فراموش نکنید foldables, LG, خواهد شد راه اندازی در سال آینده شجاعانه ترین گوشی های هوشمند تا کنون ساخته شده

  • یک گوشی ال جی با یک rollable صفحه نمایش در حال حاضر در حال prototyped برای 2021 راه اندازی یک گزارش از کره جنوبی گفت.
  • این دستگاه به نام “ب پروژه” داخلی. تلفن را از ویژگی های یک صفحه نمایش OLED است که rollable در دو طرف و می تواند گسترش زمانی که مورد نیاز است.
  • LG در حال حاضر راه اندازی یک rollable تلویزیون اما ساخت یک rollable گوشی های هوشمند خواهد بود بسیار دشوار است وقتی که می آید به دوام است.

LG بوده است و بیرون رفتن از راه خود را در سال های اخیر به دفع مشتریان که ممکن است علاقه مند در دستگاه های آندروید است. در سال 2018 از آن کلون آی فون X شکاف طراحی در حالی که ادعا نبود آن را انجام می دهند. یک سال بعد آن را راه اندازی دو flagships در همان زمان, این برنامه شامل یک مجموعه جداگانه ای از ویژگی های. یکی از آنها بود به خصوص شنیع LG V50 با آن نامتقارن صفحه نمایش دوم. در این سال, LG بهبود صفحه نمایش دو مفهوم با یک V60 که به نظر می رسد خیلی بهتر از اصلی اما کشته LG G خط شاخص و به جای آن با یک mid-range LG مخملی (در بالا) است که هیچ جا در نزدیکی آی فون 11 یا Galaxy S20 قاتل شما می خواهم انتظار از این شرکت است. به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی برای ارسال به مشتریان خود را رقیب ال جی نیز در حال توسعه دو تلفن هوشمند با صفحه های اصلی صفحه نمایش که قابلیت چرخش افقی عمود بر صفحه نمایش ثانویه می شود که یک صفحه کلید است. آن را کاملا به فروش نیست.

ممکن است نور در انتهای تونل در تمام این ال جی گوشی های هوشمند استراتژی جنون با تشکر شجاعانه “B پروژه” طراحی است که ظاهرا در آینده سال است. که یک گوشی با یک rollable صفحه نمایش و موسوم است چیزی برای انجام با این واقعیت است که ال جی mobile division ارسال شده در 20 مستقیما چهارم از ضرر و زیان است.

B پروژه خواهد بود یک گوشی بر خلاف هر چیزی که در کسب و کار تا کنون یک تلفن است که برای تلفن های موبایل مربوط به اینده است که آن را سخت را به طور جدی داده شده که در آن foldables در حال حاضر. به عنوان یک یادآوری راه اندازی گوشی های تاشو نمایش شده است اما هر چیزی و که به دلیل تاشو ، شیشه ای با تکنولوژی نیست در یک محل است که اجازه می دهد تا فروشندگان به دستگاه های صفحه نمایش به عنوان محکم به عنوان سنتی گوشی های هوشمند است. فوق العاده نازک شیشه ای در سامسونگ foldables آنقدر شکننده است که برابر 2 خواهد بود قادر به حمایت از یک قلم. پس از آن وجود دارد لولا مکانیسم است که اجازه می دهد تا ورود باقی مانده و یا ذرات گرد و غبار در برخی از این گوشی های حتی جدید Z تلنگر.

با که در ذهن B پروژه را rollable نمایش با توجه به این Elecو تلفن راه اندازی خواهد شد در سال آینده. تلفن نام شرکت مدیر عامل Kwon بونگ-seok این گزارش اشاره می کند. مخملی بود که قبلا موسوم به “کیمن” و افقی گوشی است که به نام “بال.” گل سرسبد آینده در نیمه اول سال 2021 است به نام “رنگین کمان.”

LG بال مفهوم: دو صفحه نمایش گوشی های هوشمند با swiveling صفحه نمایش. منبع تصویر: ETNews

LG شروع به تولید نمونه اولیه در کارخانه خود در Pyeongtaek, به کابل می گوید. صفحه نمایش را گسترش افقی زمانی که مورد نیاز است. این rollable نمایش خواهد بود OLED به عنوان انتظار می رود که می توانید خم و رول به عنوان مورد نظر. LG ساخته شده خود را rollable تلویزیون, پس از آن که برخی از تجربه با فن آوری است. این یک چیز برای ایجاد یک rollable دستگاه باقی می ماند که در یک محل واحد و کاملا دیگر به یک تلفن.

دوام نگرانی اصلی برای چنین دستگاه. این کابل می گوید که یک rollable نمایش نیست و بیشتر به چالش کشیدن را از یک foldable یکی. مانند foldables, rollable صفحه نمایش نیاز به مقاومت در برابر فشار و دفع آن را به یک صفحه نمایش گسترده تر منطقه است. طراحی و مواد مورد استفاده به صورت تاشو صفحه نمایش نیاز به پشتیبانی پنل هنگامی که آن را نورد.

این گوشی طراحی نشده به بیرون درز کرد اما این Elec به نظر می رسد نشان می دهد که تلفن را با یک حرکت-مانند ظاهر. صفحه نمایش را گسترش وری “به عنوان نمایش نورد در طرف خواهد unroll.” طراحی صدا هیجان انگیز تر از هر چیزی بود در سال های اخیر با آن گل سرسبد گوشی های. اگر موفق rollable همراه خواهد اجازه دهید شما را به سرعت حرکت در بین گوشی های هوشمند و tablet mode. این تکنولوژی همچنین می تواند کار بر روی دستگاه های بزرگتر. اگر. آن. با این نسخهها کار.

متاسفانه هیچ نقطه ای گرفتن بیش از حد هیجان زده در مورد B پروژه برای هم بودن. نه به ذکر است که گوشی های با rollable صفحه نمایش احتمالا خواهد شد و حتی گران تر از foldables. همه که R&D و تولید نمی شود ارزان است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>