اولین فروشگاه اپل در خارج از چین به بازگشایی این آخر هفته پس از coronavirus تعطیلی

  • اولین فروشگاه اپل در خارج از چین است که مجموعه ای به بازگشایی این آخر هفته پس از آی فون ساز جارو حرکت می کند به طور موقت شاتر تمام فروشگاه های خود را در خارج از چین برای مدت نامعلوم به عنوان یک نتیجه از COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.
  • اولین non-چین فروشگاه بازگشایی در کره جنوبی که در آن اپل یک فروشگاه در شهر سئول.
  • کره جنوبی انجام داده است یک کار بهتر از تقریبا هر کشور دیگری در جهان از نظر تست و مقابله با تلاش های مربوط به virus.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

این تقریبا یک ماه در حال حاضر پس از اپل روشن است که بسته شدن آن تمام فروشگاه ها در خارج از چین به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس را در محل باقی می ماند “تا اطلاع ثانوی” اما که نمی تواند در این مورد بسیار طولانی برای یک فروشگاه, حداقل.

آی فون ساز اولین فروشگاه خارج از چین است که مجموعه ای به بازگشایی این آخر هفته در 18 آوریل در کره جنوبی که در آن اپل یک فروشگاه در مجلل سئول منطقه Gangnam. بازگشایی نشان دهنده این واقعیت است که در کره جنوبی انجام یک کار بهتر از تقریبا هر کشور دیگری در مبارزه با کروناویروس ها از نظر تست و مهار کردند. و این گزارش به شرح زیر خبر از یک یادداشت که اپل معاون ارشد رئيس جمهور از خرده فروشی و مردم Deirdre اوبراین با ارسال چند هفته پیش اشاره کرد که فروشگاه ما را بسته باقی می ماند تا زمانی که در اوایل ممکن است.

این سایت که برای کره جنوبی فروشگاه را نشان می دهد آن را بازگشایی با کاهش ساعت از ظهر تا 8 ساعت در حال حاضر. در امتداد این خطوط همان چیزی که ما به احتمال زیاد است که این شرکت همچنان به باز کردن بقیه از آن غیر چین ذخیره ردپا در امواج متعدد به مطمئن شوید که اپل تلاش نیست به انجام بیش از حد بیش از حد سریع است و برای اطمینان از این نمی تاثیر بر عفونت موضعی نرخ.

به عنوان یک یادآوری اپل بسته تمام فروشگاه های خود را در چین در ماه ژانویه است. تمام 42 از کسانی که در بازگشایی چند هفته به ماه مارس, اما این شرکت اعلام کرد در 14 مارس که آن 460 فروشگاه های اپل در بقیه جهان خواهد دید طریق مارس 27 (قبل از آن زمان روشن شد به مدت نامحدود و بسته شدن).

“وجود دارد هیچ درآوریم چالش این لحظه” مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک نوشت: در یادداشت اعلام تعطیلی. “تمام اعضای خانواده اپل مدیون قهرمانانه اولین پاسخ, پزشکان, پرستاران, محققان, کارشناسان بهداشت عمومی و خدمتگزاران مردم در سطح جهان که داده اند هر اونس روح خود را برای کمک به جهان دیدار این لحظه. ما هنوز نمی دانند که با یقین زمانی که بزرگترین خطر خواهد بود پشت سر ما است.”

در پشت سر هم با بسته شدن آن در فروشگاه اپل همچنین اعلام کرد که آینده آن سالانه کنفرانس توسعه خود را در شخص عناصر جدید مجازی فرمت این سال است.

منبع تصویر: Kim Hee-Chul/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر