Fauci واقعا فکر می کند که دستیابی به موفقیت coronavirus مواد مخدر خواهد بود در اینجا با سقوط

  • Coronavirus واکسن نه تنها جدید COVID-19 مخدر در تست های پیشرفته. یک نوع متفاوت از پزشکی است که می تواند تاثیر بسیار زیادی در این بیماری همه گیر است و همچنین نزدیک شدن به مراحل نهایی تست انسان.
  • Dr. Anthony Fauci گفت: آنتی بادی مونوکلونال داروها که می تواند هر دو خنثی کردن ویروس و ارائه موقت ایمنی برای جلوگیری از عفونت می تواند آماده در اوایل پاییز.
  • این متخصص بیماری های عفونی را نام نیست هر مارک اما چند داروسازان در حال تست مواد مخدر.

این فقط رمان coronavirus واکسن داوطلبانی که در مراحل پیشرفته از آزمایش های انسانی در حال حاضر و آن را نه فقط COVID-19 واکسن است که می تواند آماده برای استفاده قبل از پایان سال است. ما اغلب در مورد یک نوع جدید از پزشکی است که می تواند به خوبی در برابر این ویروس جدید است. در بالا از آن این دسته از مواد مخدر تکنولوژی می توان به بیماری های عفونی دیگر به ارائه واکسن مانند حفاظت هر چند آن را نمی خواهد طولانی مدت ایمنی مانند شما با واکسن. بهترین بخش این است که دکتر Anthony Fauci است که در حال حاضر با اعتماد به نفس این نوع جدیدی از کروناویروس مواد مخدر می تواند در دسترس به عنوان به زودی به عنوان این پاییز آینده.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است خودداری از ابراز خوش بینی خود را در مورد درمان خاص است که می تواند کار را برای COVID-19. او بود که نشان داد که remdesivir می تواند به کاهش زمان بازیابی. وی با تمجید مدرن را واکسن نتایج نشان داد که این دارو می تواند تولید مورد نیاز خنثی سازی آنتی بادی برای جلوگیری از عفونت. او همچنین بیش از یک بار گفت که اگر همه چیز به خوبی می رود, اولین COVID-19 واکسن می تواند در دسترس در اواخر سال 2020 یا اوایل 2021.

آخرین اظهارات نگرانی مونوکلونال آنتی بادی و ساخته شد در مصاحبه با Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ. ما مفصل چند تن از مواد مخدر است که در تست در حال حاضر از جمله یکی که به دست آمده $450 میلیون دلار در کمک های مالی از دولت آمریکا. ما همچنین به شما گفته است که برخی از این دستیابی به موفقیت با مواد مخدر می تواند در دسترس خواهد بود حتی قبل از واکسن و Fauci به نظر می رسد برای تایید است که تصور شود.

آنتی بادی مونوکلونال داروها مواد مخدر مصنوعی بر روی انسان یا حیوان آنتی بادی است که می تواند مسدود سنبله پروتئین بر روی سطح خارجی ویروس از اتصال به ACE گیرنده در سلول های انسانی در ریه و سایر ارگان ها. این فرایند بسیار مهم این ویروس نیاز به نفوذ تلفن همراه و بیش از آن عظیم کارخانه شیمیایی. آن را در داخل سلول است که این ویروس باعث می شود هزاران نسخه از خود را که پس از آن اقدام به آلوده کردن سلول های دیگر. بزرگتر ویروسی بار بیشتر احتمال دارد بیمار به توسعه علائم و عوارض به خصوص اگر سیستم ایمنی بدن نتواند به اقدام است.

بسیاری از مردم می تواند زنده ماندن عفونت خود به خود. آنها را تولید آنتی بادی است که با اتصال به سنبله پروتئین و نابودی ویروس قابلیت تکثیر. اما نه همه بیماران قادر خواهد بود به کوه قوی پاسخ ایمنی است. هدف از واکسن است که برای تدریس به بدن برای مبارزه با COVID-19 عفونت و تولید آنتی بادی در گردش است که خنثی کردن ویروس پس از آن وارد بدن می شود. اما واکسن هیچ چیز انجام خواهد شد برای افرادی که در حال حاضر آلوده.

که در آن آنتی بادی مونوکلونال مواد مخدر در آمده است. آنها می آیند برای کمک به سیستم ایمنی بدن در coronavirus بیماران وام آنها را قوی آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری از ویروس. بیمار می تواند بازیابی سریع تر و جلوگیری از عوارض به عنوان یک نتیجه. آنتی بادیهای مونوکلونال نیز ارائه واکسن مانند حفاظت برای افرادی که به این بیماری مبتلا هستند اما این ایمنی را ناپدید می شوند هنگامی که آنتی بادی در گردش رفته از یک سیستم. بر خلاف واکسن آنتی بادی مونوکلونال مواد مخدر را آموزش سیستم ایمنی بدن را به صورت انبوه تولید آنتی بادی جدید در تقاضا.

Fauci توصیف مونوکلونال مواد مخدر به عنوان “دقیق گلوله” در هر عصر ایران. “آنچه ما واقعا نیاز به مواد مخدر است که هنگامی که داده های اولیه می تواند از یک فرد علامتی از نیاز به بستری شدن و یا به طور چشمگیری کاهش زمان که آنها علامتی,” Fauci گفت.

دکتر گفت که او انتظار دارد نتایج یک کارآزمایی بالینی در مونوکلونال آنتی بادی در اواخر تابستان یا اوایل پاییز بدون نام بردن از هر خاص و شرکت های مشغول به کار در مواد مخدر. این محاکمات انجام شده در چند مرحله درست مثل واکسن پژوهش است. داروسازان باید محاکمه صف برای آزمون اثربخشی داروهای مونوکلونال موجود COVID-19 بيمار و ببینید که آیا آنها می تواند ارائه دهد موقت ایمنی برای بیماران که نه آلوده شده است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im