• FDA این هفته به تصویب یک کروناویروس جدید کیت تست برای استفاده در خانه از Quest Diagnostics.
  • کاربران قادر خواهد بود برای گرفتن سواب از سوراخ بینی و ارسال نمونه برای تجزیه و تحلیل.
  • این شرکت با هدف به 500,000 تست کیت های آماده به, پایان ماه آینده.

FDA این هفته تایید coronavirus تست کیت از تلاش تشخیص است که اجازه می دهد افراد برای آزمون خود را برای COVID-19 از راحتی از خانه خود را. پس از در نظر گرفتن سواب از سوراخ بینی کاربران پس از آن می تواند فدرال اکسپرس نمونه یک شبه به یک آزمایشگاه تست لهذا آنها را دریافت نتایج خود را. در پی تصویب Quest Diagnostics گفت: این برنامه ریزی برای 500,000 کیت آماده برای ارسال از پایان ماه ژوئن.

تصویب جدید تست کیت مهم است زیرا کمبود گسترده تست شده است دیرینه موضوع است. بدون گسترده coronavirus تست آن می شود که بسیار بیشتر به چالش کشیدن برای تعیین تاثیر کامل از ویروس و یا تعدادی از موارد در حال افزایش و یا سقوط. از همه مهمتر در دسترس تست کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که بدون علامت coronavirus بیماران — که در غیر این صورت بود غافل که آنها این ویروس را مناسب اقدامات احتیاطی.

“COVID-19 مولکولی تشخیصی تست شده است محدود تا حدودی با منابع محدود از سواب و آموزش بهداشت حرفه ای برای نمونه مجموعه” تلاش تشخیص مدیر عامل شرکت استیو Rusckowski گفت: در آزادی مطبوعات. “خود-مجموعه کیت را قادر می سازد یک فرد برای خود جمع آوری و روند بسیار کمتر تهاجمی و ناراحت کننده تر از بسیاری از روش های سنتی.”

تلاش تشخیص گفت: این طرح به آن تست کیت های موجود در سراسر یک “طیف وسیعی از جمعیت” است که به آن می گویند در دسترس خواهد بود برای دولت-اجرای برنامه های بهداشت و درمان, بهداشت و درمان ارائه دهندگان و البته افراد است.

شرکت برجسته تعداد کمی از ویژگی های کلیدی جدید تست کیت که شما در زیر می توانید ببینید:

  • خود مجموعه توسط افراد در خانه با یک مصرف کننده بینی گرد و خاک روش
  • شبانه حمل و نقل به فرد و برگشت به تلاش تشخیص با فدکس اعمال نفوذ خود را گسترده شبکه لجستیک
  • نمونه حمل در دمای اتاق که حذف نیاز به یخ بسته
  • در دسترس بودن برای فرزندان کمتر از 18 سال سن (با نظارت بزرگسالان)
  • نتایج گزارش از طریق myQuest بیمار پورتال و نرم افزار موبایل
  • تست داده های گزارش شده توسط Quest Diagnostics به ادارات مربوطه از سلامت به عنوان مورد نیاز است.

جالب, تایید FDA برای تست کیت در آمد سریع تر از آن را معمولا به عنوان آژانس تایید آن از طریق اورژانس با استفاده از مجوز (امارات). اگر استاندارد FDA تایید فرایند است که به طور معمول کاملا دقیق ارائه توسط کنگره تصویب دهه پیش اجازه می دهد تا سازمان به چراغ سبز “تایید نشده با استفاده از تایید محصولات پزشکی” در مواقع اضطراری اگر آن را می تواند کمک به “تشخیص, درمان و یا جلوگیری از جدی یا بیماری تهدید کننده زندگی یا شرایط…”


مرد با پوشیدن یک ماسک صورت در خیابان. منبع تصویر: Radowitz/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im