این مقاله ممکن است حاوی نظرات شخصی و از نظر نویسنده.

نظرات در مورد چه ویژگی های یک گوشی هوشمند باید wildly مختلف متفاوت است اما یک چیز هر کس موافق است که تلفن های ما نیاز به زندگی بهتر باتری. و در حالی که تولید کنندگان شده اند بهبود عمر باتری سال پس از سال, این هنوز هم کاملا در یک سطح که در آن باتری اضطراب به طور کامل از بین رفته است.من در اینجا به استدلال می کنند که آن را بهبود ظرفیت باتری کمک خواهد کرد که شما خلاص شدن از شر ترس که تلفن خود را ممکن است از آب اجرا. آن را سریع شارژ خواهد شد که انجام این کار.

در حال حاضر من را دریافت نمی اشتباه داشتن یک تلفن است که می تواند به راحتی گذشته یک روز و شاید حتی دو بزرگ است. اما حتی اگر شما فراموش نکنید که به اتهام آن در زمان مناسب و باتری کم می شود مشکل مطرح می شود. بزرگ باتری های دیگر را به اتهام و اگر گوشی خود را نمی تواند انجام دهد که به سرعت می تواند آن را در حالی که قبل از شما باید دستگاه خود را در جیب شما.

شارژ سریع به معنی شکوه تا تلفن خود را نه یک رویداد برای برنامه ریزی در اطراف

مانند بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند برای طولانی ترین زمان من عادت به استفاده از گوشی در طول روز و تنها با اتصال آن به عنوان من در مورد به خواب. و عینی بسیار آسان روال را دنبال کنید. اما از زمانی که من شروع به استفاده از Xiaomi Mi 10 نرم افزار برای بررسی ما همه چیز تغییر کرده است.

Mi 10 مانند برخی از گوشی های دیگر در بازار (کهکشان S20 فوق العاده OnePlus 8 Pro, Huawei P40 نرم افزار) همراه با یک شارژر است که نه فقط سریع آن بسیار سریع است. ما در حال صحبت کردن در 0-80% در حدود 30 دقیقه است. و که باعث تغییر در راه من درک شارژ.

قبل با وجود تاسیس آیین شارژ چیزی بود که من تا به حال به نگه داشتن در ذهن من به عنوان یک وظیفه است که باید انجام شود. مانند کارهای عادی و روزمره حلق آویز در اطراف در نظر گرفتن درصد کمی از روانی شما پهنای باند. مطمئن شوید که آن چیزی است که عمده اما ما در زندگی پر تنش هر اضافی راحتی ما می تواند یک برکت و رحمت است.

و شارژ سریع است که در واقع یک برکت و رحمت است. در حال حاضر من می دانم که تفاوت بین گوشی من باتری تقریبا خالی است و به اندازه کافی آب به گذشته من نصف روز حدود 10 دقیقه است. حالات که در آن کوتاه زمان شارژ می آید دستی فراوان هستند.

کسی که با شما تماس برای آویزان کردن اما باتری شما کم است? آن را در وصل و زمانی که شما آماده برای ترک این گوشی رسیده است و سطح شارژ باتری که ترک هیچ اثری از اضطراب.

با استفاده از تلفن خود را به طوری که آن را نیاز به یک بالا تا اواسط روز ؟ زمان کمتری صرف و بدون آن خدمات ارزشمند!

رفتن به رختخواب و تلفن خود را در قرمز است ؟ آن را در وصل و هنگامی که شما انجام می شود را با قبل از خواب رسانه های اجتماعی گرفتن آن خواهد شد تقریبا کامل بدون نیاز به ترک آن را بر روی شارژر یک شبه چیزی که برای باتری. صحبت از سلامت باتری وجود دارد برخی از چیزهایی که شایان ذکر است که در حمایت از شارژ سریع.

اشکالاتی از سریع شارژ

مثل همه چیز در زندگی, شارژ تلفن خود را در هیچ زمان و در یک قیمت می آید. بودن نیروی تغذیه قدرت در نرخ بالا چیزی نیست که باتری لذت ببرید. گوشی می تواند بسیار گرم و طول شارژ سریع و استرس که بر روی باتری باعث کاهش طول عمر آن است. اگر شما نوع است که ارتقاء گوشی یک بار در هر سه سال یا بیشتر پس از آن شاید این است که بهترین راه حل برای شما است.

در سمت روشن زمانی که باتری شروع می شود که نیاز به بالا در اغلب موارد شما باید که شارژ سریع برای صرفه جویی در وقت شما. و بله می کند که ایجاد یک چرخه معیوب: مکرر شارژ منجر به سریع تر باتری و اهانت آمیز تر شارژ و در و در.

نقطه ضعف دیگر با تکیه بر شارژ سریع به جای عمر باتری طولانی است که شما نیاز به قادر به شارژر در آماده است. که بدان معنی است که یا خرید چندین سریع, شارژر, که می تواند گران قیمت و یا حمل در اطراف یکی از شما که نیست ایده آل یا پس از آن می تواند کاملا بزرگ است.

البته حمل حتی یک شارژر کوچک در اطراف امکان پذیر نیست برای همه است. در برخی از حالات هیچ چیز نمی تواند جای داشتن یک باتری یا یک بانک قدرت در دست چون فقط هیچ پریز برق برای شارژ از.

شخصا, من با خوشحالی می پذیریم تجارت برخی از کوله پشتی فضا برای منافع شارژ سریع. هنگامی که شما به آن استفاده می شود هر چیز دیگری به نظر می رسد مانند رفتن از 10 سال به عقب در زمان. به نظر من شارژ سریع یکی از underrated ترین ویژگی های گوشی های هوشمند امروز است. در حالی که بالا-نوسازی-میزان نمایش و gazillion-صفحه سنسور سرد به آنها کیفیت زندگی بهبود راه واقعا سریع شارژ است.

اما شما چه فکر می کنید ؟ رای گیری برای اولویت خود را در نظر سنجی زیر و توضیح انتخاب خود را در بخش نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de