فراموش نکنید Thanos Avengers به زودی دیدار با تعجب بزرگترین تبه کار

  • مارول در فیلم و مجموعه های تلویزیونی است که خواهد شد مورد استفاده برای بافت بعد آخر بازیمانند داستان را معرفی مارول بزرگترین تبه کار است.
  • Thanos است که نمادین ترین طیف تبه کار در این نقطه و هر کس دیگری در مقایسه محدودتر است. اما Thanos درگذشت و در آخر بازی بیش از یک بار و یک ضد قهرمان خواهد شد مورد نیاز برای آینده فیلم و سریال.
  • خودی با آگاهی از مارول را طرح می گوید: استودیو را در آن زمان به گوشت را جدید مگا تبه کار است که Avengers ممکن است به زودی به صورت.

مارول سینمایی جهان است در یک وقفه در حال حاضر به عنوان coronavirus همه گیر است که هنوز هم مواج. وجود دارد هیچ گفتن که جهان قادر خواهید بود به واقعا حاوی این بیماری است. اخیر COVID-19 تجدید حیات در آمریکا بهترین دلیل برای اثبات از آنچه اتفاق می افتد با جوامع پس از آنها بازگشایی شده است. رفتن به سینما باید از این سوال در حال حاضر و بیوه سیاه‘s نوامبر اکران نمی توان تضمین شده است. فقط در هفته گذشته کریستوفر نولان شعار بود فقط عقب رانده و در عین حال دوباره. تیراندازی دیگر فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی است که بخشی از طیف فاز 4 ممکن است به همان اندازه دلهره آور است. شاهین و سرباز زمستان قرار بود برای از سرگیری فیلمبرداری در جمهوری چک در تابستان امسال اما اتحادیه اروپا ممکن است ممنوعیت سفر از ما به عنوان طولانی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد بالا باقی می ماند در امریکا است.

البته مارول است که هنوز هم کار در پشت صحنه در آینده از آن سینمایی جهان و ما شاهد یک شماره از گزارش در چند روز گذشته که دقیق پیشرفت در تعدادی از فاز 4 پروژه. یکی از آخرین شایعات نیز بسیار هیجان انگیز یک. این به ما می گوید که مارول شروع به آماده سازی این طیف برای اولین بزرگترین تبه کار تا کنون یک شخصیت است که می تواند ما را فراموش کرده ام در مورد Thanos به طور کامل.

هیچ سوالی وجود دارد که Thanos یکی از شخصیت های standout از بی نهایت حماسهاگر چه دیوانه Titan را در مرکز صحنه تا زمانی که خیلی دیر در سه فاز از طیف. پست-اعتبارات صحنه های تانوس به سختی و هیجان انگیز است. این Avengers: Infinity War و آخر بازی که واقعا اجازه این شخصیت به درخشش. دو فیلم بودند به اندازه کافی به ما را فراموش کرده ام دیگر خائنانی که جمعیت MCU قبل از Thanos. او را چنین تهدید که Avengers تا به حال برای کشتن دو بار در بازی پایانیو آنها را انجام داده اند آن را دوباره و دوباره به حال آنها تا به حال به صورت نسخه های مختلف از او.

ما در حال انتظار مارول به بافت دیگر بی نهایت حماسه سبک داستان و یا چند داستان ساخته شده از مقدار زیادی از رایج فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی است. برای این اتفاق تعجب نیازهای جدید Avengers تیم به عنوان به خوبی به عنوان جدید شرور آنها را به صورت. و مارول نیاز به حداقل یکی دیگر از Thanos یک شخصیت به همان اندازه پیچیده است که مخاطبان خواهد عشق به نفرت برای سال آمده است.

Jeremy Conrad از طیف کیهانی ارائه مقدار زیادی از قاشق و تفسیر در مورد مارول را در نظر دارد. او نشان داد در یک پست وبلاگ چند روز پیش بود که مارول شروع به زمینه سازی برای بزرگترین تبه کار در طیف. کمیک طرفداران را شگفت زده خواهد به شنیدن این که پسر بد خواهد بود دکتر رستاخیز یک شخصیت بود که از مارول را تا رسیدن به دیزنی به دست آورد ،

مارول در حال حاضر تایید کرد که عذاب بسیار در تصویر در طیف زمانی که کوین فیگ گفت: در ماه ژوئیه گذشته که فوق العاده چهار پروژه در حال انجام است. ما هیچ ایده زمانی که برای اولین بار خانواده معرفی خواهد شد اما هیچ عکس چهار , دکتر, بدون عذاب.

کنراد گفت که روباه حیف و میل این شانس را به ایجاد یک مناسب و معقول, دکتر, عذاب, اما مارول را به تبه کار “احترام او سزاوار است.” به طور خاص مارول را رنگ یک تصویر پیچیده تر از عذاب با معرفی خود پادشاهی و توضیح در پس زمینه خود را. این خواهد بود که انجام می شود با کمک از کلید های اضافی از شخصیت های کمیک است که کمک خواهد کرد که ساخت تا شخصیت.

کنراد شنیده ام که مارول در حال برنامه ریزی برای آوردن لوسیا فون Bardas به طیف. او عذاب را جانشین در این کمیک پس از او مخلوع به عنوان حاکم Latveria:

به عنوان ما نمی معرفی شده به عذاب و در عین حال این امکان وجود دارد لوسیا فون Bardas می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک راه برای معرفی Latveria شاید حتی به عنوان نخست وزیر آن (همانطور که در کمیک) که پس از آن جایگزین خواهد شد با عذاب.

با این حال او مورد استفاده در طیف که آنها مایل را در یک شخصیت مانند لوسیا فون Bardas نشان می دهد که استودیو مارول می داند که وجود دارد خیلی بیشتر به پزشک عذاب از او فقط جیغ, ‘ریچاردز!’ تمام وقت.

به عنوان با دیگر مارول شایعات وجود دارد هیچ گفتن که Bardas معرفی خواهد شد و یا خواهد شد که بازی او. همچنین ما هیچ ایده که آیا عذاب معرفی خواهد شد قبل از آن, و یا اینکه آیا آنها می تواند به ویژه در مرحله 4. من می خواهم به طور کامل انتظار رستاخیز به نظر می رسد در برخی از این فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی در فاز 4, امیدوارم بیش از Thanos را در فیلم هایی که قبل از بی نهایت جنگ.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>