هشدار: Snapdragon 875 قیمت به احتمال زیاد نمی تواند از افزایش بیش از Snapdragon 865

قبلا کره ای منابع نشان داده بود که Snapdragon 875 قیمت خواهد بود $250 گسترده افزایش بیش از Snapdragon 865 که ظاهرا در اطراف هزینه $160. ادعایی قیمت شامل هزینه یکپارچه X60 5G مودم است و همچنین گفته می شود گران تر از موجود X55 مودم که زوج با Qualcomm گل سرسبد فعلی تراشه.Ruddock مدعی است که این گزارش بی اساس است و آن را حس می کند کل.

بالا Snapdragon 875 قیمت می تواند درایو دور مشتریان

با توجه به پکو مدیر کل Manmohan Chandolu های Snapdragon 855 راه اندازی شد در قیمت بالاتر از سلف خود و Snapdragon 865 هزینه های خیلی بیشتر.

این نهاد شرکت هایی مانند گوگل و نوکیا در یک معمای. در حالی که نوکیا ظاهرا شاخص های یک پیکسل 865-تلفن های مجهز به گوگل ظاهرا خواهد بود چسبیده با یک میانی تراشه برای صفحه 5 در این سال قبل از انتقال به خانه سیلیکون سال آینده.
سامسونگ در حال حاضر باعث می شود خود چیپس و OPPO است که گفته می شود انجام همان. شرکت OPPO است که متعلق به همان شرکت است که در پشت وان پلاس و Vivo و اگر هر کدام از آنها را با موفقیت توسعه SoC کوالکام می تواند از دست دادن یک تکه بزرگ از کسب و کار خود را.

کوالکام تاسیس بازیکن با سالها تجربه و تخصص و آن را به زمان طولانی برای فروشندگان تلفن همراه به گرفتن. بالاتر Snapdragon 875 قیمت ارائه خواهد شد بیشتر از انگیزه برای مشتریان خود به خود تراشه و تراشه ساز قطعا نمی خواهید که.

سامسونگ در حال حاضر آغاز شده و فروش آن تراشه Exynos به تولید کنندگان گوشی های هوشمند و مدیاتک نیز بوده است ramping تا آن 5G تلاش. بنابراین حتی کسانی که تولید کنندگان که با توجه به ساخت تراشه های خود را جایگزین.

در حالی که گل میمون 875 ممکن است کمی گران تر از Snapdragon 865 افزایش خواهد بود به احتمال زیاد ظریف است. در غیر این صورت کوالکام خواهد بود فقط تیراندازی خود را در پا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im