گل سرسبد باتری قهرمان موتورولا لبه+ منتشر شده ورایزون سریع 5G شبکه

پس از twiddling آن شست در بالا پایان تلفن های فضایی برای چند سال به نظر می رسد که موتورولا منتظر فقط 5G عصر دوباره با صدای بلند. خود را پرچمدار موتورولا لبه+ جنگجو حمله امروز به عنوان یک Verizon-منحصر به فرد و مشخصات خود را قطعا شایستگی توجه شما.

بهترین موتورولا لبه+ برای Verizon امکانات:

  • باتری 5000mAh تأمین انرژی یک صفحه نمایش HD+ صفحه نمایش
  • Snapdragon 865 و 12GB RAM
  • 108MP دوربین اصلی
  • فوق العاده سریع 5G mmWave پشتیبانی
  • 999 دلار قیمت
  • جک هدفون
نیازی به گفتن نیست ترکیبی از یک غول باتری با صرفه Full HD صفحه نمایش ثابت کرده است که زمان و دوباره به ترکیب برنده هنگامی که می آید به عمر باتری و خوشبختانه موتور نمی افتد برای تراکم پیکسل موش نژاد.
Huawei flagships استفاده از این دسته کوچک موسیقی جاز و نشان داده اند به طور استثنایی استقامت در یک اتهام است و هنوز هیچ یک از آنها حمل ginormous باتری 5000mAh که موتورولا لبه+ است. اعطا کهکشان S20 فوق همچنین دارای یک باتری 5000mAh اما آن p 1440 صفحه نمایش با وضوح و سفت و سخت 120 هرتز سرعت رفرش مدیریت قرار داده و آن را در یک نقطه ضعف وقتی که می آید به عمر باتری نسبت به لبه+.

Verizon معاملات در موتورولا لبه+

موتورولا لبه+ هزینه تا آنجا که این حقیر عضو Galaxy S20 سری در ورایزون که ندارد mmWave 5G پشتیبانی و آنجا که وان پلاس 8 Pro است که می توانید استفاده از ورایزون 5G را به عنوان به خوبی.

شما می توانید دودی سان گری یا تندر خاکستری موتورولا لبه+ در ورایزون برای $999 و صرفه جویی در نیمی از هزینه ی فعال سازی اگر شما آنلاین سفارش. علاوه بر این مشتریان که به یک خط جدید از خدمات در انتخاب برنامه های نامحدود می تواند به صرفه جویی $550 جدید موتورولا لبه+ با یک كاربردي تجارت در.

کسانی که تغییر از یکی دیگر از حامل به یک انتخاب Verizon طرح نامحدود را نیز دریافت $150 Verizon e-کارت هدیه در مجموع پس انداز تا 700 دلار. ورایزون نیز می اندازد در حد معمول مباحث مانند Stream TV آمازون اکو نقطه و پلاگین های هوشمند.

برای زمان Verizon مشتریان در برخی از برنامه های نامحدود پس انداز می تواند تا 250 دلار جدید موتورولا لبه+ با کاربردی تجارت با ارتقا به علاوه یک رایگان دیزنی+ سال است. متناوبا, شما می توانید لبه+ برای $41.66 یک ماه در 24 ماه قسط به تسکین دهنده فوری خود را به مبلغ سرمایه گذاری.

موتورولا لبه+ vs Samsung Galaxy S20 در مقابل وان پلاس 8 Pro مشخصات

به مقایسه نمایشگاه که ممکن است قیمت-حکیم ما می خواهیم با استفاده از این کهکشان S20 و 256GB نسخه از وان پلاس 8 Pro که هم 999 دلار. بیایید ببینید که چگونه سه پشته بر روی کاغذ.

 

در حال حاضر وجود دارد بسیاری از تفاوت های ظریف یک جدول ساده مانند است که می تواند نشان نمی دهد به درستی برای جزئیات بیشتر بررسی کنید مشخصات کامل-جدول مقایسه. چه به سرعت آشکار می شود این است که موتورولا لبه+ به راحتی نگه می دارد تا با کهکشان S20 و وان پلاس 8 Pro. بله صفحه نمایش آن نیست Quad HD و پشتیبانی نمی کند 120Hz اما S20 نیز به سوئیچ به 1080p, اگر شما می خواهید کامل 120 هرتز (حداقل در حال حاضر).

وقتی که می آید به باتری موتورولا برنده روشن اما وان پلاس جبران با شارژ کردن ، در اندازه و وزن هر دو گوشی تقریبا یکسان هستند که نشان می دهد چقدر ظرفیت باتری موتورولا را مجبور به قربانی کردن برای حتی سریع تر شارژ می کند.

و در حالی که ما در دوران واقعی بی سیم از earbuds بسیاری هنوز هم جای خود را مورد علاقه هدفون های سیمی. موتورولا لبه+ می تواند آنچه را که آنها شده اند در انتظار برای به روز رسانی. مطمئن شوید که LG flagships هنوز هم جک هدفون و همچنین, اما آنها کاملا در تاریخ همتراز در مناطق دیگر.

در بخش دوربین این نبرد فقط به عنوان شدید. موتورولا به ارمغان می آورد سخت افزار مورد نیاز به جدول اما آن را هنوز به اثبات خود را وقتی که می آید به کیفیت تصویر. به روز رسانی نرم افزار در حال بیرون آمدن برای وان پلاس و سامسونگ تمام وقت آوردن بیشتر و بیشتر دوربین های بهبود. خواهد موتورولا قادر به نگه دارید تا ؟ ما در حال قرار دادن لبه و لبه+ طریق بررسی خود قدم و بگویید شما به زودی به اندازه کافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر