Fitbit در حال حاضر شرکت گوگل اما قبل از آن اتفاق می افتد آن را خریداری Doki فن آوری های یک شرکت که مقر آن در هنگ کنگ است که باعث می شود ساعت های هوشمند برای کودکان و نوجوانان. Doki فن آوری احتمالا قرعه کشی Fitbit توجه به موفقیت محصولات خود را در منطقه, اما همچنین به لطف تکنولوژی از آن استفاده می کند.Engadget گزارش می دهد که پس از سکوت دستیابی به Doki Technologies, Fitbit در حال حاضر برنامه ای برای انتشار یک ساعت هوشمند برای کودکان و نوجوانان با 4G پشتیبانی می کند. هیچ جزئیات دیگری در مورد این دستگاه پوشیدنی شناخته شده در لحظه ای به هر دو Doki و Fitbit رد هر گونه نظر در این موضوع.

Doki فن آوری شرکت است که راه اندازی شد اولین بار در جهان کودکان و نوجوانان ساعت هوشمند با تماس تصویری. همچنین, آن, اخیر smartwatch آمد با بدنی “Doki سیم” که ارائه داده نامحدود در بیش از 50 کشور به قیمت فقط 10 دلار در هر ماه است.

بنابراین به نظر می رسد مانند بسیاری وجود دارد که Fitbit می تواند قرض گرفتن از Doki Technologies اگر شرکت واقعا قصد دارد برای راه اندازی یک ساعت هوشمند برای کودکان و نوجوانان با 4G اتصال. گوگل به احتمال زیاد آگاه Fitbit را کسب و پس از این شرکت گزارش شده است که در جمله دستگاه ما با خیال راحت می توانید فرض کنیم که آن را در هیئت مدیره با بچه ها ساعت هوشمند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im