در نهایت برخی از اخبار خوب در مورد آی فون اپل 12 تاریخ انتشار

  • شایعات و گزارشها آیفون 12 تاریخ انتشار خواهد بود به تعویق افتاد با توجه به این رمان coronavirus همه گیر اما یک گزارش جدید نشان می دهد که آیفون 5G است که هنوز هم در برنامه.
  • با توجه به توجه داشته باشید از Wedbush اوراق بهادار, اپل, خواهد شد راه اندازی اولین 5G مدل های آی فون در اواسط ماه سپتامبر است که زمانی که آی فون جدید flagships به طور معمول خود را در اولین.
  • Wedbush همچنین پیش بینی کرد که اپل را شامل نمی شود سیمی EarPods در آی فون 12 جعبه.

هنگامی که شیوع کروناویروس تبدیل به یک تمام عیار همه گیر در ماه مارس وجود دارد نگرانی در مورد احتمال بسیاری از محصولات راه اندازی شده در سال جاری با توجه به پتانسیل اختلال در زنجیره تامین. بسیاری از گزارش ها نشان می دهد که اپل خواهد حداقل تاخیر آی فون 12 تاریخ انتشار توسط چند هفته و توضیحات به نظر می رسید به اضافه کردن. در اواخر ماه مارس شاخص Nikkei گزارش شده است که نه تنها در حال توسعه 5G آیفون متاثر از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما همچنین که اپل نگران بود که تقاضا برای گران گوشی های جدید خواهد بود اندک است.

برای برخی از زمان اجماع عمومی در میان تحلیلگران و منابع ناشناس بود که آیفون 12 سری نمی خواهد وارد در ماه سپتامبر به عنوان بسیاری از سیب گل سرسبد گوشی را برای چند سال گذشته. اما با توجه به یک یادداشت جدید از Wedbush اوراق بهادار, ما ممکن است چهار مدل های آیفون جدید در ماه سپتامبر پس از همه.

“زنجیره تامین از برگشت به عادی جلوتر از انتظارات چشمگیر بوده است و در حال حاضر در نهایت قرار می دهد Cook & Co. پشت در صندلی راننده برای راه اندازی این 5G [آیفون] در چرخه معمولی آن اواسط تا اواخر سپتامبر بازه زمانی” گفت: Wedbush تحلیلگران دانیال ایوس و Strecker Backe. “اگر چه شده است وجود دارد برخی از سر و صدا در مورد 5G جزء از این محصول آی فون چرخه ما در حال شنیدن از تامین کنندگان این راه اندازی در سطح جهان و داخل آمریکا است که درست در هدف و مجموعه صحنه را برای اپل به بعد از این تحول چند سال 5G فرصت های بازار.”

در حالی که گزارش های قبلی پیشنهاد شده است که اپل می تواند هر دو صورت عرضه و تقاضا مسائل این سقوط Wedbush به نظر می رسد پیش بینی دقیق مخالف است. شرکت مخابرات در آسیا می گویند که “به دنبال در آی فون واحد در 160 میلیون تا 180 میلیون محدوده” برای تقویم سال 2020 و Wedbush معتقد است که چین را به حساب 20% از ارتقاء.

این نه تنها پیش بینی های جسورانه که تحلیلگران به تازگی ساخته شده. ایوس و Backe تصریح کرد: در آخرین توجه داشته باشید که آنها “در ادامه به شنیدن” آیفون 12 نمی خواهد کشتی با سیمی EarPods. به آنها توجه داشته باشید اپل در حال حاضر پیش بینی شده به فروش 20 میلیون بیشتر AirPods در سال 2020 بیش از آن در 2019 (85 میلیون در مقابل 65 میلیون) و کشتن EarPods “در نهایت ایجاد خواهد شد بیشتر صلیب فروش فرصت برای AirPods بیش از سال آینده.”

در تمام احتمال دیگر شایعه یا گزارش است رویه که من این نوع که ادعا می کند آی فون 12 آماده خواهد شد در ماه اکتبر اما حداقل برای لحظه ای ما یک پیشنهاد است که آی فون 12 نمی خواهد هر گونه coronavirus مربوط به تاخیر می اندازد. در حال حاضر ما فقط باید به امید که ما شامل آن شیوع و وجود ندارد موج دوم این سقوط.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>