• دکتر Fauci به تازگی هشدار داد که coronavirus می تواند رقیب اسپانیایی آنفولانزا اگر مردم همچنان به نادیده گرفتن اقدامات ایمنی اساسی مانند اجتماعی فاصله و ماسک ،
  • آنفولانزای اسپانیایی کشته و حدود 50 میلیون نفر در اوایل 1900s.
  • تعداد coronavirus موارد است که به سرعت در حال افزایش در سراسر ایالات متحده است.

Dr. Anthony Fauci به تازگی گفت که coronavirus پتانسیل رقیب ویرانی ناشی از آنفولانزای اسپانیایی یک بیماری همه گیر است که ده ها کشته و میلیون ها نفر از مردم در اوایل 1900s.

“اگر شما نگاهی به قدر 1918 همه گیر که در آن در هر نقطه از 50 به 75 تا 100 میلیون نفر در سطح جهان درگذشت” Fauci گفت: در اوایل این هفته “بود که مادر تمام بیماری های همه گیر و واقعا تاریخی است. من امیدوارم که ما حتی نمی رویکردی است که با [COVID-19] اما آن گیری از امکان نزدیک شدن است که در جدیت است.”

Fauci بیشتر توضیح داده شده:

این یک بیماری همه گیر در ابعاد تاریخی است. من فکر می کنم ما نمی توانیم انکار این واقعیت است. این چیزی است که من فکر می کنم که زمانی که تاریخ به نظر می رسد در آن از آن خواهد شد قابل مقایسه با آنچه که ما در سال 1918.

که آنفلوانزا این است coronavirus که در اصل محوری خود را بر روی جمعیت انسانی است. آن را تا به حال دو ویژگی است که این چیزی است که آن را به من می گویند, ‘the perfect storm.’ و است که یک ویروس که جهش گونه اما تقریبا بلافاصله فوق العاده توانا و کارآمد راه كردن از انسان به انسان است. همزمان با داشتن میزان قابل توجهی از مرگ و مير.

هر چند برخی ممکن است سعی کنید و به سرعت اخراج Fauci سخنان به عنوان ترس از وضعیت فعلی coronavirus همه گیر در ایالات متحده نشان می دهد که Fauci را وخیم هشدار است که به خوبی تاسیس شده است.

واقعیت تلخ این است که تعدادی از جدید کروناویروس موارد است که در حال حاضر صعودی در سراسر تعدادی از کشورهای ایالات متحده آمریکا. و در برخی از مناطق, نرخ جدید کروناویروس موارد نیست فقط افزایش این شتاب. بیش از آخر هفته به عنوان مثال فلوریدا گزارش شده نزدیک به 15,300 جدید کروناویروس موارد است. برای قرار دادن این رقم به چهار چوب که بیشتر موارد جدید در یک روز از هر دولت دیگر گزارش کرده است پس از همه گیر شروع شد چند ماه پیش.

به تازگی برخی سعی در تطهیر شدت صعودی coronavirus موارد با این استدلال که نرخ مرگ و نبود افزایش در کنار آن است. و در حالی که به نظر می رسید که این مورد برای یک دوره از زمان متحده مانند فلوریدا در حال حاضر شاهد یک چشم انداز مثبت در coronavirus مربوط به مرگ و میر. این هفته برای مثال فلوریدا گزارش 156 coronavirus مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته یک شکل است که تحت الشعاع قبلی بالا از 132 مرگ و میر.

در ضمن فلوریدا همسایه شمالی — گرجستان — که به ظاهر در حال حرکت رو به عقب خود را مبارزه با COVID-19. در اوایل این هفته گرجستان فرماندار برایان کمپ ممنوع شهرستانها از نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی. به جای کمپ گفت که ماسک ها “به شدت تشویق” اما نباید اجباری. گرجستان در ضمن دیده شده است یک افزایش بزرگ در coronavirus موارد بیش از چند هفته گذشته.

یک پاره از اخبار امیدوار کننده در میان همه بد است که آزمایش های اولیه از یک coronavirus واکسن از مدرن شده است بسیار امیدوار کننده است.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im