خانواده نجات توله خرس با سر در توپ پنیر وان

  • یک خرس با پنیر پف ظرف گیر بر سر آن خال خال شد شنا در سراسر ویسکانسین دریاچه.
  • یک خانواده نجات خرس توسط رانندگی قایق خود را در کنار آن و ربودن پلاستیک زباله اجازه می دهد خرس به شنا دور.
  • تصویری از حادثه رفته ویروسی on Facebook.

به عنوان یک Wisconsinite من شنیده ام تمام پنیر مرتبط با جوک جهان را ارائه کرده است (و از بسیاری از همکاران من در کمتر). ما مردم خوب تا اینجا در منجمد شمال و آره ما مانند پنیر. چه در مورد آن ؟ هنگامی که من به شما بگویم که این واقعا است “ویسکانسین” اخبار داستان من فکر می کنم من تا کنون دیده می شود, شما می دانید, من صادق بودن.

به عنوان Milwaukee Journal Sentinel گزارش یک خانواده است که با بهره گیری از یک روز از ماهیگیری در مرداب-میلر دریاچه در Chippewa County, Wisconsin, کشف آنچه که آنها فکر می کردند با یک سگ شنا در سراسر آب است. آن را تبدیل به یک خرس جوان که نیست غیر معمول بینایی در شمال جنگل از دولت اما این خرس دچار مشکل شد. آن را پیدا کرده بود وان پنیر پاف و بعد فورا رفت واز سر خود گیر کرده در داخل.

در حال حاضر به یاد داشته باشید زمانی که من گفت ما با مردم خوب تا اینجا ؟ خوب خانواده صدمه دیده آن را بر خود گرفت و برای نجات حیوانات ضعیف بود که به وضوح در وضعیت وخیمی بسر می برند. در یک تصویری از نجات ارسال به Facebook شما به وضوح می توانید ببینید خرس در حال تلاش برای شنا کردن با وان بر روی سر خود را و آن را به نظر می رسد که وان خود بود شروع به پر کردن با آب ساخت آن را سخت به خرس برای گرفتن نفس خود.

با استفاده از قایق خود را به روش خرس به آرامی به ارسال آن را به حتی بیشتر از وحشت این خانواده در نهایت نزدیک به اندازه کافی به طوری که برایان صدمه دیده قادر به رسیدن به پایین و رها ظرف پلاستیکی از خرس سرانسان. خرس بلافاصله خود را تکان داد و ادامه داد: در بسیار امن تر مسیر خط ساحلی.

وجود دارد یک فرصت واقعا خوب خرس فوت کرده اند اگر آن را تا به حال نشده است خال خال. آن را به وضوح قادر به حرکت به دریاچه و با ظرف پر از آب می تواند به راحتی غرق شدند. تصویری از نجات یک کمی استرس زا برای تماشای حتی اگر شما می دانید که نتیجه از قبل, و آن را بزرگ برای دیدن که خرس قادر به ادامه و احتمالا آن را به ساحل بدون موضوع است.

این یک heartwarming داستان نجات, اما آن نیز صحبت می کند به ما به ظاهر غیر قابل توقف اتلاف مشکل است. انسان ها واقعا خوب خود را ترک چیزهای دروغ گفتن در اطراف و خرس ها فوق العاده خوب در پیدا کردن چیزهای که دلیل آن معمولا بوی غذا می خواهم. در این مورد کسی را نا امن زباله می تواند و یا (حتی بدتر) بستر می تواند منجر به مرگ حیوانات بی گناه. خوشبختانه این اتفاق نمی افتد اما این یک یادآوری به موقع به تمیز کردن پس از خود.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im