Fauci توضیح می دهد که چرا به ما گفته شد به زحمت با کروناویروس ماسک صورت در اولین

  • Dr. Anthony Fauci, کشور مهمترین بیماری های عفونی متخصص است خطاب به مورد چهره از مقامات بهداشت که گفت: در اوایل که مردم نباید زحمت پوشیدن ماسک صورت به عنوان آنها نمی تواند تضمین را به شما صرفه جویی از coronavirus.
  • البته ماسک صورت در حال حاضر یک قطعه از یک multi-part استراتژی برای محدود کردن انتقال این ویروس همراه با اجتماعی فاصله گرفته است.
  • Fauci گفت که چون در اوایل مقامات نمی خواهم عمومی خرید تمام ماسک ها که در خط مقدم کارکنان مراقبت های بهداشتی مورد نیاز است.

در فوریه 29, آمریکا, جراح عمومی جروم Adams فرستاده زیر توییت از حساب رسمی توییتر: “به طور جدی مردم – توقف خرید ماسک! آنها نه موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirusاما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

که صدای جیر جیر است که هنوز زنده و هنوز هم جستجو در شبکه های اجتماعی که بدان معنی است که آن را هنوز هم ارائه هر کسی که آن را با یک متناقض و خطرناک قطعه ای از مشاوره در مقایسه با بهترین شیوه های ما در همه حال خواست به دنبال امروز. شما می دانید, مشاوره مانند چگونه ما قرار است به لحاظ اجتماعی فاصله خود را از دیگر مردم هنگامی که ما در عمومی — و به خصوص به پوشیدن ماسک. در واقع یک مطالعه راه اندازی شده توسط سازمان بهداشت جهانی یافت که ماسک های صورت از هر نوع می تواند به طور موثر کاهش coronavirus انتقال است. که begs سوال: چرا مقامات بهداشتی مانند آدامز گفت مخالف در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس? آیا آنها درک آنچه آنها گفتن ما اشتباه بود ؟

نیست به گفته دکتر Anthony Fauci, که در خدمت به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و که نیز چهره عمومی دولت coronavirus پاسخ. با توجه به Fauci که به تازگی نشستم برای گفتگو با اخبار مالی سایت خیاباناصلی مشاوره به معنای حفظ و به همان اندازه تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE به عنوان ممکن است برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“بهداشت عمومی جامعه و بسیاری از مردم شد و گفت: این (بود) نگران آن است که آن را در زمانی که تجهیزات حفاظت فردی از جمله N-95 ماسک و ماسک های جراحی شد و در بسیار کوتاه عرضه” Fauci گفته سایت. اصلی مشاوره در مورد ماسک صورت بود که مقامات نمی خواهم کسانی که کارگران “را بدون تجهیزات است که آنها مورد نیاز است.

“در حال حاضر ما باید ماسک و ما می دانیم که شما نمی نیاز به یک N95 اگر شما یک فرد عادی در خیابان. ما همچنین می دانیم که ساده با پارچه پوشانده اند که بسیاری از مردم می تواند به عنوان به خوبی به عنوان یک ماسک در بسیاری از موارد است.”

البته این مشکل با چنین نمایشی در مورد چهره مانند این است که امکان آن را فراهم می کند علوفه برای نظریه پردازان توطئه و همچنین افرادی که حاضر به باور COVID-19 همه گیر است که به عنوان جدی آن است. دیدن آنها ممکن است اشاره دولت اشتباه است. آنها نمی دانند چه آنها در حال صحبت کردن در مورد. گفتند ماسک در یک زمان بی فایده بودند به طوری که می گویند در زمان هشدار و آمار درست هستند در حال حاضر ؟

Fauci پرسیده شد که آیا دولت انجام 180 در صورت ماسک می تواند خار این نوع تفکر و او اذعان کرد که این یک سوال منطقی. اما شرایط تغییر کرد — که چرا ارشاد تغییر کرده است. او اضافه می کند که او “صراحت” پشتیبانی از پوشیدن یک ماسک صورت حتی اگر آنها 100% موثر است. آنچه که او بدان معنی است که به شرح زیر است — هنگامی که شما را متوقف و فکر می کنم در مورد آن, بیایید می گویند شما در حال پوشیدن یکی از آن آبی و سفید ماسک صورت شما ببینید جراحان پوشیدن در اتاق عمل. شما هنوز هم می تواند نفس کشیدن در حالی که با پوشیدن آن ، شما در حال تنفس هوای البته نه به عنوان بسیار به عنوان شما می توانید اگر شما نمی پوشیدن ماسک در همه, اما واقعیت این است که هوا هنوز هم می تواند به شما به این معنی است که حدس بزنید چه, هوای آلوده نیز می تواند به شما.

به همین دلیل Fauci همچنین تاکید می کند که جدایی فیزیکی و اجتماعی فاصله باقی می ماند “بهترین راه برای به دست آوردن یک ویروس نیست برای رسیدن به شما.” اما ماسک کاملا کمک می کند تا بیش از حد.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>