آگهی که حاضر به پوشیدن ماسک های صورت را تا پایان در یک United Airlines لیست سیاه

  • در حال حاضر هر کس می داند که با پوشیدن یک ماسک صورت یکی از فقط یک زن و شوهر تقریبا یقین راه برای محافظت از خودتان را از ابتلا به کوروناویروس.
  • رفتن به جلو خطوط هوایی مانند ایران در حال اجرای سیاست های جدید در اطراف ماسک صورت به عنوان یک راه برای متقاعد کردن به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به آنها را می پوشند در طول پرواز است.
  • اگر شما حاضر به پوشیدن ماسک در ایالات متحده پرواز شرکت هواپیمایی ممکن است شما را بر روی یک داخلی لیست سیاه و انکار شما این فرصت را به پرواز برای یک دوره موقت.

این باید به عنوان جای شگفتی نیست به هر کسی که تجربه ساخت راه خود را از طریق یک فرودگاه و همچنین پرواز آسمان دوستانه این روزها کاملا متفاوت تجربه در حال حاضر از آن بود که به تازگی به عنوان آغاز این سال است. Coronavirus به طور کامل تبدیل تجربه — از فاصله از مسافران در کابین صندلی و اجازه رفتن بسیاری از unsold در آن زمان به ترویج اجتماعی فاصله به TSA ساده قبل از هیئت مدیره امنیت روش های کمی برای به حداقل رساندن تاچ پونت و فرصت ها برای coronavirus منتقل می شود.

ماسک صورت یکی از بارز ترین تغییرات فرفورژه در سراسر صنعت حمل و نقل هوایی توسط COVID-19 ویروس با هواپیمایی مانند ایالات به عنوان مثال در حال حاضر ساخت آن را اجباری برای هر دو آگهی و خدمه به پوشیدن آنها را در همه زمان ها. با وجود این واقعیت است که تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از کروناویروس در ادامه به مجموعه ای جدید ثبت شده روزانه در آمریکا, اگر چه شرکت های هواپیمایی باید آمادگی خود را برای مواجهه با آگهی که به هر دلیل حاضر به پوشیدن ماسک صورت. حامل های مختلف های مختلف سیاست های داخلی در مورد د-افزایش احتمالی رویارویی با حال پرواز که نمی دان اما در ایران حداقل است تا با یک سیاست در امتداد این خطوط است که باعث می شود من احساس خیلی بهتری در مورد پرواز ایران به زودی.

در واقع ایران اعلام کرده است که از آن خواهد شد نگه داشتن یک نوع داخلی از لیست سیاه مشتریان که نمی همکاری در مورد ماسک صورت. و اگر شما بر روی آن شما نمی توانید پرواز با ایران برای یک دوره معینی از زمان.

از حامل اطلاعیه: “در حالی که اکثریت قریب به اتفاق مسافران مطابق با ایالات اجباری سیاست شروع در ژوئن 18, هر مسافری که منطبق نیست زمانی که پردازنده ایالات متحده پرواز قرار داده خواهد شد در یک سفر داخلی محدودیت لیست. مشتریان در این لیست خود را از دست بدهند سفر امتیازات در ایران برای یک مدت زمان مشخص در حال بررسی جامع حادثه بررسی است.”

با توجه به اطلاعیه آن منتشر شد در این هفته در اینجا این است که چگونه ایران می گوید آن رسیدگی خواهد شد ماسک صورت مسائل:

اگر یک پرواز اعلامیه و یا گفته است در مورد یک مشتری پردازنده نه پوشیدن صورت را پوشش و آنها لازم نیست که یک معاف دلیل چنین به عنوان یک موضوع پزشکی که پرواز را به آرامی با ارنج زدن مشتری برای پوشیدن یک — و ارائه یک ماسک در صورت نیاز. اگر امتناع همچنان ادامه دارد, همراه پرواز خواهد سعی کنید به وضعیت تشدید خواهد شد اما بعد از آن فایل یک گزارش در مورد آنچه اتفاق افتاده است. که باعث یک بررسی رسمی فرایند است که ارزیابی یک بار مسافر بازگشته است بر روی زمین و هر گونه تصمیم گیری به طور موقت ممنوعیت مسافر منجر خواهد شد که در آن نقطه.

علاوه بر این, آن را نه فقط در ایالات جسارت به این پتانسیل blacklist خاک. شرکت های هواپیمایی برای امریکا صنعت تجارت گروه است که نشان دهنده عمده ما شرکت های هواپیمایی قرار دادن یک اطلاعیه در همان زمان به عنوان متحد را که میسازد به طور کلی بیشتر مراحل در امتداد این خطوط که شریک زندگی خود را حامل هستند ، آن را می خواند و در بخش “پردازنده این هواپیما خدمه را اعلام جزئیات خاص در مورد حامل صورت پوشش سیاست از جمله عواقب مسافران می تواند در صورت نقض این سیاست است.

“هر حامل را تعیین مناسب عواقب برای مسافران که در بر داشت در noncompliance از هواپیمایی در صورت پوشش سیاست و از جمله تعلیق پرواز امتیازات در هواپیمایی که.”

این بدان معناست که برخی از حامل این گروه تجارت نشان دهنده — از جمله شرکت هواپیمایی آلاسکا آمریکا خطوط هوایی Delta Air Lines هاوایی خطوط هوایی جت بلو ایرویز خطوط هوایی جنوب غربی و ایالات متحده هواپیمایی — می تواند تصمیم گیری را به گام تا و از جمله همان لیست سیاه-نوع اندازه گیری به عنوان متحد.

“ما شرکت های هواپیمایی بسیار جدی در مورد نیاز به پوشش صورت خود را در پرواز” گفت: نیکلاس Calio تجارت رئیس گروه و مدیر عامل شرکت. “حامل پله تا اجرای پوشش صورت و اجرای عواقب قابل توجهی برای کسانی که نمی منطبق با قوانین است.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>