پرچمدار موتورولا لبه+ 5G با آبشار نمایش اعلام مارس 22

سه سال پس از انتشار آن آخرین گل سرسبد گوشی های هوشمند – موتور Z2 نیروی – به هیاهو کمی موتورولا تا به امروز رسما اعلام کرد قصد دارد برای برگزاری یک “موتورولا گل سرسبد راه اندازی رویداد’ روز شنبه, آوریل 22.

موتورولا گل سرسبد راه اندازی رویداد

اعلام می افتد دو ماه بعد از اصل برنامه ریزی شده – موتورولا بود به جزئیات بازگشت خود را در MWC سال 2020 در ماه فوریه — اما هنوز هم باید تمرکز به طور کامل در بسیار پیش بینی موتورولا لبه و لبه+ گوشی های هوشمند است.

به عنوان نشان داده شده توسط نام خود را و طعنه موتورولا به خودی خود هر دو این دستگاه ها خواهد شد از ویژگی های منحنی-لبه صفحه نمایش. اما بر خلاف مسن, سامسونگ, گوشی های هوشمند, شیکاگو شرکت به ظاهر تصمیم گرفتند برای اینده آبشار اجرای نمایش.

شایعات نشان می دهد هر دو صفحه نمایش و اندازه گیری در 6.7 اینچ و قابلیت پانچ-سوراخ تکنولوژی برای عکاسی از دوربین. که باید همراه با یک عمودی راه اندازی دوربین در عقب که خانه های چهار سنسور در مورد لبه+ و سه استاندارد موتورولا لبه مدل.

اطلاعات به بیرون درز امتیاز نسبت به حضور 5G شبکه پشتیبانی در هر دو گوشی های هوشمند بیش از حد, اگر چه آنها را ندارد استفاده از همان چیپ ست. موتورولا لبه است که انتظار می رود تکیه بر Snapdragon 765 در حالی که لبه+ باید از سود بیشتر قدرتمند Snapdragon 865 در داخل بسیاری دیگر 2020 flagships.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>