اولین بار, کروناویروس, ماسک صورت فروش کاهش قیمت به فقط 41¢ در هر ماسک

  • ماسک صورت با فیلتر شده اند در سهام و فروش به صورت هفته در حال حاضر و ما خوانندگان را خریداری ده ها هزار نفر از جعبه پس از CDC توصیه می کند که همه ما آنها را می پوشند به سرعت گسترش رمان coronavirus.
  • قیمت ها پایین آمده اند در هفته های اخیر و بهترین فروش ماسک صورت در آمازون در حال حاضر هزینه فقط 70¢ در هر.
  • که تا به حال بوده است, بهترین, قیمت, ما دیده ایم برای بالا دارای ماسک تا به حال با تشکر ویژه کوپن است که کاهش قیمت Sfave 3-لایه ماسک به تنها 41¢ هر کدام.

چگونه ممکن است که مردم وجود دارد خارج وجود دارد که هنوز شکایت در مورد نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت? شما مردم دیوانه?! این فقط حدس دیگر مردم… این یک واقعیت علمی است که با پوشیدن یک ماسک صورت و تمرین های اجتماعی فاصله از شما محافظت از ابتلا و گسترش رمان coronavirus. در عین حال به نوعی هنوز هم وجود دارد whiny مردم وجود دارد شکایت که با پوشیدن یک ماسک صورت به نوعی در نقض آزادی خود را. به طور جدی به من استراحت بدهد.

مگر اینکه شما یک ادم احمق و ابله, شما را در درک چگونه جدی COVID-19 می شود که آیا یا نه شما هر گونه شناخته شده از قبل موجود شرایط. شما همچنین خواندن تمام نظرات کارشناسان در مزایای پوشیدن یک ماسک صورت در هر زمان شما در خارج از خانه خود را. CDC می گوید آن را کاملا به وضوح در وب سایت خود را: “هر کس باید از پوشیدن پارچه با پوشش زمانی که آنها را به بیرون رفتن در ملاء عام.” اگر شما انجام این کار در حالی که همچنین تمرین های اجتماعی فاصله و با استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست (وجود مقدار زیادی در انبار در حال حاضر در آمازون) در هر زمان شما را لمس اشیا یا سطوح در مکان های عمومی شما در محافظت از خودتان و هر کس در اطراف شما را از ابتلا به COVID-19. آن را بسیار آسان شما می خواهم که به دیوانه به انجام آن نیست.

به عنوان دور به عنوان ماسک صورت, رفتن, ما می توانیم بگویم که BGR معاملات خوانندگان بسیار مسئول هستند چرا که آنها خریداری کرده اید ده ها هزار نفر از جعبه ماسک صورت بیش از چند ماه گذشته. اگر شما در حال اجرا پایین و یا اگر شما می خواهید به سهام تا در ماسک های آینده اجتناب ناپذیر موج دوم coronavirus عفونت های ما باید برخی از اخبار عکس.

قیمت ماسک صورت را به طور چشمگیری کاهش یافته بیش از چند هفته گذشته و پرفروش Jointown ماسک صورت در آمازون در حال حاضر هزینه فقط 70¢ در هر. که در آن قیمت وجود دارد هیچ دلیلی برای انبار کردن چند جعبه. قبل از اینکه شما خرید آن, اما ما نیاز به به شما بگویم در مورد یکی دیگر از گزینه است.

Sfave 3-لایه ماسک صورت باید همان ساخت و ساز به عنوان آمازون پرفروش ماسک. آنها نیز همان طراحی و بررسی بزرگ. آنها نه مثل N95 یا KN95 ماسک, البته هر چند KN95 ماسک فقط وارد در بورس در آمازون و آنها را به 4 دلار در هر. KN95 ماسک صورت برای بالا موقعیت خطر مانند مصرف حمل و نقل عمومی اما به طور منظم 3-طبقه ماسک قطعا انجام این کار در شرایط عادی زمانی که شما نیز با استفاده از اجتماعی فاصله و بهداشت خوب.

70¢ در هر حال حاضر قیمت فوق العاده برای چیزی است که می تواند کاملا به معنای واقعی کلمه زندگی خود را نجات دهد اما یک ویژه زمان محدود معامله در Sfave ماسک صورت کاهش قیمت و حتی بیشتر. با استفاده از کد کوپن F5CS46TK در پرداخت و شما می توانید 50-تعداد جعبه 3 لایه ماسک صورت برای تنها $20.29. که کمتر از 41¢ در هر ماسک! این کد کوپن قرار است به گذشته از طریق پایان روز در مارس 31, اما ما در حال حدس زدن این ماسک را از فروش طولانی قبل از آن. به عبارت دیگر عجله و یا شما از دست.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

زن با پوشیدن یک ماسک صورت مغازه برای لوازم. منبع تصویر: Drazen Zigic/شاتر

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de