اولین صفحه 4a بررسی دوربین است که قبل از این گوشی اعلام

  • اولین صفحه 4a بررسی دوربین زنده در یوتیوب هفته قبل از تلفن واقعی راه اندازی.
  • یک YouTuber از کوبا رفت و دست خود را در یک صفحه 4a و مشترک چند نمونه است که نشان می دهد دوربین گوشی قابلیت های.
  • این صفحه 4a ارائه خواهد شد عکس ها را در خط با آنچه انتظار می رود از صفحه خط به عنوان گوشی ویژگی های مشابه دوربین سخت افزار و نرم افزار به عنوان پیشینیان خود است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

گوگل در مورد به راه اندازی آن جدیدترین اواسط محدوده صفحه گوشی و نمی توان آن را به طور منظم راه اندازی بدون بررسی ویدئویی از این گوشی اعلام نشده ضربه زدن به یوتیوب در هفته پیش از رسمی نشان می دهد. این صفحه 4a برجسته بود در یک سری از نشت در حال حاضر و ما در حال حاضر می دانم که در آن شما می آیند در یک اندازه و هزینه $399 زمانی که آن را راه اندازی در اواخر این ماه. مقرون به صرفه تر صفحه 4 تنوع می آید با یک ارتقا و همچنین به عنوان چند به خطر انداخته است که به کمک گوگل نگه داشتن هزینه های پایین. حتی اولیه دوربین از صفحه 4a نمی مطابقت با صفحه 4 اما این گوشی هنوز هم قابل توجه عکس. می گوید: بنابراین اولین ویدئو نقد و بررسی این دستگاه است.

YouTuber خولیو Lusson ارسال شده صفحه 4a نمونه چند روز پیش در واقع قبل از انتشار یک کلیپ که دموی دوربین گوشی قابلیت های.

بیش از آخر هفته او نوشته شده کامل نقد و بررسی فیلم در یوتیوب و همچنین به عنوان یک نوشته شده و نسخه ای از آن در TecnoLikePlus. آنها هر دو در اسپانیایی, اما نوشتن شرح تصاویر و در یوتیوب و گوگل ترجمه باید به شما کمک کند رسیدن به انتهای آن است. آنچه واقعا مهم هستند نمونه از آن وجود دارد مقدار زیادی از آنها. این نقد و بررسی به نظر می رسد در هر دو اولیه و دوربین عکاسی از خود و تجزیه و تحلیل حالت های مختلف به طور منظم از شرایط نوری برای روشنایی داخل ساختمان و شب دید عکاسی. Astrophotography نیز پشتیبانی می کند در صفحه 4a است که به سختی تعجب با توجه به اینکه صفحه 3 و صفحه 3a همچنین پشتیبانی این حالت عکسبرداری. زوم نمونه و حالت عمودی نمونه ها نیز ارائه شده و به این نتیجه کلی به نظر می رسد که حداقل در این صفحه 4a خواهد بود قابل اعتماد دوربین.

گوگل بسته به اندازه از آن عکس می دانید-چگونه به این دستگاه مقرون به صرفه و مطمئن ترین تک لنز دوربین است که احساس خارج از محل در چشم انداز فعلی. از سوی دیگر این صفحه 4a قرار است به یک بودجه تلفن و ثانویه لنز تله بر روی صفحه 4 احتمالا تا به حال به قطع شود. انتخاب صفحه 4a همچنین بدان معنی است که شما را از دست بدهند بهتر ساخته شده کیفیت صفحه 4 و 3D تشخیص چهره پشتیبانی و حرکت حس رادار سیستم و همچنین شارژ بی سیم. شما در حال گرفتن بسیار بهتر طراحی به عنوان به خوبی به عنوان یک حسگر اثر انگشت.

بازگشت به دوربین, نقد و بررسی, Julio ارسال xda-توسعه دهندگان واقعی مشخصات اصلی دوربین است. از ویژگی های این گوشی 12.2 مگاپیکسلی IMX363 از سنسور سونی با f/1.73 دیافراگم لنز و 1.4 µm اندازه پیکسل. دوربین مسابقات اولیه سنسور در صفحه 4, صفحه 3 و صفحه 3a. در جلو وجود دارد, 8 مگاپیکسل, سونی IMX355 دوربین با f/2.0 دیافراگم و 1.14 µm اندازه پیکسل. این همان عکاسی از خود سنسور که گوگل مورد استفاده در صفحه 3 و صفحه 3a. به عبارت دیگر گوگل با استفاده از تقریبا همان سخت افزار و نرم افزار به قدرت این صفحه 4a دوربین تجربه و اثبات بیشتر این صفحه 4a تولید باید عکس بزرگ.

به عنوان اوایل این صفحه 4a دوربین نمونه های خود را بررسی کنید بررسی کامل زیر و ذهن خود را. بررسی اما نشان نمی دهد که قابلیت ضبط ویدئو از این گوشی.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>