Fauci یک ایده جسورانه برای گرفتن خطرناک ترین coronavirus پخش

  • فقدان علائم کروناویروس در بخش بزرگی از COVID-19 بیماران باعث می شود آن را سخت تر برای تشخیص بیماری و شامل coronavirus, Dr. Anthony Fauci در مصاحبه ای گفت:.
  • با وجود تهمت و ادعا می کند به خلاف دولت این است که با توجه به افزایش میزان COVID-19 تست و با استفاده از یک پروتکل جدید که می تواند در سرعت بالا در تشخیص خطرناک ترین پخش: حامل بدون علامت که هیچ ایده آنها آلوده شده است.
  • Fauci گفت: مسئولان با توجه به استخر تست به عنوان یک اندازه گیری برای پوشش زمین و نقشه از گسترش COVID-19 دقیق تر است.

تست برای رمان coronavirus شده است یک مشکل بسیار زیادی در آمریکا از اوایل روز از این بیماری همه گیر. در ابتدا مقامات بهداشت فقط آماده نیست برای حمایت از نوع گسترده تست کمپین های مورد نیاز برای مهار این بیماری است. این بدان معنی است که تنها مردم برگزاری نمایشگاه علائم شدید مورد آزمایش قرار گرفتند. بدون علامت حامل شد و هرگز مورد آزمایش قرار حتی اگر این افراد می دانستند که آنها در معرض ویروس. به عنوان تست ramped تا تهمت بارها و بارها آن را دیدم به عنوان یک مشکل که فقط بدتر امریکا اعداد. بیشتر افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند بیشتر موارد ما را پیدا کنید. که پوشش تفکر مسخره است البته به دلیل توقف آزمایش را بیماری از بین برود. تنها تفاوت این است که شما نمی خواهد بود قادر به تایید چگونه بسیاری از مردم آن را قرارداد. دهها هزار نفر از مردم هنوز هم می میرند پس از تجربه یک فرم شدید COVID-19. کشورهای دیگر ثابت کرده است که افزایش تست همراه با تماس با ردیابی و اقدامات دیگر می تواند صاف منحنی. بعلاوه, آن را آسان تر برای درمان افراد در اوایل اگر شما می دانید که آنها در حال آلوده شدن است. و یا شما می توانید حداقل توقف حامل بدون علامت از گرفتن و گسترش این بیماری به دیگران.

یکی از نگران کننده ترین چیز در مورد رمان coronavirus است که همه مردم نشانه توسعه است که باعث می شود آن است که بسیار سخت تر باشد. ما در حال حاضر می دانیم که افراد بدون علامت می تواند گسترش ویروس به سطوح و در نتیجه به افراد دیگر. و ما می دانیم که بدن افرادی که علائم هنوز هم همان نمایشگاه تغییرات از جمله ذات الریه-مانند نشانه های سازگار با COVID-19 و همچنین کاهش سلول های سفید خون می شمارد. اما این تغییرات نمی ظاهری و بیماران احساس نمی مانند آنها بیمار است.

ما شاهد یک سنبله عظیم در COVID-19 موارد در حال حاضر با چند متحده است که به تازگی بازگشایی سوخت رسانی جدید ثبت شده روزانه. در پاسخ به تحولات Dr. Anthony Fauci گفت که coronavirus تست افزایش خواهد یافت تناقض تهمت های اخیر اظهارات. علاوه بر این بیماری های عفونی متخصص همچنین دارای یک ایده برای چگونه ما ممکن است سرعت تست برای گرفتن خطرناک ترین COVID-19 پخش این asymptomatics.

پاسخ به سوالات هفته گذشته در یک خانه انرژی و تجارت جلسه کمیته در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به همه گیر Fauci پنجه رئیس جمهور مبنی بر تست. مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) روشن ساخته است که او و نیروی کار همکاران را دریافت نکرده دستورالعمل برای کاهش تست. اگر هر چیزی, تست خواهد یافت. “به دانش من هیچ کدام از ما تا کنون گفته شده است به کم کردن سرعت در تست. که فقط یک واقعیت است. در واقع ما خواهد بود با انجام تست بیشتر,” او گفت:.

چند روز بعد Fauci صحبت واشنگتن پست و نشان داد که دولت این است که به دنبال یک راه جدید برای تست کمک خواهد کرد که مقامات پیدا کردن اطلاعات بیشتر در COVID-19 بیماران سریعتر از قبل.

“چیزی کار نمی کند” Fauci گفت: از زمان تست پروتکل های. “منظورم این است که شما می توانید انجام تمام رسم نمودار شما می خواهید, اما چیزی است که کار نمی کند.” در حال حاضر ما مقامات بهداشتی فرآیند 15 میلیون آزمون در هر ماه.

مقامات به دنبال در “استخر” آزمون ها به افزایش تعداد آزمون بدون افزایش حجم کار. این فرایند در واقع بسیار ساده است. مردم گروه بندی می شوند به یک استخر و یک آزمون استفاده شده است که در کل گروه. اگر از آن می آید و منفی کل گروه منتفی است. اگر از آن می آید مثبت و سپس همه افراد در گروه آزمایش به صورت جداگانه. پست رله مثال زیر از علمی آمریکایی است که توضیح می دهد که چگونه, استخر, تست کار می کنند اگر گروه تا به حال 20 نفر:

گروه تست یک بازی اعداد است. بیایید می گویند شما در حال بررسی 100 نفر و یکی از آنها مثبت است. به طور معمول شما را 100 تست های تشخیصی جستجو برای مواد ژنتیکی از ویروس در هر فرد است. اما با گروه آزمایش شما می توانید تقسیم آن 100 نفر به پنج گروه 20. که به شما می دهد پنج استخر با 20 نمونه و شما با استفاده از یک آزمون در هر استخر. اگر چهار نمونه استخرهای تست منفی شما را حذف کرده اند 80 نفر با چهار آزمون است. اگر آخرین, استخر, تست مثبت شما مجددا هر نمونه که در گذشته در استخر به صورت جداگانه به شناسایی یکی با این بیماری است. در پایان شما را 25 آزمون به جای 100.

“چه شما باید انجام دهید این است که پیدا کردن نفوذ افراد آلوده در جامعه” Fauci گفت. “و تنها راه شما می دانید که توسط ریخته گری گسترده ای net.”

او توضیح داد که به روش سنتی از مبارزه با یک بیماری همه گیر شامل شناسایی و جداسازی موارد و ردیابی تماس با ما. این نه به عنوان موثر با COVID-19 دلیل افراد بدون علامت. “ما در حال حاضر می دانیم که سطح ویروس در یک فرد بدون علامت است در مورد همان سطح ویروس در کسی که دارای علائم” Fauci گفت. “بنابراین آن را مانند, آه خدای من چگونه می توانم به شما آدرس آن؟”

تا 40 درصد از افراد آلوده ممکن است بدون علامت تحقیقات اخیر گفت. به طور جداگانه CDC مدیر رابرت Redfield گفت: در اوایل این هفته که واقعی COVID-19 caseload برای ما ممکن است 25 میلیون که تنها 10 درصد تایید شده است از طریق یک تست PCR. برآورد که 92% تا 95% از آمریکایی ها شده اند آلوده به نفع استخر تست. بیشتر از اغلب نمی استخر آزمون خواهد آمد منفی اجازه می دهد مقامات برای از بین بردن تعداد زیادی از مردم در یک بار.

Fauci گفت که labs می توانید انجام دهید, استخر, تست و همکاری بین ادارات بهداشت آزمایشگاه خصوصی و تولید کنندگان مورد نیاز خواهد بود. اسرائیل و آلمان نیز با توجه به استخر تست.

از شنبه بعد از ظهر ما را تایید کرد نزدیک به 2.6 میلیون عفونت, ثبت نام تقریبا 128,000 مرگ و میر. جهانی COVID-19 مورد تعداد پیشی گرفته است 10 میلیون نفر از جمله بیش از 500 ، 000 تن رسیده است. جهان ثبت شده حدود 200000 موارد جدید در روز جمعه به تنهایی, از جمله بیش از 50 ، 000 تأیید در ایالات متحده است. متحده تا حد زیادی به لطف عظیم شعله ور شدن یو پی اس در ایالات تگزاس و فلوریدا و آریزونا و کالیفرنیا.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>