Fauci می گوید یک کروناویروس جدید جهش ممکن است آن را بیشتر عفونی

  • یک coronavirus جهش ساخته شده اند ممکن است ویروس بیشتر مسری از گونه های اولیه, Dr. Anthony Fauci گفت: در طول یک مصاحبه جدید.
  • ملت بیماری های عفونی متخصص اذعان کرد که همه چیز روشن است و وجود دارد یک بحث است که نیاز به توضیح طریق تحقیق بیشتر است.
  • انواع مطالعات توضیح داد که D614G جهش در ویروس است که در حال حاضر غالب در اروپا و آمریکا نتیجه رسید که ژنتیکی تغییر افزایش پاتوژن توانایی آلوده کردن سلول.

یک رشته از پنج شخصیت D614G نمی خواهد هر چیزی را به افرادی که نبوده است را از نزدیک دنبال اخبار در مورد رمان coronavirus بیماری همه گیر. اما دیگران را تشخیص دهند یکی از شایع تر SARS-CoV-2 جهش شده است که مفصل در انواع مطالعات. ساده ژن تنوع بر سنبله پروتئین ویروس است که مسئول برای اتصال پاتوژن به سلول های سالم است. برخی از دانشمندان بر این باورند که D614G مسئول افزایش contagiousness با یک مطالعه اخیر توصیف راه جهش را بهبود می بخشد ویروس قابلیت به قلاب به سلول. همه ژنتیک در موافقت با این یافته ها و تحقیقات بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای ایجاد که آیا D614G فشار است که در واقع بیشتر عفونی از اولین سویه از ویروس پدید آمده است که از ووهان چین.

Dr. Anthony Fauci اذعان کرد که یافته های این مطالعات و اختلاف و گفت که به نظر می رسد جهش ممکن است افزایش سرایت ویروس.

“داده ها نمایش وجود دارد تنها یک جهش است که باعث می شود این ویروس قادر به تکرار بهتر و شاید بالا ویروسی بارهای” ملت متخصص بیماری های عفونی گفت. صحبت با مجله آمریکایی انجمن پزشکی دکتر هوارد Bauchner در گسترده مصاحبه در مورد کوروناویروس همه گیر Fauci افزود که “ما نمی باید یک اتصال به اینکه آیا یک فرد می کند بدتر با این یا نه; آن را فقط به نظر می رسد که این ویروس تکرار و بهتر است و ممکن است بیشتر انتقال.”

محققان قبلا گفت که افزایش در contagiousness نمی حاکی از افزایش شدت. این ویروس نیست و کشنده تر فقط به دلیل آن را می توانید از لینک بالا به سلول های بیشتر به راحتی. آن را فقط به بیشتر های عفونی. این می تواند کمک به توضیح این موج عظیم در مواردی در اروپا از چند ماه پیش و در ایالات متحده در حال حاضر. این D614G نسخه از این ویروس است که اعتقاد بر این بود که غالب فشار است.

Fauci نیست تنها متخصص پرداختن به جهش ویروس. سازمان بهداشت جهانی (WHO) دکتر Soumya Swaminathan به خبرنگاران گفت: در اخبار جلسه که طبیعی “جهش” از ویروس هستند که انتظار می رود. که دانشمند ارشد توضیح داد که برخی از حوزه ها از ویروس “مهم تر” وقتی که می آید به تغییرات ژنتیکی. سنبله پروتئین که در آن D614G جهش مشاهده شده است یکی از آنها است. “اگر عمده جهش های رخ داده در این حوزه آن را در واقع ممکن است تحت تاثیر قرار توسعه واکسن,” او گفت:.

تا کنون D614G جهش نظر نمی رسد که تحت تاثیر کار در coronavirus واکسن. نقطه از این داروهای تجربی است که برای تدریس به سیستم ایمنی بدن برای ایجاد خنثی سازی آنتی بادی است که می تواند لینک به سنبله پروتئین و جلوگیری از ویروس از اتصال خود را به ACE2 گیرنده در سلول های ریه. Coronavirus نیاز به بیش شیمیایی قابلیت های انسان همراه و تولید هزاران کپی که می توانید و سپس آلوده کردن سلول های همسایه. خنثی سنبله پروتئین عفونت می تواند متوقف شود و قبل از بروز عوارض ظاهر می شود.

برخی از مطالعات اخیر نشان می دهد که D614G جهش افزایش ثبات سنبله پروتئین و آن را کمتر احتمال دارد به فرار از این ویروس در بدن. این به تنهایی می تواند coronavirus تا 10 برابر بیشتر عفونی. دانشمندان دیگر نیز استدلال که تنوع ژنتیکی می تواند در تسهیل این ویروس توانایی برای وارد کردن یک سلول پس از تماس با.

Fauci است شفافی در تمام این یافته اما در مصاحبه خود با JAMA لمس در چندین جنبه کلیدی این بیماری همه گیر و دولت ایالات متحده در پاسخ به آن است. بررسی کامل آن را در زیر:

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>