اولین معیار نشان می دهد خوب است اما عالی نیست Samsung Galaxy Tab S7+ 5G مشخصات

در حالی که چند داستان در مورد سامسونگ بعدی high-end قرص اندیشه بودند قطعا تشویق و خواهان نه یکی ، دو بزرگ Galaxy Tab S7 انواع با جاست سنگین ظرفیت باتری در دو و اختیاری 5G برای حمایت از بازارهای غربی ، به تازگی به بیرون درز کدها از کمی کوچکتر از مدل سمت چپ ما تا حدودی unimpressed.

این نیست که 11 اینچی Tab S7 زشت است. دور از آن در واقع به عنوان هنوز هم وجود دارد تعداد بسیار کمی از اندروید قواره اطراف قادر به ترکیب چنین حق بیمه کیفیت ساخت با یک تلویزیون نازک مشخصات بدون اینکه توجهی عمر باتری را به خطر انداخته. اما وجود دارد به سادگی چیزی از دست رفته است. چیزی را نشان می دهد سامسونگ در نهایت جدی در مورد مصرف در اپل صنعت پیشرو iPads ها.
متاسفانه ما نه بیش از حد تحت تاثیر قرار برای اولین بار قبل از انتشار معیار از ادم تنومند و بدقواره اندازه Galaxy Tab S7+ یا. حتی اگر این قرار بود مطلق 12.4 اینچ هیولا های Geekbench پایگاه داده شامل یک فایل جدید به تاریخ ژوئن 13, تنها با 6 گیگابایت (5.42 کاربر در دسترس) ذکر شده در بخش حافظه.

یک بار دیگر که نه ذاتا بد RAM, تعداد, اما آن را نیز به هیچ وجه چیزی خاص است. و بله در سال گذشته برگه S6 آمد در هر دو 6 و 8 گیگابایت حافظه تنظیمات که ممکن است مورد این زمان در اطراف بیش از حد, اما آنچه واقعا ناامید کننده است که SM-T976B نوع ذکر شده در اینجا این است که تقریبا به طور قطع یکی مجهز به 5G اتصال.
دلیلش این است که شماره مدل این است که به وضوح مربوط به SM-T866 تعیین محدود 5G را فعال کنید نسخه از کهکشان S6 بر خلاف SM-T860 و SM-T865 برچسب Wi-Fi-only و LTE 4G با قابلیت نسخه. زبانه کهکشان S6 5G توسط راه بسته 6 گیگابایت رم در ترکیب با 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی اما ما قطعا انتظار بیشتری از Galaxy Tab S7+ 5G.

روشن (البته دور از تعجب) سمت Geekbench نیز به نظر می رسد به فاش کردن 5G مجهز به زبانه S7 به همراه خواهد آمد بسته بندی یک دولت از-هنر پیکسل 865 پردازنده در حالی که در حال حاضر در حال اجرا آندروید 10 در نرم افزار جانبی از چیزهایی که در آن قبل از انتشار نمونه فرم. گفت: نمونه اولیه باید بسیار پیشرفته با به ثمر رساندن تک و چند هسته ای نتایج عملکرد.

البته اینها هیچ چیز در مقایسه با آنچه در سال 2020 است iPad Pro 11 و 12.9 تولید می کند در همان معیار قدرت اما با استانداردهای آندروید نمرات بدون شک بزرگ است. مشکل این است که سامسونگ نیاز به انجام بهتر از تولید در عین حال یکی دیگر از تبلت مناسب با استانداردهای آندروید. خب شاید بقیه مشخصات و ویژگی های خواهد شد به نحوی کمک Galaxy Tab S7+ 5G بالا بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im