اولین آندروید 11 بتا منتشر خواهد شد در ژوئن 3rd

گوگل برخی از اطلاعیه های بزرگ امروز از جمله یکی مربوط به راه اندازی اولین آندروید 11 beta. این محل در طی چه گوگل خواستار #Android11 بتا راه اندازی نشان می دهد در ماه ژوئن 3rd, در حال اجرا از 11 صبح-12 ظهر به وقت شرق آمریکا و به احتمال زیاد جریان زندگی می کنند از گوگل developer.android.com سایت. نه تنها بینندگان دیدن keynote, Q&a, جلسه خواهد شد در جریان همراه با برخی از اطلاعات در نظر گرفته شده برای توسعه دهندگان آندروید.
گوگل نیز منتشر شد امروز چهارمین و آخرین نسخه از اندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش. زمانی که برای اولین بار اندروید 11 بتا راه اندازی شده است در ژوئن 3rd, صاحبان صفحه 2, صفحه 3, صفحه, 3a و صفحه 4 سری گوشی های دیگر را انتخاب کنید گوشی قادر خواهد بود برای پیوستن به توسعه دهندگان اندروید برنامه و نصب نسخه بتا از سیستم عامل. با این حال معمولا حشره دار و حتی گوگل اذعان می کند که وجود ندارد هر پلت فرم با ثبات تا دومین نسخه بتا منتشر شد در ماه جولای. سوم و نهایی بتا منتشر خواهد شد در ماه اوت پس از انتشار نسخه نهایی اندروید در 11 سپتامبر.

آندروید 11 می تواند شامل یکی از ویژگی های شبیه به اپل AirDrop است که اجازه می دهد کاربران آندروید در نزدیکی یکدیگر برای به اشتراک گذاری فایل. امکانات دیگر شامل پاک کردن 4GB محدودیت بر روی فایل های تصویری دیگر وادار کردن کاربران برای اتصال مجدد به دستگاه های بلوتوث پس از فعال کردن حالت هواپیما گسترش قابلیت های نرم افزار طراحی شده برای گرفتن تماس spam و کاربران اجازه می دهد تا به توسعه دهندگان نرم افزار یک بار اجازه استفاده از ویژگی های خاصی بر روی تلفن خود را. هنگامی که برنامه بسته است اجازه خواهد نیاز به اعطا می شود دوباره توسط کاربر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>