اول وان پلاس, Nord teardown تایید اندازه باتری را نشان می دهد آن را در داخل و خارج

که مورد مطالعه مستقیم بازاریابی ویروسی به نام OnePlus تیمی با زاک از JerryRig شهرت و همچنین به عنوان پوست-ساز dbrand به ما ارائه با نزدیک شات از آینده OnePlus Nord تلفن قسمتهای داخلی.

به خوبی مرتب از آن را به عنوان یک dbrand پوست در بالا است که احتمالا یک عکس چاپ شده از آنچه در داخل است که ما دیده ایم به بیرون درز اما آبی بسته باتری نکات که واقعی جداسازی قطعات ممکن است پیدا کردن تفاوت های بین که پوست و املاک کشور از نورد.

هنوز هم فقط به عنوان اپل مشهور است برای مهندسی منظمی چیده شده داخل دستگاه OnePlus ممکن است تصمیم گرفته اند که این است راه رفتن بیش از حد و بسیار افتخار از ایجاد آن است که نشان دادن قسمتهای داخلی به جهان است.

آنچه ما را به دیدن اگر چه ظرفیت باتری از 4115 ماه که مصادف با یکی که حتی Blass از @evleaks نوک چندی پیش. 30W تار فناوری شارژ نیز خواهد شد در هیئت مدیره به صورت کامل کرک مناسبی عمر باتری و شارژ سریع دسته کوچک موسیقی جاز برای مقرون به صرفه OnePlus Nord. این شرکت انجام نشده مقرون به صرفه در حالی که رنگ ما هیجان زده است که این چیزی که ممکن است دیدن نور روز در ایالات متحده در برخی از نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im