مایکروسافت جدید ماشین, بازی مسابقه ای Forza خیابان در حال حاضر بر روی دستگاه های آندروید و iOS. این نزدیک ترین Forza تجربه ای که بازیکنان می توانید بر روی یک دستگاه تلفن همراه. Forza خیابان بازیکن اجازه می دهد جمع آوری و ارتقاء کلاسیک, مدرن و كلاسيك supercars لحن خود را در گاراژ و مسابقه در آهنگ های چالش برانگیز.کسانی که خود را یک کهکشان دستگاه خواهد بود خوشحال می دانیم که سامسونگ ارائه می دهد منحصر به فرد بسته نرم افزاری برای کسانی که دانلود Forza خیابان از طریق کهکشان فروشگاه. برای مثال کهکشان S20 کاربران دریافت خواهد کرد 2015 فورد موستانگ GT و 2015 C7 کوروت Z06 با سفارشی Galaxy رنگ در بازی اعتبارات و طلا (20 دلار ارزش).

اگر شما خود را ندارد Galaxy S20 هر چند نگران نباشید سامسونگ چیزی برای کسانی که با دستگاه های کهکشان به عنوان خوب: 2015 Ford Mustang GT با سفارشی Galaxy رنگ (5 دلار ارزش). هر دو ارائه می دهد در دسترس هستند به طور انحصاری برای سامسونگ کهکشان کاربرانی که دانلود Forza خیابان از طریق کهکشان فروشگاه از امروز تا فوریه 6, 2021.

یک چیز دیگر به ذکر است که Forza خیابان ویژگی های پشتیبانی برای 120Hz نمایش برای درجه یک تجربه بازی. کسانی که خود را نمی Galaxy دستگاه می توانید دانلود Forza خیابان از طریق گوگل فروشگاه بازی و اپل فروشگاه App.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im