سابق مدیر عامل گوگل نشان می دهد که دلیل واقعی که چرا ایالات متحده در حملات Huawei

در سال گذشته وزارت تجارت ایالات متحده قرار داده Huawei در آن نهاد لیست به دلیل ترس از امنیت. این لیست مانع این شرکت از دسترسی به آن در ایالات متحده زنجیره تامین و تولید کننده به تقلا به جای گوگل خدمات تلفن همراه. هنوز Huawei موفق به پیاده روی خود گوشی محموله 17 درصد در سال گذشته به 240 میلیون واحد و در روند آن پیشی گرفته اپل برای تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان است. علاوه بر حرکت به شماره دو جهان در گوشی های آن را نیز رهبر در سراسر جهان در ارائه تجهیزات شبکه مهم کسب و کار را در زمانی که بی سیم و شرکت های در حال ساخت شبکه های 5G.

اشمیت می گوید که Huawei روتر به اشتراک گذاشته اند اطلاعات با دولت است.

ایالات متحده هشدار داده متحدان آن در سال گذشته به استفاده از Huawei تجهیزات در شبکه های 5G; برخی از گوش (ژاپن و استرالیا) و برخی نمی (مانند آلمان و انگلستان اگر چه دومی است که با داشتن یک تغییر از قلب). در این سال به سفت کردن پیچ بیشتر وزارت تجارت ایالات متحده تغییر یک قانون صادرات. در حال حاضر هر ریخته گری با استفاده از فن آوری آمریکا نمی تواند کشتی تراشه برای Huawei بدون اخذ مجوز از ایالات متحده در حالی که هرگز وجود دارد هر مدرکی که Huawei با استفاده از backdoor کاشته شده در دستگاه های خود را برای مقاصد جاسوسی سابق مدیر عامل گوگل اریک اشمیت می گوید که تولید کننده چینی مشروع تهدید امنیتی.

صحبت کردن به رادیو به صورت فایل صوتی مستند اشمیت گفت: “هیچ سوالی وجود دارد که Huawei مشغول است در برخی از شیوه های است که قابل قبول نیست در امنیت ملی است.” اشمیت در حال حاضر صندلی پنتاگون دفاع نوآوری هیئت مدیره و می گوید که “هیچ سوالی وجود دارد که اطلاعات را از Huawei روتر است در نهایت به پایان رسید تا در دست است که به نظر می رسد دولت است. با این حال که اتفاق افتاده است و ما مطمئن هستیم که این اتفاق افتاد.”

Huawei بارها رد اتهامات مانند یک ساخته شده توسط اشمیت. بیانیه ای از ویکتور ژانگ, Huawei انگلستان رئیس دوباره را انکار می کند که این شرکت نزدیک به دولت کمونیستی در این کشور است. “اتهامات ساخته شده توسط اریک اشمیت که در حال حاضر با این نسخهها کار برای دولت ایالات متحده به سادگی درست نیست و همانطور که با مشابه اظهارات در گذشته هستند و به پشتوانه شواهد” ژانگ بی بی سی گفت. او اضافه کرد که “Huawei مستقل از هر دولت از جمله دولت چین. که در آن ما به توافق برسند و چیزی است که ما همیشه گفته است که استفاده از استانداردهای جهانی تضمین می کند و نوآوری و ترویج رقابت و منافع همه است.” اما یک قانون در چین می تواند نیروی Huawei به ارائه اطلاعاتی در مصرف کنندگان و شرکت ها را به فروش می رساند در صورت درخواست دولت در پکن.

اشمیت می گوید که ایالات متحده باید برای تولید محصولات هستند که به خوبی به عنوان آنهایی که ساخته شده توسط Huawei

در حالی که اشمیت به نظر می رسد که برخی Huawei مرتکب برخی جرائم است که آن را یک تهدید برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی او همچنین اشاره می کند که مشکل واقعی است که رهبران ایالات متحده باید با این شرکت است که Huawei یک شرکت چینی با یک نام شناخته شده در سراسر جهان است که در ساخت محصولات بهتر نسبت به رقبای خود است. سابق گوگل و الفبای اجرایی می گوید که “این بسیار مهم است که ما انتخاب کرده اند” اما مجازات این شرکت برای موفقیت آن نیست برای کمک به مصرف کنندگان ایالات متحده. به جای اشمیت می گوید که “پاسخ به Huawei…است که به رقابت با داشتن یک محصول و خط تولید است که به عنوان خوب است.”

بخشی از دلیل که چرا ایالات متحده رهبران نمی خواهم برای دیدن Huawei رشد است به دلیل تعصبات قدیمی که اشمیت خودش اقرار به داشتن تا به حال در ذهن خود. آیا این پیش داوری ؟ “که آنها بسیار خوب در کپی کردن همه چیز است که آنها بسیار خوب در سازماندهی چیزهایی که آنها پرتاب تعداد زیادی از مردم در آن است. اما آنها در حال رفتن به انجام هر کاری جدید است. آنها بسیار خوب در سرقت اگر شما مسائل ما. کسانی که تعصبات نیاز به پایین پرتاب شد. چینی ها فقط به عنوان خوب و شاید بهتر است در زمینه های کلیدی از تحقیقات و نوآوری به عنوان غرب است. آنها در حال قرار دادن پول بیشتر به آن است. آنها با قرار دادن آن در راه های مختلف آن است که دولت به کارگردانی در راه است که متفاوت از غرب است. ما نیاز به قانون ما با هم به رقابت بپردازند.”

اشمیت اشاره می کند که ایالات متحده و چین باید با هم کار کنند وقتی که می آید به تکنولوژی و آمریکا سود می برد که هر دو کشور در حال کار بر روی همان پلت فرم. او اضافه می کند که چین پول منابع و تکنولوژی به تسلط و “سوال این است که آیا آنها کار جهانی سیستم عامل و یا انجام آنها عمل خود به خود سیستم عامل? بیشتر تفکیک این سیستم عامل هستند خطرناک تر از آن است. آن است که در غرب علاقه است که هر فن آوری پلت فرم دارای ارزشهای غربی در آنها” اشمیت اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>