فراموش نکنید 5G; سامسونگ می گوید که در حال حاضر زمان برای شروع به کار در 6G

فقط هنگامی که شما در نهایت قادر به قرار دادن ذهن خود را در اطراف 5G و درک تفاوت بین زیر 6GHz و mmWave امواج را

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 تیر 1399
فقط هنگامی که شما در نهایت قادر به قرار دادن ذهن خود را در اطراف 5G و درک تفاوت بین زیر 6GHz و mmWave امواج رادیو و تلویزیون و می دانم چرا زمان تاخیر کم بهتر است از بالا و زمان تاخیر (که شما قرار می دهد راه جلوتر از متوسط مصرف کننده راه) سامسونگ شما می اندازد موبایل و کامپیوتر و انتشار "کاغذ سفید" در مورد 6G. یک "کاغذ سفید" است که قرار است به یک موضوع پیچیده را آسان تر برای مردم به درک.

سامسونگ می گوید که این زمان مناسب برای آماده شدن برای 6G

این مقاله با عنوان "آینده بیش از حد متصل به تجربه برای همه" می گوید که هدف این شرکت را 6G "به هر گوشه ای از زندگی است." سامسونگ می بیند 6G استانداردهای تکمیل 2028 با توده تجاری شروع دو سال بعد. در حالی که 5G است که بر اساس اهداف عملکرد سامسونگ می گوید که سه مورد نیاز باید برای 6G خدمات برای تبدیل شدن به در دسترس: به عنوان مثال به نام 6G دانلود دیتا با سرعت باید هیچ کمتر از 1000 گیگابیت در ثانیه. به عنوان یک مقایسه باز سیگنال می گوید که در ایالات متحده Verizon در حال حاضر سریعترین میانگین 5G دانلود دیتا با سرعت فقط خجالتی از 500Mbps. با 6G, پوشیدگی است که انتظار می رود به کمتر از 100 میکروثانیه یا یک دهم تاخیر 5G.
سامسونگ می گوید که تا سال 2030 تعداد دستگاه های متصل (500 میلیارد دلار) خواهد شد بیش از جمعیت انسانی (8.5 میلیارد دلار) توسط یک عامل از 59. دستگاه های تلفن همراه را شامل علیرضا عینک VR هدست و هولوگرام دستگاه. این صفحه نمایش متصل خواهد شد به 6G شبکه های این شبکه خواهد بود ساخته شده برای ماشین به جای انسان است. غالب کاربران از 6G خواهد بود ماشین آلات و سامسونگ در گزارش آمده است که "توانایی چشم انسان محدود است به حداکثر وضوح 1/150° و مشاهده زاویه 200 درجه در سمت و 130° در اوج است. از سوی دیگر بینایی ماشین قابلیت نیست باهم-تیره و تار با چنین محدودیت ها پس از آن می توانید با استفاده از بسیاری از دوربین های با توابع مختلف است. با توجه به چنین قابلیت های بالا از ماشین آلات عملکرد مورد نیاز برای 6G سیستم می تواند بسیار بالا برای خدمات مربوطه حالات."

6G کمک خواهد کرد که جهان با پرداختن به مسائل اجتماعی با آن بیش از حد-اتصال به گفته سامسونگ. "گسترده استقرار 6G را کاهش می دهد تفاوت های منطقه ای و زیرساخت های اجتماعی و فرصت های اقتصادی و در نتیجه ارائه جایگزین های روستایی خروج توده شهرنشینی و همراه آن مشکلات است. ما انتظار داریم در این خلاصه که 6G ارتباطات تلفن همراه خواهد شد...فوق العاده کمک به کیفیت و فرصت های زندگی انسان است."

کاغذ سفید در مورد فن آوری های که در دسترس هستند در حال حاضر با توجه به محدودیت های تکنولوژی امروز. واقعا همهجانبه XR که ترکیبی از علیرضا VR و مخلوط واقعیت خواهد بود یک ابزار مهم برای, سرگرمی, پزشکی, علم و آموزش و پرورش و ساخت. اما زمان دستگاه های تلفن همراه را ندارند فعلی قدرت پردازش مورد نیاز و ظرفیت باتری مورد نیاز است.

بالا وفاداری تلفن همراه هولوگرام نیاز به داده ها با سرعت صدها بار سریعتر از 5G قادر به ارائه. حتی در 5G را اوج داده ها با سرعت از 20Gbps سریع تر نرخ های مورد نیاز و 6G خواهد بود قادر به ارائه این. علاوه بر این اندازه کامل انسان هولوگرام نیاز به تعداد زیادی از پیکسل. این مقاله همچنین اشاره دیجیتال کپی. سامسونگ توضیح می دهد که این چه است گفت: "با کمک سنسور های پیشرفته هوش مصنوعی و فن آوری های ارتباطی آن ممکن خواهد بود به تکرار فیزیکی اشخاص از جمله مردم و دستگاه ها, سیستم ها و حتی مکان در یک دنیای مجازی." این نام به دیجیتال و کاربران را قادر به ارتباط برقرار کردن با آنها را با استفاده از دستگاه های VR یا هولوگرافی را نمایش می دهد.

سامسونگ می گوید که پیشرفت های در تکنولوژی مجاز استاندارد برای هر نسل جدید از بی سیم ایجاد می شود در تنها هشت سال از 15 سال است که از آن استفاده می کنند. این گزارش می گوید که به زودی به عنوان در سال آینده, اتحادیه بین المللی مخابرات (ITU) می توانید شروع به کار بر روی آن 6G دید. شما ممکن است فکر می کنم که این همه crazy talk با توجه به اینکه 5G است به دور از به پایان رسید. این شرکت توضیح می دهد که در نتیجه آن است که آن است که در واقع زمان مناسب برای شروع به آماده شدن برای 6G.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب