• سونی در هفته گذشته نشان داد جدید خود را DualSense کنترل برای PS5.
  • این کنترلر دارای یک نگاه کاملا جدید و به شکل عامل.
  • سابق, ایکس باکس, مدیر, بازاریابی, Albert Penello برخی از شک و تردید در مورد طراحی جدید.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هفته گذشته سونی به طور رسمی رونمایی طراحی آن DualSense کنترل برای پلی استیشن 5. این کنترل جدید است که قطعا متفاوت از قبلی پلی استیشن کنترل و نظر من این است که یک بهبود بزرگ از هر دو زیبایی و ظاهر ارگونومیک نظر.

من شخصا همیشه جزئی به کنترل ایکس باکس چون من فکر می کنم آن را بهتر به نظر می رسد و از همه مهمتر پیدا کردن من آن را راحت تر به نگه دارید برای مدت زمان طولانی. جدید DualSense کنترل برای PS 5 اما به نظر می رسد به قرض گرفته شده اند کاملا چند عناصر طراحی از قبلی ایکس باکس کنترل و به صداقت من خیلی jazzed در مورد آن.

گذشته از فرم جدید فاکتور DualSense کنترل کننده دارای طرح و رنگ های مختلف از قبلی پلی استیشن کنترل است. به عنوان مخالف به یک سیاه و سفید طراحی DualSense کنترل شامل دو طرح رنگ است که به نظر می رسد فوق العاده براق.

همچنین شایان ذکر است که DualSense کنترل اولین پلی استیشن کنترل برای به رخ کشیدن یک میکروفون داخلی و بازخورد لمسی.

“بازخورد لمسی می افزاید: انواع قدرتمند احساس شما احساس زمانی که شما بازی مانند آهسته ثبات قدم از رانندگی یک ماشین از طریق گل” سونی معاون ارشد Hideaki Nishino گفت: به تازگی. “ما نیز گنجانیده تطبیقی باعث به L2 و R2 دکمه DualSense بنابراین شما واقعا می تواند احساس تنش از اقدامات خود را مانند زمانی که رسم تعظیم به ساقه فلش.”

این همه برای تلفن های موبایل بزرگ و پذیرش جدید طراحی کنترل کننده همراه با ویژگی های جدید آن شده است به شدت مثبت تا کنون.

البته با ایکس باکس در مقابل پلی استیشن بحث به عنوان گرم به عنوان تا کنون آن را شاید تعجب آور نیست که سابق, ایکس باکس, مدیر, Albert Penello به تازگی مشخص شده برخی از نگرانی های او در مورد جدید پلی استیشن 5 DualSense کنترل. Penello این انتقادات آن را شایان ذکر نمی تمرکز بر روی کنترلر ظاهر تا آنجا که آنها در آنچه او درک می شود برخی از ویژگی های کاستی.

با توجه به توییتر Penello اظهار تاسف کرد که DualSense کنترل مبتنی بر محرک زمانی که گذاشته روی یک سطح صاف. او همچنین گفت که او “نگران partline که اجرا می شود پایین مدتها” اشاره کرد که آن می تواند باعث ناراحتی های توپ از انگشت شست برای بازیکنان با بزرگتر دست. او همچنین فکر کرده اید که اگر میکروفون خواهد بود به خوبی در عمل به آن است که در نظریه و یا کنترل عقب مانده است سازگار با PS4.

در حالی که جذاب و مسلما عادلانه امتیاز آن را به ارزش به خاطر سپردن است که همه از این است که چیزی بیش از حدس و گمان تا زمانی که ما در واقع برخی از اول دست برداشت و با کنترل جدید. اتفاقا Penello اذعان کرد که او هنوز به تست کردن کنترل های جدید در حالی که اضافه کردن که او “به دنبال به جلو به آن است.”

منبع تصویر: پلی استیشن

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im