فراموش نکنید که این پکو F2 نرم افزار کم earbuds می آیند و شما در انتخاب نام

این پکو F2 Pro منتشر شد و تنها در هفته گذشته و در عین حال به نظر می رسد به عنوان اینکه Xiaomi زیر مارک در حال حاضر تبدیل توجه خود را به سمت یک محصول جدید – درست بی سیم از earbuds.

شما در انتخاب نهایی نام!

پکو اول تایید آن مشغول به کار بود در خود مارک AirPods رقبا در اوایل ماه آوریل پس زودتر نظرسنجی که در آن مشتریان ابراز علاقه خود را در یک محصول. مدیر کل پکو هند, C. Manmohan امروز نشان داد در یک صدای جیر جیر که این شرکت در حال پیشرفت است. هند همچنین در ادامه به درخواست برای ورودی بیشتر از مشتریان به ویژه هنگامی که آن را به نام تجاری است. این شرکت در حال حاضر دارای چهار نامگذاری گزینه – Poco حرکت جوانه Klip جوانه پاپ جوانه و Funkz – اما هنوز برای انتخاب نهایی بازاریابی نام.

این ‘پکو پاپ جوانه’ نام برد که در زمان نوشتن به دنبال ‘پکو Funkz’ در یک جای دور دوم. رای گیری باز است برای یکی دیگر از 18 ساعت پس همه چیز می تواند به سرعت تغییر کند.

اگر شما می خواهید به شما می گویند به سادگی رای در تعبیه شده جیر بالا. کم خواهد شد و به احتمال زیاد تایید رسمی برند در هفته آینده.

وجود دارد هیچ کلمه ای در عین حال در زمانی که این پکو-مارک earbuds خواهد رسید قفسه اما راه اندازی اولیه باید محدود به هند و قبل از گسترش به بازارهای جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de