فلوریدا, شهرستان کمیساریای که مخالف ماسک-پوشیدن در حال حاضر در شرایط بحرانی با کروناویروس

  • فلوریدا, شهرستان کمیساریای که مخالف اجباری ماسک به تازگی بستری با کوروناویروس.
  • تعداد coronavirus موارد در فلوریدا سر به فلک کشید در هفته های اخیر.

فلوریدا, شهرستان کمیسر به نام پل Waldron — که قبلا رای دادند در برابر یک دستور نیاز مردم به پوشیدن ماسک — به تازگی قرارداد coronavirus و در حال حاضر در بیمارستان در وضعیت بحرانی است.

کلمه Waldron را بستری برای اولین بار ظاهر این جمعه گذشته از طریق Facebook پست از Waldron دختر. در حالی که Waldron در ابتدا در “مهم ترین شرایط” پس از تجربه شوک سپتیک وضعیت خود است که گفته می شود به آرامی در حال بهبود است. هنوز coronavirus است wreaked ویران کردن بر روی تعدادی از اندام خود را.

با توجه به Waldron دختر علائم حیاتی خود در حال برگزاری مداوم اگر نه بهبود. او اضافه می کند که در بیمارستان “در حال کار سخت به نگه داشتن او را راحت و به طور مداوم نظارت بر او را.”

نیوزویک می افزاید:

Waldron به عنوان سنت جانز شهرستان کمیسر پس از سال 2016 و در حال برنامه ریزی برای اجرای unopposed دفتر دوباره در سال 2020 است.

در جولای 10, St. john’s است و در مجموع از 1,730 مورد تأیید و 10 مربوط به مرگ و میر. در حال حاضر این شهرستان دارای 24 بیشترین تعداد از موارد در میان فلوریدا 67 شهرستانهای استان است.

Waldron داستان متاسفانه دور از منحصر به فرد. بیش از چند هفته گذشته و ماه متعدد وجود داشته است داستان مربوط به افرادی که اخراج شدت COVID-19 تنها برای پیدا کردن خود را آلوده و مبارزه برای زندگی خود را.

در حالی که آن را آسان برای مردم — به ویژه در رسانه های اجتماعی — به چنگ در طنز از این وضعیت واقعی غذای آماده در اینجا این است که coronavirus مرگبار است و مردم نیاز به اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و ماسک با ماندگاری بسیار جدی است.

گسترده تر از وضعیت فعلی در فلوریدا بر آنچه اتفاق می افتد زمانی که مردم را انتخاب کنید به چشم پوشی از دستورالعمل های ایمنی و پشتیبانی توسط پزشکی بهداشت حرفه ای. تعداد coronavirus موارد در فلوریدا سر به فلک کشید در هفته های اخیر و در حال حاضر وجود دارد هیچ گفتن که آن را ممکن است شروع به فروکش. فقط این آخر هفته فلوریدا گزارش شده نزدیک به 15,300 جدید کروناویروس موارد شکل است که بالاتر از ما دیده ایم در هر دولت پس از همه گیر مارس آغاز شد.

تمام گفته فلوریدا در حال حاضر دیده می شود نزدیک به 270,000 coronavirus موارد است. برای قرار دادن این رقم به چهار چوب فلوریدا در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از ایتالیا. واقعیت تلخ این است که کروناویروس در حالی که نشست به طور چشمگیری در سراسر بسیاری از نقاط جهان در حال افزایش است به سطح رکورد در سراسر تعدادی از کشورهای ایالات متحده آمریکا.

در همین حال کار بر روی یک coronavirus واکسن همچنان ادامه دارد. Dr. Anthony Fauci نشان داده است که ما ممکن است یک واکسن در دسترس است در اواخر سال 2020 در مطلق اولین. واقعی تر جدول زمانی را ببینید coronavirus واکسن در دسترس است در اوایل 2021. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر چند بالینی آزمایش میله میله برای شروع بعد از این تابستان. همه که گفت: شایان ذکر است که اولین coronavirus واکسن ممکن است جلوگیری از عفونت اولیه اما به جای کمک به جلوگیری از برخی از ویروس علائم شدید از گرفتن نگه دارید.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de