتنی بر ردیابی است که به شدت ترجیح متمرکز رویکرد می تواند منجر به بی سابقه دولت نظارت است. در نامه اساتید نوشت: “برخی از بلوتوث-بر اساس پیشنهادات احترام به حق فرد برای حفظ حریم خصوصی در حالی که دیگران را قادر می سازد (از طریق ماموریت خزش) یک شکل از دولت یا بخش خصوصی نظارت که catastrophically مانع اعتماد و پذیرش چنین برنامه توسط جامعه. بسیار مهم است که اعتماد شهروندان به برنامه های کاربردی در جهت تولید کافی جذب به تفاوت در مقابله با بحران است. آن حیاتی است که در بیرون آمدن از بحران کنونی ما ایجاد نمی کند و یک ابزار را قادر می سازد که داده ها در مقیاس بزرگ مجموعه در جمعیت یا در حال حاضر و یا در زمان بعد. بنابراین راه حل که اجازه می دهد تا بازسازی تهاجمی اطلاعات در مورد جمعیت باید رد کرد و بدون بحث بیشتر.این اطلاعات می تواند شامل “اجتماعی گراف” که کسی از لحاظ جسمی ملاقات بیش از یک دوره از زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>